Promocje


Gra Abalone Offboard Gra Abalone Offboard 72,88 zł 91,10 zł


Gra Szachy drewniane Gra Szachy drewniane 27,60 zł 34,50 zł


Gra 5 sekund. Gra 5 sekund. 68,00 zł 85,00 zł


Gra iKnow Gra iKnow 103,20 zł 129,00 zł

ELBLĄG "Album fotograficzny" ELBLĄG "Album fotograficzny" 95,00 zł 138,00 zł


Plecak szkolny CoolPack Smash 400. Plecak szkolny CoolPack Smash 400. 132,48 zł 165,60 zł

Producenci

Newsletter

Podaj swój adres e-mail, jeżeli chcesz otrzymywać informacje o nowościach i promocjach.
Wydarzyło się w Guadalupe - Sylwia Haberka.
Cena: 19,90 zł
szt.
Wydarzyło się w Guadalupe - Sylwia Haberka.

Album prezentuje wydarzenia związane z objawieniami Matki Bożej w Guadelupie. Krótkie, przystępnie napisane teksty opowiadają o spotkaniach i o misji, jaką Maryja powierzyła pewnemu meksykańskiemu wieśniakowi w XVI wieku. Objawieniom towarzyszyły cuda, ale niezwykły też był kontekst wydarzeń - to, jak mocno wpisywały się one w wierzenia i przepowiednie znane Indianom od stuleci.

Wydarzyło się w Częstochowie - Dorota Mazur.
Cena: 19,90 zł
szt.
Wydarzyło się w Częstochowie - Dorota Mazur.

Album poprzez krótkie, przystępne teksty opowiada historię Jasnej Góry oraz dzieje cudownego obrazu - te legendarne i te udokumentowane. Prezentuje liczne ciekawostki i nieznane powszechnej opinii fakty. Opowiada o historycznych zdarzeniach, których to miejsce było świadkiem i o licznych cudach, które wybłagali tutaj pielgrzymi z całego świata, o czym świadczą niezliczone wota.

Przyroda Polska
Cena: 29,50 zł
szt.
Przyroda Polska

Album Przyroda Polska ukazuje otaczający nas świat. Przybliża ciekawe gatunki roślin i zwierząt, prezentuje najpiękniejsze miejsca naszego kraju, niezwykłe parki narodowe oraz słynne rezerwaty i pomniki przyrody. Na wielu wspaniałych fotografiach można zobaczyć wszystko to, z czego słynie polska przyroda. 

Polskie cuda Unesco - Marcin Pielesz.
Cena: 32,90 zł
szt.
Polskie cuda Unesco - Marcin Pielesz.

Lista Światowego Dziedzictwa Kulturalnego i Przyrodniczego UNESCO jest rejestrem najcenniejszych, przedstawiających różnorodność kulturalną i bogactwo natury wszystkich regionów świata, obiektów. Obecnie na Listę Światowego Dziedzictwa wpisane są 962 obiekty w 157 państwach: 745 obiektów kulturalnych, 188 przyrodniczych i 29 o charakterze mieszanym. Wśród nich znajduje się 13 unikatowych miejsc z Polski.

Polska i świat. Najpiękniejsze miejsca i zabytki.
Cena: 125,90 zł
szt.
Polska i świat. Najpiękniejsze miejsca i zabytki.

Świat kipi bogactwem kulturowym i przyrodniczym. Jego piękno przejawia się w zapierających dech w piersiach krajobrazach, wytworach człowieka i natury, górach i oceanach. Natomiast Polska jest krajem niezwykłym, w którym cenne pamiątki są na wyciągnięcie ręki. Bo Polska to nie tylko Wawel i Wilanów, ale tysiące obiektów, być może skromniejszych i mniej efektownych, ale w równym stopniu budujących naszą tożsamość.

Polska 1000 zabytków, które musisz zobaczyć - Ewa Ressel.
Cena: 41,50 zł
szt.
Polska 1000 zabytków, które musisz zobaczyć - Ewa Ressel.

Książka ta jest przeglądem najciekawszych zabytków zachowanych w naszym kraju, przydatnym podczas planowania zarówno dłuższych urlopowych wyjazdów, jak i krótszych weekendowych eskapad. Opisano w niej obiekty z różnych okresów naszej historii od kamiennych kręgów pamiętających najwcześniejsze dzieje osadnictwa po budowle dwudziestowieczne.

Polska - przyroda, krajobrazy, miasta.
Cena: 51,50 zł
szt.
Polska - przyroda, krajobrazy, miasta.

Album prezentujący bogactwo natury oraz najpiękniejsze zakątki naszego kraju - od nadmorskich wydm i klifów przez mazowieckie równiny po wysokogórski świat Tatr. Książka przedstawia również najważniejsze informacje dotyczące środowiska przyrodniczego.

Podróże marzeń. Cały świat w zasięgu ręki - Jolanta Bąk, Magdalena Binkowska.
Cena: 89,90 zł
szt.
Podróże marzeń. Cały świat w zasięgu ręki - Jolanta Bąk, Magdalena Binkowska.

W prezentowanym albumie przybliżono ponad 200 wspaniałych miejsc. Głównie tych poza Europą. Zaprezentowano bogactwo przyrody na wszystkich kontynentach, najciekawsze parki narodowe i tereny chronione ze względu na niepowtarzalną i unikatową przyrodę, a czasami miejsca po prostu urokliwe i doskonałe na wymarzony wypoczynek. Nie zabrakło też wyjątkowych obiektów kultury materialnej, budzących respekt i podziw dla zdolności i umiejętności dawnych budowniczych, ogromnych piramid i pomników, kościołów i katedr, zamków i pałaców, a także obiektów bardziej współczesnych, ale zasługujących na uwagę.

Panorama Polski. Ilustrowany album.
Cena: 75,50 zł
szt.
Panorama Polski. Ilustrowany album.

Album Panorama Polski prezentuje bogactwo natury i najpiękniejsze zakątki naszego kraju - od nadmorskich wydm i klifów przez mazowieckie równiny po wysokogórski świat Tatr.

Najpiękniejsze polskie starówki - Sławomir Kobojek, Elżbieta Kobojek.
Cena: 32,90 zł
szt.
Najpiękniejsze polskie starówki - Sławomir Kobojek, Elżbieta Kobojek.

W Polsce istnieje obecnie nieco ponad 900 miast, w których żyje niemal 62% mieszkańców naszego kraju. Miasta różnią się od siebie historią, wielkością i wyglądem zabudowy oraz funkcjami. Każdy ośrodek miejski to unikatowy organizm rozwijający się niekiedy przez wiele stuleci. w murach, na ulicach i budowlach miejskich zamknięta jest ich fascynująca historia, dzieje świetności i upadków, przemian oraz życia pokoleń mieszkańców.

Sercem każdego organizmu miejskiego, wokół którego następował stopniowy jego rozwój, jest najstarsza dzielnica, nazywana starym miastem. Upowszechnił się także termin "starówka", który pochodzi z warszawskiej gwary i określa zabytkowy fragment stolicy. Sieć miast kształtowała się na ziemiach dzisiejszej Polski od ponad 1000 lat. Historia najstarszych ośrodków jest pieczołowicie odtwarzana w oparciu o źródła archeologiczne i historyczne. Pierwsze wczesnomiejskie ośrodki osadnicze na ziemiach polskich powstawały w okresie kształtowania się państwowości w X i XI wieku.

Księga cudów Europy
Cena: 89,90 zł
szt.
Księga cudów Europy

Europa jest mozaiką różnorodnych krajobrazów, barw i odcieni. Zmęczeni codziennością, często tęsknimy za egzotycznymi lądami i marzymy o ciekawych wyprawach. Księga cudów Europy może nas tam przenieść w każdej chwili lub zainspirować do planowania kolejnych podróży. Księga cudów Europy prezentuje najpiękniejsze miejsca naszego kontynentu. To podróż przez ukraiński step, północnoeuropejskie tundry, śródziemnomorskie lasy, najwyższe szczyty Alp i Karpat. Ale jest to także wyprawa szlakiem najpiękniejszych budynków i budowli, zarówno tych zabytkowych, jak i nowszych, które zadziwiają rozwiązaniami technicznymi i artyzmem wykonania. Szczegółowe opisy przybliżają historię powstania tych fascynujących arcydzieł, a bogata kolekcja fotografii ukazuje ich szczególne walory.

Foto album B5 100 Retro P16.
Cena: 64,50 zł
szt.
Foto album B5 100 Retro P16.

Mix wzorów, wzór wysyłany losowo.

Foto album 80 Retro P10 Helios
Cena: 78,90 zł
szt.
Foto album 80 Retro P10 Helios

Album na zdjęcia w stylu retro. Wzory wysyłane losowo.

Foto album 80 Retro P10 Deplhi 228557.
Cena: 84,50 zł
szt.
Foto album 80 Retro P10 Deplhi 228557.

Pamiętnik Psi Park marki GeePap. Zmieści się w każdej torbie. Idealny dla dzieci i młodzieży. Posiada twardą okładkę. Kartki w środku są niebielone. Zamykany jest na kłódkę z kluczykiem.

Elbląg wczoraj, Elbląg dziś - Zajchowski Zbigniew.
Cena: 165,00 zł
szt.
Elbląg wczoraj, Elbląg dziś - Zajchowski Zbigniew.

Unikatowy materiał ikonograficzny starego Elbląga, w konfrontacji ze zdjęciami robionymi współcześnie z tego samego miejsca. Album wydany jednocześnie w trzech językach: polskim, angielskim i niemieckim.

ELBLĄG "Album fotograficzny"
Cena: 95,00 zł 138,00 zł
szt.
ELBLĄG "Album fotograficzny"

Album wydany przez wydawnictwo "QVO VADIS", tekst Wiesława Rynkiewicz-Domino, projekt graficzny Ryszard Zumkowski.

Zawiera opis powstania miasta Elbląg w 5 wersjach językowych: polskim, angielskim, niemieckim, francuskim i rosyjskim. Druga część albumu to piękne zdjęcia dawnego Elbląga, obecnego jak również okolic miasta.

Doskonały prezent zarówno dla Polaków jak i gości, turystów z zagranicy pragnących odwiedzić Elbląg.

  • promocja
Cuda Polski. Zabytki architektury drewnianej - Małgorzata Jasińska-Kowynia.
Cena: 32,90 zł
szt.
Cuda Polski. Zabytki architektury drewnianej - Małgorzata Jasińska-Kowynia.

Zabytki architektury drewnianej należą do najpiękniejszych, a zarazem najbardziej nietrwałych świadectw kunsztu dawnych architektów, budowniczych i rzemieślników - cieśli czy snycerzy. Historyczne zawieruchy, kataklizmy, pożary, a także niestety ludzka bezmyślność, sprawiły, że wiele drewnianych skarbów utraciliśmy bezpowrotnie. Z wiejskiego pejzażu znikają drewniane chałupy i zabudowania pamiętające jeszcze wiek XIX. Na szczęście wiele  spośród nich udało się uratować, przenosząc do malowniczych, piękniejszych z dnia na dzień skansenów. Unikatowe drewniane zabytki, najczęściej znakomicie wkomponowane w krajobraz, reprezentują rozmaite epoki, style i regionalne tradycje zdobnicze. Ich różnorodność jest ogromna, łączy je natomiast jedno - zaklęte w drewnie piękno.

Cuda Polski. Warmia i Mazury - Krzysztof Żywczak
Cena: 32,90 zł
szt.
Cuda Polski. Warmia i Mazury - Krzysztof Żywczak

Album zawiera opisy i fotografie najpiękniejszych, a zarazem najciekawszych miejsc Warmii i Mazur. To wspaniała podróż przez piękne regiony, dostarczająca wiele emocji i wrażeń, a także wiedzy o tych fascynujących krainach.

Mazury to, najogólniej i najobszerniej rzecz biorąc, region historyczno - geograficzny obejmujący Pojezierze Mazurskie, a także fragmenty kilku innych makroregionów.

Warmia to wcinająca się w Mazury kraina historyczna oparta na północy o Zalew Wiślany, na odcinku pomiędzy Fromborkiem a Braniewem, rozciągająca się na wschód od Pasłęki aż po Reszel, na południowym zachodzie sięgająca źródeł Łyny.

Sklep jest w trybie podglądu
Sklep internetowy Shoper.pl