Producenci

Newsletter

Podaj swój adres e-mail, jeżeli chcesz otrzymywać informacje o nowościach i promocjach.

DZIECI

Sortuj wg: ▲ Nazwa produktu | Cena
Akademia malucha. Zabawy edukacyjne czterolatka.
Cena: 7,99 zł
szt.

Skuteczny sposób na naukę dla dzieci.

Seria zeszytów z ćwiczeniami dla dzieci, które poprawiają umiejętności manualne u dziecka, ćwiczą wyobraźnię, koncentrację, rozwijają myślenie.

Akademia malucha. Zabawy edukacyjne pięciolatka.
Cena: 7,99 zł
szt.

Skuteczny sposób na naukę dla dzieci.

Seria zeszytów z ćwiczeniami dla dzieci, które poprawiają umiejętności manualne dziecka, ćwiczą wyobraźnię, koncentrację, rozwijają myślenie. 

Akademia malucha. Zabawy edukacyjne trzylatka.
Cena: 7,99 zł
szt.

Skuteczny sposób na naukę dla dzieci.

Seria zeszytów z ćwiczeniami dla dzieci, które poprawiają umiejętności manualne dziecka, ćwiczą wyobraźnię, koncentrację, rozwijają myślenie.

Barbie. Wielka księga opowieści.
Cena: 50,00 zł
szt.

Książka jest zbiorem sześciu wspaniałych historii o Barbie. Poznaj niezwykłe przygody swej ulubionej bohaterki, która wciela się w syrenę, piosenkarkę, skrzydlatą dyplomatkę, primabalerinę, a nawet super księżniczkę. Daj się porwać tym fascynującym opowieściom i przenieś się do świata, w którym wszystko jest możliwe.

Cyferkowe kolorowanki. Dzikie zwierzęta
Cena: 12,99 zł
szt.

Seria tematycznych kolorowanek, w których dziecko tworzy wielobarwne obrazki kolorując pola z odpowiednimi cyferkami

Cyferkowe kolorowanki. Wesołe zwierzaki
Cena: 12,99 zł
szt.

Seria tematycznych kolorowanek, w których dziecko tworzy wielobarwne obrazki kolorując pola z odpowiednimi cyferkami.

Cyferkowe kolorowanki. Zwierzęta na wsi.
Cena: 12,99 zł
szt.

Seria tematycznych kolorowanek, w których dziecko tworzy wielobarwne obrazki kolorując pola z odpowiednimi cyferkami.

Czytanki Piekarczyka - Jagoda Maria Falarz.
Cena: 18,00 zł
szt.

Autorka zadziwiająco płynnie i naturalnie porusza się w ożywionym i nieożywionym świecie, postrzeganym i współtworzonym z perspektywy "wewnętrznego dziecka" właśnie.

Dotknij mnie. Dzieci zwierząt.
Cena: 12,99 zł
szt.

Seria książeczek, które spodobają się najmłodszym dzieciom. Barwne ilustracje i wypukłe kształty na każdej stronie stymulują rozwój i zachęcają do zabawy z książką.

Dotknij mnie. Kolorowe zwierzaki.
Cena: 12,99 zł
szt.

Seria książeczek, które spodobają się najmłodszym dzieciom. Barwne ilustracje i wypukłe kształty na każdej stroni stymulują rozwój i zachęcają do zabawy z książką.

Kajko i Kokosz. Szkoła latania - Christa Janusz.
Cena: 19,99 zł
szt.

Przygody tej pary przyjaciół w zabawny i ciekawy sposób przedstawiają życie w średniowieczu, ówczesne wierzenia i zabobony oraz sposoby rozwiązywania sporów. Przygody Kajko i Kokosza doczekały się kontynuacji w filmie, teatrze oraz grach, a także formy zabawek.

Kolory
Cena: 24,99 zł
szt.

Wyjątkowe książeczki dla najmłodszych, dzięki którym nauka liczb i kolorów będzie przyjemnością. W środku obrotowe elementy, które należy dopasować do odpowiednich wyrazów.

Liczby/obracanka/
Cena: 24,99 zł
szt.

Wyjątkowa książeczka dla najmłodszych, dzięki którym nauka liczb i kolorów będzie przyjemnością. W środku obrotowe elementy, które należy dopasować do odpowiednich wyrazów.

Łamigłówki/Mazak z gumką i ścieralne strony.
Cena: 19,99 zł
szt.

Mnóstwo dobrej zabawy podczas pokonywania labiryntów i rozwiązywania łamigłówek.

Martynka najlepsze przygody. Zbiór opowiadań - Gilbert Delahaye.
Cena: 34,90 zł
szt.

Zabawne i pouczające przygody sympatycznej dziewczynki wzruszają i bawią jej rówieśniczki na całym świecie. Pełne uroku, przyciągające uwagę ilustracje oraz dowcipny tekst tworzą niepowtarzalny, ciepły nastrój. W tym zbiorze znajdziecie 8 opowiadań: Martynka i przygody od środy, Martynka i czarownica, Martynka spadła z roweru, Martynka tańczy, Martynka w wesołym miasteczku, Martynka bawi się w teatr, Martynka i osiołek Wesołek, Martynka na biwaku.

Martynka w krainie baśni. Zbiór opowiadań - Gilbert Delahaye.
Cena: 34,90 zł
szt.

Zabawne i pouczające przygody sympatycznej dziewczynki wzruszają i bawią jej rówieśniczki na całym świecie. Pełne uroku, przyciągające uwagę ilustracje oraz dowcipny tekst tworzą niepowtarzalny, ciepły nastrój. W tym zbiorze znajdziecie 8 opowiadań: Martynka w krainie baśni, Martynka wsiada na konia, Martynka zajmuje się dziećmi, Martynka uczy się pływać, Martynka szuka Pufka, Martynka poznaje ptaki, Martynka leci balonem, Martynka i wróbelek.

Martynka. Cztery pory roku. Opowiadania i pomysłowe projekty - Gilbert Delahaye.
Cena: 49,90 zł
szt.

W książce: historie pełne przygód, pomysły na każdą porę roku, pomysły na sezonowe smakołyki. Starannie wydana książka prezentowa z uszlachetnieniami. Oprawa twarda z gąbką i lakierem miejscowym, gruby blok, specjalnie dobrany papier.

Martynka. Małe historie do czytania przed snem - Gilbert Delahaye.
Cena: 29,90 zł
szt.

Sympatyczne przygody Martynki wzruszają, bawią i uczą dzieci na całym świecie. Pełne uroku, przyciągające uwagę ilustracje oraz dowcipny tekst tworzą ciepły nastrój. W zbiorze: Martynka kocia mama, Martynka tańczy, Martynka w krainie baśni, Martynka i spotkanie z duchami, Martynka księżniczka i rycerz, Martynka i tajemniczy książę.

Martynka. Twoja przyjaciółka - Gilbert Delahaye.
Cena: 49,90 zł
szt.

Ciekawe i pouczające przygody sympatycznej dziewczynki wzruszają, bawią i uczą jej rówieśniczki na całym świecie. Pełne uroku, przyciągające uwagę ilustracje oraz dowcipny tekst tworzą niepowtarzalny, ciepły nastrój. Doskonały pomysł na prezent  i pierwszą samodzielną lekturę dla dzieci, która ich nie znudzi i rozwinie pasję czytania. W tym niezwykłym zbiorze znajdziecie 16 wspaniałych opowiadań.

Martynka. Twoje dobranocki - Gilbert Delahaye.
Cena: 49,90 zł
szt.

Ciekawe i pouczające przygody sympatycznej dziewczynki wzruszają, bawią i uczą jej rówieśniczki na całym świecie. Pełne uroku, przyciągające uwagę ilustracje oraz dowcipny tekst tworzą niepowtarzalny, ciepły nastrój. Doskonały pomysł na prezent i pierwszą samodzielną lekturę dla dzieci, która ich nie znudzi i rozwinie pasję czytania. W tym zbiorze znajdziecie 16 fascynujących opowiadań.

Sklep jest w trybie podglądu
Sklep internetowy Shoper.pl