Promocje

Gra Szachy drewniane małe. Gra Szachy drewniane małe. 20,80 zł 26,00 zł

Plecak Ducati Corse. Plecak Ducati Corse. 47,92 zł 59,90 złGra Antywirus Gra Antywirus 64,00 zł 79,99 zł

Gra Szachy w metalowej puszce. Gra Szachy w metalowej puszce. 87,92 zł 109,90 zł


Plecak szkolny CoolPack Factor 445 Plecak szkolny CoolPack Factor 445 117,76 zł 147,20 zł

Plecak szkolny CoolPack Factor 444 Plecak szkolny CoolPack Factor 444 117,76 zł 147,20 zł

Gra Szachy drewniane Gra Szachy drewniane 27,60 zł 34,50 zł

Gra Wikingowie na pokład. Gra Wikingowie na pokład. 120,00 zł 150,00 zł

Producenci

Newsletter

Podaj swój adres e-mail, jeżeli chcesz otrzymywać informacje o nowościach i promocjach.

Wszystko co niezbędne do szkoły

EDUKACJA

Sortuj wg: ▲ Nazwa produktu | Cena
PONS. Słownik obrazkowy. Polski - Angielski.
Cena: 59,90 zł
szt.

Zawiera ponad 20 000 haseł w 17 rozdziałach głównych i 600 obszarach tematycznych. 600 stron w pełnym kolorze dostarcza materiał ciekawy nawet dla tych, którzy sporadycznie posługują się językiem obcym.

  • nowość
Akademia Pana Kleksa - Jan Brzechwa.
Cena: 14,00 zł
szt.

Jedna z najpopularniejszych książek dla dzieci autorstwa Jana Brzechwy wydana 1946 roku. Pomimo upływu lat powieść wciąż bawi i zaskakuje kolejne pokolenia. Prawdopodobnie każde dziecko po przeczytaniu lektury marzy, by odwiedzić bajkę o Panu Kleksie.

Ania z Zielonego Wzgórza - Lucy Maud Montgomery.
Cena: 25,00 zł
szt.

Ania z Zielonego Wzgórza należy do światowego kanonu literatury dziecięcej. W Polsce jest lekturą szkolną w klasie szóstej.

Błogosławieni, którzy naśladują Jezusa - Podręcznik do nauki religii klasa III
Cena: 15,90 zł
szt.

Podręcznik nr AZ-33-01/13-KI-1/16 do nauczania religii rzymskokatolickiej dla klas III gimnazjum, zgodny z programem nauczania nr AZ-3-01/13 z dnia 9.IV.2013.

Zachęca młodego człowieka do życia wartościami chrześcijańskimi. Poszerza zagadnienia omawiane w klasach I i II gimnazjum. Obejmuje 61 jednostek tematycznych uporządkowanych w siedmiu rozdziałach.

Błogosławieni, którzy szukają Jezusa. Podręcznik do religii, klasa 7 podstawowa.
Cena: 15,90 zł
szt.

W atrakcyjny sposób przedstawia wartości, których młody człowiek pragnie, choć nie zawsze to sobie uświadamia. Poprzez zastosowane teksty literackie, doktrynalne oraz komentarze i ilustracje pomaga uczniowi zidentyfikować proponowaną wartość we własnym życiu.

Błogosławieni, którzy ufają Jezusowi - Podręcznik do nauki religii klasa II
Cena: 15,90 zł
szt.

Podręcznik nr AZ-32-01/13-KI-4/14 do nauki religii rzymskokatolickiej dla klasy II gimnazjum zgodny z programem nauczania nr AZ-3-01/13 z dnia 9.IV.2013.

Ukazuje młodemu człowiekowi korzyści płynące z życia wartościami chrześcijańskimi. Pogłębia i poszerza o nowe wymiary tematykę podjętą w klasie I gimnazjum. Obejmuje 61 jednostek tematycznych uporządkowanych w siedmiu rozdziałach.

Chatka Puchatka - Alan Alexander Milne.
Cena: 24,90 zł
szt.

Wzruszające, pełne liryzmu przygody Krzysia i jego przyjaciół - pluszowych zabawek - w stumilowym lesie. Obdarzone ludzkimi cechami charakteru zwierzątka śmieszą i bawią z jednej strony naiwnością, z drugiej filozoficznym podejściem do życia.

Chłopi - Władysław Reymont.
Cena: 22,50 zł
szt.

Pierwsza to w literaturze polskiej powieść, której jedynymi bohaterami są chłopi, gdzie świat przedstawiony zamyka się w granicach jednej wsi, a dramaturgia zdarzeń wpisana jest w rytm zmieniających się pór roku, rytm prac polowych i wiejskich rytuałów. Wiosna, Lato, Jesień, Zima. Wydanie z opracowaniem, notatki na marginesie, cytaty, które warto znać, streszczenie.

Czarna owieczka - Jan Grabowski
Cena: 11,90 zł
szt.

Osierocona owieczka wychowuje się razem ze szczeniakiem. Wynika z tego mnóstwo zabawnych sytuacji. Metka sypia w psiej budzie, obszczekuje gości, służy, a nawet biega po podwórku z kością w zębach!

Dynastia Miziołków - Joanna Olech.
Cena: 26,90 zł
szt.

Książka opowiada o losach zabawnego Miziołka i jego rodziny - Mamiszona, Papiszona oraz młodszego rodzeństwa Kaszydła i Małego Potwora.

Dzieci z Bullerbyn - Astrid Lindgren.
Cena: 26,90 zł
szt.

Lasse, Bosse, Lisa, Olle, Britta i Anna mieszkają w Bullerbyn. To maleńka wioska, ale wcale nie jest tam nudno. Każdy dzień z pozoru zwyczajny, staje się świetną przygodą. Można łowić raki, spać w stogu siana, szukać skarbów, założyć spółdzielnię wiśniową oraz przesyłać wiadomości sznurkową pocztą. A najważniejsze, że przyjaciele i rodzina zawsze są blisko.

Idziemy do Jezusa - Podręcznik do nauki religii z płytą CD, klasa II
Cena: 12,90 zł
szt.

Podręcznik nr AZ-12-01/12-KI-3/12 z e-bookiem.

Podręcznik zawiera 56 tematów. W drugim roku trzyletniego cyklu przygotowania do pełnego udziału w Eucharystii uczeń spotyka się z pogłębionym przeżywaniem Bożego działania w swoim życiu i w świecie, do którego należy. Poznaje życie i naukę Jezusa Chrystusa na tle wydarzeń roku liturgicznego i nawiązuje z Nim osobistą więź, co prowadzi do rozbudzenia życia wiarą w oczekiwaniu na przyjęcie Jezusa w Eucharystii. Każda katecheza zawiera "Słowo dnia", które ma stać się podstawą do rozmów na temat wiary w domu ucznia. Podręcznik pełni również rolę zeszytu, w którym uczeń wykonuje różnorodne ćwiczenia, wykorzystując m.in. zamieszczone w nim wycinanki i naklejki.

Dołączona do podręcznika płyta CD-e-book z elementami interaktywnymi dodatkowo uatrakcyjnia i motywuje do obcowania z katechetycznymi treściami, daje też możliwość wykorzystania tablicy multimedialnej.

Jestem chrześcijaninem. Kart pracy do nauczania religii, klasa 4 podstawowa.
Cena: 14,00 zł
szt.

AZ-21-01/10/PO-1/11. Numer programu: AZ-2-01/10. Data zatwierdzenia podręcznika 9.V.2011 r.

Karty pracy mogą zastąpić uczniowi zeszyt. Ćwiczenia w nich zawarte współgrają z realizacją tematów w podręczniku. Ich zastosowanie ułatwi utrwalenie przerobionego materiału. Proponowane zadania do wykonania dają uczniowi możliwość swobodnego konstruowania wypowiedzi.

Jestem chrześcijaninem. Kart pracy do religii dla 4 klasy szkoły podstawowej.
Cena: 4,50 zł
szt.

Teczka pracy do nauczania religii rzymskokatolickiej dla 4 klasy podstawowej.

Jestem chrześcijaninem. Podręcznik dla ucznia, klasa 4 podstawowa.
Cena: 18,00 zł
szt.

AZ-21-01/10/PO-1/11. Numer programu: AZ-2-01/10. Data zatwierdzenia podręcznika 9.V.2011.

Treści zawarte w podręczniku i struktura jednostki lekcyjnej zostały tak przygotowane, aby uwzględnić możliwości percepcyjne uczniów klasy czwartej. Podróż katechetyczna rozpoczyna się od refleksji nad przyjaźnią oraz tym, jaką rolę odgrywa w niej miłość. Podręcznik to subtelne połączenie aspektu społecznego i eklezjalnego, na fundamencie nauki o Chrystusie. Podręcznik podzielony jest na pięć części, które koncentrują się na przyjaźni z Bogiem i relacjach z ludźmi. Zawiera 50 jednostek lekcyjnych. Każda z nich rozmieszczona jest na dwóch kolorowych stronach.

Jestem chrześcijaninem. Podręcznik klasa 4.
Cena: 18,50 zł
szt.

Podręcznik do nauczania religii w klasie 4 szkoły podstawowej, stanowi integralną część serii podręczników do nauczania religii pt: "Z Bogiem na ludzkich drogach". Podręczniki tej serii realizują Program Nauczania Religii autorstwa Komisji Wychowania Katolickiego KEP z 2010 r.

Jesteśmy w rodzinie Pana Jezusa. Zeszyt ćwiczeń, klasa 1 podstawowa
Cena: 16,00 zł
szt.

Ćwiczenia do podręcznika nr AZ-11-01/10-KR-2/12 do nauczania religii rzymskokatolickiej na terenie całej Polski, z zachowaniem praw biskupów diecezjalnych, przeznaczony dla klasy I szkoły podstawowej, zgodnie z programem nauczania nr AZ-1-01/10.

Początek szkoły to dla każdego dziecka rzeczywistość pełna emocji i nowych doświadczeń. Pierwsza klasa jest właśnie z tego względu ogromnym przeżyciem nie tylko dla dzieci ale również dla ich rodziców. W perspektywie duchowego rozwoju pociech rozpoczyna się też etap stałego pozyskiwania wiedzy ważnej dla każdego wierzącego człowieka. To książka dla pierwszoklasistów, która z pewnością pomoże im w duchowym rozwoju a dla rodziców stanie się inspiracją do ciekawych rozmów ze swoimi "urwisami". Jest napisana przystępnym i zrozumiałym językiem, różnorodna pod względem treści ale też i bogata w ciekawe przykłady dostosowane do dziecięcego, wczesnoszkolnego postrzegania rzeczywistości.

Jezus jest z nami. Podręcznik do religii, klasa III podstawowa.
Cena: 14,90 zł
szt.

Podręcznik nr AZ-13-01/12-KI-4/13 zgodny z programem AZ-1-01/12 z dnia 4.I.2012.

Podręcznik wychodzi naprzeciw aktualnym potrzebom dzieci przygotowujących się do pełnego uczestnictwa w Eucharystii. Jego atrakcyjna grafika i przyjazna narracja zachęcają do systematycznych spotkań z Jezusem.

Jezus jest z nami. Zeszyt ćwiczeń z płytą CD, klasa III podstawowa
Cena: 12,90 zł
szt.

Zawarte w zeszycie zadania:

-ściśle wiążą się z treścią podręcznika

- stanowią istotną pomoc w realizacji celów katechetycznych i wymagań szczegółowych

- przez swą różnorodność (uzupełnianie tekstu, rysowanie, kolorowanie, rebusy, krzyżówki i inne łamigłówki oraz wycinanki i naklejki) wszechstronnie aktywizują ucznia i pobudzają do samodzielnej twórczej pracy

- posiadają zróżnicowany stopień trudności

- ich miejsce w toku lekcji oraz dodatkowe wskazówki opisane są w przewodniku metodycznym

- ułatwiają katechecie bieżącą ocenę pracy ucznia

Jezus uczy i zbawia. Podręcznik do religii, klasa 7 podstawowa.
Cena: 18,00 zł
szt.

Tematyka podręcznika ma pomóc młodzieży w odkrywaniu chrześcijańskiej odpowiedzi na stawiane przez nią pytania. Mając świadomość ograniczoności ludzkiego poznania zaproponowano jedną z możliwych odpowiedzi, którą przekazuje Boże objawienie. W materiałach ukazano trój etapowość wypełniania się historii zbawienia: jej zapowiedzi, wypełnienie w Jezusie Chrystusie oraz trwanie w Kościele. Nowością w podręczniku w porównaniu z poprzednim jest wprowadzenie tekstów biblijnych we wstępie do każdego rozdziału. Poszczególne perykopy stanowią podstawę pracy w całej grypie tematycznej. Daje to możliwość pełniejszego odczytania treści biblijnych oraz ważniejszego dostrzeżenia jego związku z różnymi sytuacjami egzystencjalnymi człowieka.

Sklep jest w trybie podglądu
Sklep internetowy Shoper.pl