Producenci

Newsletter

Podaj swój adres e-mail, jeżeli chcesz otrzymywać informacje o nowościach i promocjach.

Wszystko co niezbędne do szkoły

EDUKACJA

Sortuj wg: ▲ Nazwa produktu | Cena
Kamizelka - Bolesław Prus.
Cena: 3,50 zł
szt.
Kamizelka - Bolesław Prus.

Wydanie kompletne, bez skrótów i cięć w treści. W tym wydaniu znajdziesz odpowiedzi na pytania z podręcznika. Zawiera bardzo szczegółowe streszczenie oraz drugie skrócone, ułatwiające szybkie przygotowanie się przed lekcją. Opracowanie zawiera plan wydarzeń, wnikliwie wyjaśnioną problematykę oraz szerokie charakterystyki bohaterów.

Karolcia - Maria Kruger.
Cena: 15,00 zł
szt.
Karolcia - Maria Kruger.

Karolcia to jedna z najpopularniejszych książek dla dzieci. Pełna humoru, przygody, zabawnych dialogów i zwrotów akcji. W Polsce książka jest obowiązkową lekturą dla uczniów w szkole podstawowej. Dzieci lubią ją m.in. dla tego, że często same marzą o takim magicznym, spełniającym życzenia koraliku.

Katarynka - Bolesław Prus.
Cena: 2,50 zł
szt.
Katarynka - Bolesław Prus.

Kompozycyjnie Katarynka podzielona jest na dwie części. Pierwsza jest silnie nasycona wątkami biograficznymi, druga stanowi właściwą akcję noweli.

Kochamy Pana Jezusa - Zeszyt ucznia. Ćwiczenia do religii dla klasy II podstawowej
Cena: 10,50 zł
szt.
Kochamy Pana Jezusa - Zeszyt ucznia. Ćwiczenia do religii dla klasy II podstawowej

Ćwiczenia zakładają samodzielną i twórczą pracę ucznia. Może on uzupełniać ilustracje, układać puzzle, tworzyć obrazy z wyciętych elementów i realizować własne pomysły plastyczne. Są tutaj również zadania wymagające większego skupienia: wypełnianie witrażyków, labirynty itp. Zadania były konsultowane z nauczycielami religii i zostały dostosowane do możliwości dzieci siedmioletnich.

Kochamy Pana Jezusa. Ćwiczenia z religii klasa II podstawowa
Cena: 16,00 zł
szt.
Kochamy Pana Jezusa. Ćwiczenia z religii klasa II podstawowa

Będzie to czas odkrywania Bożej miłości, która przemienia każdego człowieka, poznamy lepiej znaczenie modlitwy Ojcze nasz, spojrzymy bliżej na tajemnicę grzechu i Bożego przebaczenia oraz będziemy sobie jeszcze lepiej uświadamiać obecność Pana Jezusa w Najświętszym Sakramencie. Będzie to bowiem kolejny rok przygotowania dzieci do pełnego spotkania z Jezusem w Eucharystii.

Kochamy Pana Jezusa. Podręcznik klasa II podstawowa.
Cena: 17,50 zł
szt.
Kochamy Pana Jezusa. Podręcznik klasa II podstawowa.

Treści podręcznika skupione są wokół tematu odkrywania miłości Bożej w Piśmie świętym, osobie Jezusa Chrystusa, przeżywaniu roku liturgicznego oraz doświadczenia życia codziennego (słuchanie, odpowiadanie, dziękowanie, przepraszanie, przebaczanie, przyjmowanie darów i obdarowywanie).

Podręcznik zgodny z programem nauczania "W drodze do wieczernika" nr AZ-1-01/10 autorstwa Komisji Wychowania Katolickiego KEP z dnia 9.06.2010 r. Numer dopuszczenia podręcznika AZ-12-01/10-KR-1/12. Data dopuszczenia 7.05.2012 rok.

Kochamy Pana Jezusa. Podręcznik religii klasa II podstawowa.
Cena: 18,00 zł
szt.
Kochamy Pana Jezusa. Podręcznik religii klasa II podstawowa.

AZ-12-01/10/PO-1/12. Numer programu: AZ-1-01/10. Data zatwierdzenia podręcznika 11.06.2012.

Wykorzystanie innowacyjnych środków dydaktycznych pomoże w dotarciu do uczniów o różnych możliwościach percepcyjnych. Atrakcyjna forma prowadzenia zajęć pomoże w kształtowaniu właściwej postawy chrześcijańskiej. Zaproponowany materiał wprowadzi w tajemnicę spotkania z Bogiem w sakramencie pojednania. Cytaty z Pisma Świętego uwrażliwiają na potrzebę słuchania Boga. Działania zaproponowane do wykonania zachęcą rodziców do aktywnego uczestnictwa w życiu religijnym swojego dziecka.

Kordian - Juliusz Słowacki.
Cena: 5,50 zł
szt.
Kordian - Juliusz Słowacki.

Polska pod jarzmem cara - zbrodniarza. Patrioci planują na niego zamach. Jeden z nich, tajemniczy młodzieniec w masce, podejmuje się zabić znienawidzonego tyrana. Wpisuje się tym samym w krąg działań, które zaplanował szatan u progu kolejnego stulecia. Czy mu się powiedzie? Czy ma na tyle odwagi, by działać na rzecz własnego, zniewolonego i upokorzonego narodu? A może Kordian, bo o nim tu mowa, jest zbyt słaby?

Mały Książę - Antoine Saint-Exupery.
Cena: 14,90 zł
szt.
Mały Książę - Antoine Saint-Exupery.

Tytułowy Książę, udając się w podróż po wszechświecie, poznaje różnorakie typy ludzkie, charaktery i upodobania, reprezentowane przez mieszkańców kolejnych planet. Wreszcie trafia do miejsca centralnego swojej wędrówki - Ziemi. W istocie, z pozoru tylko prosta, opowieść niesie ze sobą przesłanie filozoficzne. Jest to przede wszystkim surowa, lecz nie pozbawiona przyjaznego smutku, krytyka ludzi, którzy zapomnieli o podstawowej wartości jaką jest istotny kontakt z drugą jednostką.

Masa. Od greckich atomów do pól kwantowych
Cena: 45,00 zł
szt.
Mitologia - Jan Parandowski.
Cena: 42,00 zł
szt.
Mitologia - Jan Parandowski.

"Mitologia" najbardziej znana książka Jana Parandowskiego, zyskała kilkanaście wydań i od dawna pozostaje w kanonie lektur polskiej inteligencji.

O psie, który jeździł koleją - Roman Pisarski.
Cena: 10,50 zł
szt.
O psie, który jeździł koleją - Roman Pisarski.

Historia wydarzyła się naprawdę. Lampo mieszkał we Włoszech, potrafił podróżować pociągami i dojechać tam, gdzie chciał. Jego losy opisał Roman Pisarski i to dzięki niemu dzieci w Polsce mogą poznać tego wyjątkowego psa. To opowieść o prawdziwej przyjaźni między człowiekiem a zwierzęciem, opowiada o przywiązaniu i poświęceniu.

Obdarowani przez Boga. Podręcznik religii klasa 5 podstawowa
Cena: 17,50 zł
szt.
Obdarowani przez Boga. Podręcznik religii klasa 5 podstawowa

Pakiet edukacyjny do katechezy w klasie 5 szkoły podstawowej wypełnia wszystkie wytyczne "Programu nauczania religii rzymskokatolickiej w przedszkolach i szkołach", Komisji Wychowania Katolickiego Konferencji Episkopatu Polski z 2010 roku, nr programu: AZ-2-01/10 z dnia 9.06.2010.

Zgodnie z wytycznymi programu treści przekazywane w pakiecie skoncentrowane są wokół chrześcijańskiego "Credo". Wyjaśnianie treści wiary oparto na ukazaniu wypełnionego miłością dialogu Boga z człowiekiem. Materiał treściowy został podzielony na osiem rozdziałów (grup tematycznych). Przyporządkowane im treści mają udzielać katechizowanym odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania o Boga i wypełnianie Jego zbawczych zamiarów.

Numer dopuszczenia podręcznika: AZ-22-01/10-KR-5/13, data dopuszczenia 8.05.2013.

Obdarowani przez Boga. Zeszyt ucznia do religii dla klasy 5 podstawowej.
Cena: 10,50 zł
szt.
Obdarowani przez Boga. Zeszyt ucznia do religii dla klasy 5 podstawowej.

Pakiet edukacyjny do katechezy w klasie 5 szkoły podstawowej wypełnia wszystkie wytyczne "Programu nauczania religii rzymskokatolickiej w przedszkolach i szkołach" Komisji Wychowania Katolickiego Komisji Episkopatu Polski z 2010 roku. nr programu: AZ-2-01/10.

Zgodnie z wytycznymi Programu, treści przekazywane w pakiecie skoncentrowane są wokół chrześcijańskiego "Credo". Wyjaśnianie treści wiary oparto na ukazaniu wypełnionego miłością dialogu Boga z człowiekiem. Materiał treściowy podzielony został na osiem rozdziałów (grup tematycznych). Przyporządkowane im treści mają udzielać katechizowanym odpowiedzi na najczęściej stawiane pytania o Boga i wypełnianie Jego zbawczych zamiarów.

Pies Baskerville'ów - Arthur Conan Doyle.
Cena: 19,95 zł
szt.
Pies Baskerville'ów - Arthur Conan Doyle.

Jedna z najsłynniejszych powieści z Sherlockiem Holmesem w roli głównej. Akcja rozgrywa się na ponurych bagnach hrabstwa Devon, gdzie w tajemniczych okolicznościach giną kolejni spadkobiercy majątku Baskerville'ów. Miejscowa ludność przypisuje te zgony pradawnej klątwie...Sherlock Holmes, błyskotliwy jak zawsze, stawia czoła tej zawiłej zagadce.

Pięciopsiaczki - Wanda Chotomska.
Cena: 22,90 zł
szt.
Pięciopsiaczki - Wanda Chotomska.

Balbina urodziła szczeniaczki. Pięć pachnących, miłych psiaczków. Szybko okazało się, że to okropne pięciosiusiaczki, po których trzeba ciągle wycierać podłogę. Pięciogryzaczki, postrach kapci i foteli. I że jest ich za dużo jak na jeden dom. Trzeba pięciopsiaczki oddać w dobre ręce. Karol i Karolina mają z tym pełno roboty!

Plecak Ducati Corse.
Cena: 59,90 zł
szt.
Plecak Ducati Corse.

Jednokomorowy plecak z dodatkową kieszenią wewnętrzną. Dodatkowo posiada dwie kieszenie przednie zamykane na zamek. Ma usztywniane plecy, szerokie i miękkie, regulowane szelki. Posiada wyjście na przewód do słuchawek. Na jednym z suwaków ozdobna przywieszka. Wewnątrz mała kieszonka. Z przodu logo Ducati Corse. Plecak ma nowoczesny wygląd oraz efektowne zdobienia.

Plecak szkolny CoolPack Basic 414
Cena: 121,40 zł
szt.
Plecak szkolny CoolPack Basic 414

Specyfikacja produktu: 2 przegrody, wzmocnione plecy, wyściełane paski na ramiona, przegroda na laptop, przednia kieszeń z ukrytym suwakiem, wyściełana rączka, wzmocniony spód, boczne kieszonki z siatki, wodoodporny, pojemność 27 litrów, wymiary: 46 x 31 x 19 cm., materiał poliester 600D

Plecak szkolny CoolPack Basic 516
Cena: 121,40 zł
szt.
Plecak szkolny CoolPack Basic 516

Plecak dwukomorowy z kieszenią na suwak z przodu. Posiada wzmocnione plecy, wyściełane paski na ramiona, przegrodę na laptop, przednią kieszeń z ukrytym suwakiem, wyściełaną rączkę, wzmocniony spód oraz boczne kieszonki z siatki. Wykonany z poliestru, wodoodporny.

Sklep jest w trybie podglądu
Sklep internetowy Shoper.pl