Producenci

Newsletter

Podaj swój adres e-mail, jeżeli chcesz otrzymywać informacje o nowościach i promocjach.

ALBUM

Sortuj wg: ▲ Nazwa produktu | Cena
Album numizmatyczny 4 kartki z zamkiem
Cena: 27,90 zł
szt.
Album numizmatyczny 4 kartki z zamkiem

Album o wymiarach 175x215 mm. Okładka z folii z zamkiem. Zawiera 4 karty foliowe przełożone przekładkami o rozmiarach kieszonek: 2 karty 24 kieszonki(32x32mm), 1 karta 12 kieszonek(43x48mm), 1 karta 6 kieszonek(64x64mm).

Album numizmatyczny B5, 4 kartki z klapką 1829-112-012
Cena: 42,50 zł
szt.
Album numizmatyczny B5, 4 kartki z klapką 1829-112-012

Album na monety 250x176 mm. Okładka twarda, oprawiona w okleinę powleczoną PVC. Blok z czarnego kartonu. Zawiera 4 karty z otworami o średnicy 22, 30, 32, 36 + klapka zabezpieczająca.

Bazylika Świętego Piotra Historia monumentu
Cena: 120,00 zł
szt.
  • nowość
Cuda Polski. Warmia i Mazury - Krzysztof Żywczak
Cena: 32,90 zł
szt.
Cuda Polski. Warmia i Mazury - Krzysztof Żywczak

Album zawiera opisy i fotografie najpiękniejszych, a zarazem najciekawszych miejsc Warmii i Mazur. To wspaniała podróż przez piękne regiony, dostarczająca wiele emocji i wrażeń, a także wiedzy o tych fascynujących krainach.

Mazury to, najogólniej i najobszerniej rzecz biorąc, region historyczno - geograficzny obejmujący Pojezierze Mazurskie, a także fragmenty kilku innych makroregionów.

Warmia to wcinająca się w Mazury kraina historyczna oparta na północy o Zalew Wiślany, na odcinku pomiędzy Fromborkiem a Braniewem, rozciągająca się na wschód od Pasłęki aż po Reszel, na południowym zachodzie sięgająca źródeł Łyny.

Cuda Polski. Zabytki architektury drewnianej - Małgorzata Jasińska-Kowynia.
Cena: 32,90 zł
szt.
Cuda Polski. Zabytki architektury drewnianej - Małgorzata Jasińska-Kowynia.

Zabytki architektury drewnianej należą do najpiękniejszych, a zarazem najbardziej nietrwałych świadectw kunsztu dawnych architektów, budowniczych i rzemieślników - cieśli czy snycerzy. Historyczne zawieruchy, kataklizmy, pożary, a także niestety ludzka bezmyślność, sprawiły, że wiele drewnianych skarbów utraciliśmy bezpowrotnie. Z wiejskiego pejzażu znikają drewniane chałupy i zabudowania pamiętające jeszcze wiek XIX. Na szczęście wiele  spośród nich udało się uratować, przenosząc do malowniczych, piękniejszych z dnia na dzień skansenów. Unikatowe drewniane zabytki, najczęściej znakomicie wkomponowane w krajobraz, reprezentują rozmaite epoki, style i regionalne tradycje zdobnicze. Ich różnorodność jest ogromna, łączy je natomiast jedno - zaklęte w drewnie piękno.

ELBLĄG "Album fotograficzny"
Cena: 138,00 zł
szt.
ELBLĄG "Album fotograficzny"

Album wydany przez wydawnictwo "QVO VADIS", tekst Wiesława Rynkiewicz-Domino, projekt graficzny Ryszard Zumkowski.

Zawiera opis powstania miasta Elbląg w 5 wersjach językowych: polskim, angielskim, niemieckim, francuskim i rosyjskim. Druga część albumu to piękne zdjęcia dawnego Elbląga, obecnego jak również okolic miasta.

Doskonały prezent zarówno dla Polaków jak i gości, turystów z zagranicy pragnących odwiedzić Elbląg.

Elbląg wczoraj, Elbląg dziś - Zajchowski Zbigniew.
Cena: 165,00 zł
szt.
Elbląg wczoraj, Elbląg dziś - Zajchowski Zbigniew.

Unikatowy materiał ikonograficzny starego Elbląga, w konfrontacji ze zdjęciami robionymi współcześnie z tego samego miejsca. Album wydany jednocześnie w trzech językach: polskim, angielskim i niemieckim.

Foto album 80 Retro P10 Deplhi 228557.
Cena: 84,50 zł
szt.
Foto album 80 Retro P10 Deplhi 228557.

Pamiętnik Psi Park marki GeePap. Zmieści się w każdej torbie. Idealny dla dzieci i młodzieży. Posiada twardą okładkę. Kartki w środku są niebielone. Zamykany jest na kłódkę z kluczykiem.

Foto album 80 Retro P10 Helios
Cena: 78,90 zł
szt.
Foto album 80 Retro P10 Helios

Album na zdjęcia w stylu retro. Wzory wysyłane losowo.

Foto album B5 100 Retro P16.
Cena: 64,50 zł
szt.
Foto album B5 100 Retro P16.

Mix wzorów, wzór wysyłany losowo.

Gwiazdy Mistrzostw Świata
Cena: 17,00 zł
szt.
Księga cudów Europy
Cena: 89,90 zł
szt.
Księga cudów Europy

Europa jest mozaiką różnorodnych krajobrazów, barw i odcieni. Zmęczeni codziennością, często tęsknimy za egzotycznymi lądami i marzymy o ciekawych wyprawach. Księga cudów Europy może nas tam przenieść w każdej chwili lub zainspirować do planowania kolejnych podróży. Księga cudów Europy prezentuje najpiękniejsze miejsca naszego kontynentu. To podróż przez ukraiński step, północnoeuropejskie tundry, śródziemnomorskie lasy, najwyższe szczyty Alp i Karpat. Ale jest to także wyprawa szlakiem najpiękniejszych budynków i budowli, zarówno tych zabytkowych, jak i nowszych, które zadziwiają rozwiązaniami technicznymi i artyzmem wykonania. Szczegółowe opisy przybliżają historię powstania tych fascynujących arcydzieł, a bogata kolekcja fotografii ukazuje ich szczególne walory.

Najpiękniejsze polskie starówki - Sławomir Kobojek, Elżbieta Kobojek.
Cena: 32,90 zł
szt.
Najpiękniejsze polskie starówki - Sławomir Kobojek, Elżbieta Kobojek.

W Polsce istnieje obecnie nieco ponad 900 miast, w których żyje niemal 62% mieszkańców naszego kraju. Miasta różnią się od siebie historią, wielkością i wyglądem zabudowy oraz funkcjami. Każdy ośrodek miejski to unikatowy organizm rozwijający się niekiedy przez wiele stuleci. w murach, na ulicach i budowlach miejskich zamknięta jest ich fascynująca historia, dzieje świetności i upadków, przemian oraz życia pokoleń mieszkańców.

Sercem każdego organizmu miejskiego, wokół którego następował stopniowy jego rozwój, jest najstarsza dzielnica, nazywana starym miastem. Upowszechnił się także termin "starówka", który pochodzi z warszawskiej gwary i określa zabytkowy fragment stolicy. Sieć miast kształtowała się na ziemiach dzisiejszej Polski od ponad 1000 lat. Historia najstarszych ośrodków jest pieczołowicie odtwarzana w oparciu o źródła archeologiczne i historyczne. Pierwsze wczesnomiejskie ośrodki osadnicze na ziemiach polskich powstawały w okresie kształtowania się państwowości w X i XI wieku.

Panorama Polski. Ilustrowany album.
Cena: 75,50 zł
szt.
Panorama Polski. Ilustrowany album.

Album Panorama Polski prezentuje bogactwo natury i najpiękniejsze zakątki naszego kraju - od nadmorskich wydm i klifów przez mazowieckie równiny po wysokogórski świat Tatr.

Podróże marzeń. Cały świat w zasięgu ręki - Jolanta Bąk, Magdalena Binkowska.
Cena: 89,90 zł
szt.
Podróże marzeń. Cały świat w zasięgu ręki - Jolanta Bąk, Magdalena Binkowska.

W prezentowanym albumie przybliżono ponad 200 wspaniałych miejsc. Głównie tych poza Europą. Zaprezentowano bogactwo przyrody na wszystkich kontynentach, najciekawsze parki narodowe i tereny chronione ze względu na niepowtarzalną i unikatową przyrodę, a czasami miejsca po prostu urokliwe i doskonałe na wymarzony wypoczynek. Nie zabrakło też wyjątkowych obiektów kultury materialnej, budzących respekt i podziw dla zdolności i umiejętności dawnych budowniczych, ogromnych piramid i pomników, kościołów i katedr, zamków i pałaców, a także obiektów bardziej współczesnych, ale zasługujących na uwagę.

Polska - przyroda, krajobrazy, miasta.
Cena: 51,50 zł
szt.
Polska - przyroda, krajobrazy, miasta.

Album prezentujący bogactwo natury oraz najpiękniejsze zakątki naszego kraju - od nadmorskich wydm i klifów przez mazowieckie równiny po wysokogórski świat Tatr. Książka przedstawia również najważniejsze informacje dotyczące środowiska przyrodniczego.

Polska 1000 zabytków, które musisz zobaczyć - Ewa Ressel.
Cena: 41,50 zł
szt.
Polska 1000 zabytków, które musisz zobaczyć - Ewa Ressel.

Książka ta jest przeglądem najciekawszych zabytków zachowanych w naszym kraju, przydatnym podczas planowania zarówno dłuższych urlopowych wyjazdów, jak i krótszych weekendowych eskapad. Opisano w niej obiekty z różnych okresów naszej historii od kamiennych kręgów pamiętających najwcześniejsze dzieje osadnictwa po budowle dwudziestowieczne.

Polska i świat. Najpiękniejsze miejsca i zabytki.
Cena: 125,90 zł
szt.
Polska i świat. Najpiękniejsze miejsca i zabytki.

Świat kipi bogactwem kulturowym i przyrodniczym. Jego piękno przejawia się w zapierających dech w piersiach krajobrazach, wytworach człowieka i natury, górach i oceanach. Natomiast Polska jest krajem niezwykłym, w którym cenne pamiątki są na wyciągnięcie ręki. Bo Polska to nie tylko Wawel i Wilanów, ale tysiące obiektów, być może skromniejszych i mniej efektownych, ale w równym stopniu budujących naszą tożsamość.

Polskie cuda Unesco - Marcin Pielesz.
Cena: 32,90 zł
szt.
Polskie cuda Unesco - Marcin Pielesz.

Lista Światowego Dziedzictwa Kulturalnego i Przyrodniczego UNESCO jest rejestrem najcenniejszych, przedstawiających różnorodność kulturalną i bogactwo natury wszystkich regionów świata, obiektów. Obecnie na Listę Światowego Dziedzictwa wpisane są 962 obiekty w 157 państwach: 745 obiektów kulturalnych, 188 przyrodniczych i 29 o charakterze mieszanym. Wśród nich znajduje się 13 unikatowych miejsc z Polski.

Przyroda Polska
Cena: 29,50 zł
szt.
Przyroda Polska

Album Przyroda Polska ukazuje otaczający nas świat. Przybliża ciekawe gatunki roślin i zwierząt, prezentuje najpiękniejsze miejsca naszego kraju, niezwykłe parki narodowe oraz słynne rezerwaty i pomniki przyrody. Na wielu wspaniałych fotografiach można zobaczyć wszystko to, z czego słynie polska przyroda. 

Sklep jest w trybie podglądu
Sklep internetowy Shoper.pl