Producenci

Newsletter

Podaj swój adres e-mail, jeżeli chcesz otrzymywać informacje o nowościach i promocjach.

FABULARNE

Sortuj wg: ▼ Nazwa produktu | Cena
Żółwie aż do końca - John Green.
Cena: 34,90 zł
szt.
Żółwie aż do końca - John Green.

Szesnastoletniej Azie do głowy by nie przyszło, że będzie prowadzić śledztwo w sprawie tajemniczego zniknięcia miliardera Russella Picketta. Jest jednak sto tysięcy dolarów nagrody do zgarnięcia, no i jej Najlepsza i Najbardziej Nieustraszona Przyjaciółka Daisy bardzo chcę rozwiązać tę zagadkę.

Żona jubilera - Judith Lennox.
Cena: 39,90 zł
szt.
Żona jubilera - Judith Lennox.

Rok 1938. W Anglii narasta atmosfera zagrożenia wojną. Juliet Winterton podróżuje z Bliskiego Wschodu do hrabstwa Essex, by tam w wiejskiej posiadłości rozpocząć życie w roli pięknej młodej żony londyńskiego jubilera. Jej inteligentny i ambitny mąż jest także człowiekiem okrutnym i bezwzględnym. Kiedy więc przystojny polityk Gillis Sinclair odwiedza Marsh Court, Juliet daje się zauroczyć jego nieodpartemu wdziękowi. Tak oto rozpoczyna się namiętny romans, który przyniesie konsekwencje wykraczające daleko poza wszelkie przewidywania Juliet.

Żołnierz - Waldemar Łysiak
Cena: 42,00 zł
szt.
Żołnierz - Waldemar Łysiak

Bohaterem najnowszej sensacyjno-refleksyjnej powieści jest były porucznik Legii Cudzoziemskiej, którego młodszy brat, ochroniarz, zginął podczas strzelaniny między członkami dwóch gangów. Ekslegionista postanawia spojrzeć sprawcom tej śmierci w oczy. A ściślej: między oczy...

Zostań ze mną - Anna Karpińska.
Cena: 36,00 zł
szt.
Zostań ze mną - Anna Karpińska.

Matka i jej niemal czterdzieści lat temu oddana do adopcji córka zaczynają się do siebie zbliżać. Ale w życiu nic nie jest proste. Droga do pojednania, zrozumienia i wybaczenia okazuje się wyboista, tym bardziej, że każda z kobiet, tak bliskich i tak dalekich sobie jednocześnie, boryka się z własnymi problemami. Bożena jest poważnie chora i uwikłana w skomplikowane relacje z adopcyjną córką. Dagmara stara się utrzymać przejętą w spadku księgarnię i posklejać życie rodzinne, przeżywając jednocześnie uczuciowe wzloty i upadki.

Zniknięcie znachorki - Sabine Ebert.
Cena: 38,00 zł
szt.
Zniknięcie znachorki - Sabine Ebert.

Marchia Miśnieńska, roku pańskiego 1173. Złe wieści dla Marty i Chrystiana. Henryk Lew powrócił z Ziemi Świętej, a wraz z nim zagorzały wróg, rycerz Randolf. Margrabia miśnieński ponownie zostaje wciągnięty w walkę przeciwko potężnemu księciu Saksonii i Bawarii. A na kasztelana bogatej w srebro wioski wyznacza największego wroga Chrystiana. Zaraz potem fanatyczny medyk rzuca na Martę oskarżenie o czary, co prowadzi ją przed sąd kościelny. Chrystian poszukuje jej rozpaczliwie, lecz po trzymanej w biskupich lochach znachorce wszelki ślad zaginął... Dalsze, fascynujące losy młodej akuszerki, bohaterki "Tajemnicy znachorki".

Złudzenie - Charlotte Link.
Cena: 38,00 zł
szt.
Złudzenie - Charlotte Link.

Peter Simon, odnoszący sukcesy przedsiębiorca, opiekuńczy mąż i ojciec, znika bez śladu podczas podróży do Prowansji. Zrozpaczona młoda żona udaje się w ślad za ukochanym, by na własną rękę prowadzić poszukiwania. Jednak nieustanne przeciwności, na które trafia uświadamiają jej, że mąż nie jest tym, za kogo się podawał...

Zimne popioły - Valentin Musso.
Cena: 34,90 zł
szt.
Zimne popioły - Valentin Musso.

Narażając życie swoje i najbliższych Aurelien próbuje rozwiązać zagadkę jednego z najbardziej tajemniczych i przerażających programów Trzeciej Rzeszy, w którym w jakiś sposób brał udział także jego przodek.

Zemsta i przebaczenie. Rzeka tęsknoty tom 3 - Joanna Jax.
Cena: 34,90 zł
szt.
Zemsta i przebaczenie. Rzeka tęsknoty tom 3 - Joanna Jax.

Kolejne lata wojny odzierają mieszkańców Europy ze złudzeń na rychłe jej zakończenie. Nie tylko na terenie Polski ludzie stykają się z okrucieństwem, także wycieńczająca wojna na wschodzie odkrywa barbarzyńskie praktyki, gdzie pojęcie człowieczeństwa zostaje zdewaluowane i ludzkie życie wydaje się nie mieć wartości. Los rozdziela czwórkę bohaterów i stawia przed nimi kolejne wyzwania, a brzemię wojny odciska na nich głębokie piętno.

Zemsta i przebaczenie. Otchłań nienawiści tom 2 - Joanna Jax.
Cena: 34,90 zł
szt.
Zemsta i przebaczenie. Otchłań nienawiści tom 2 - Joanna Jax.

Apogeum II wojny światowej. Ludzie próbują odnaleźć się w świecie, w którym rządzi nazistowski terror, a życie ludzkie wydaję się kruche i niepewne. Czy w czasach zagłady uda się ocalić miłość i przyjaźń? Jak wiele można poświęcić i jak daleko trzeba przesunąć granice moralności, by walczyć z wrogiem? Akcje sabotażu, operacje wywiadowcze, brutalna działalność Gestapo, zdrajcy i szmalcownicy, brawurowe ucieczki, a w tym wszystkim pojedynczy człowiek ze swoimi namiętnościami, wątpliwościami i słabościami, gdzie nic nie jest czarno-białe i oczywiste.

Zemsta i przebaczenie. Narodziny gniewu tom 1 - Joanna Jax.
Cena: 34,90 zł
szt.
Zemsta i przebaczenie. Narodziny gniewu tom 1 - Joanna Jax.

Julian Chełmicki i Emil Lewin są przyrodnimi braćmi, ale oprócz wspólnego ojca dzieli ich wszystko - pozycja społeczna, stopień zamożności, wyznawane wartości. Dzień, w którym dwaj młodzi chłopcy dowiadują się o swoim istnieniu, diametralnie zmienia ich życie, kładzie się cieniem na ich losie i wpływa na przyszłe pokolenia. Bracia muszą zmierzyć się z rzeczywistością, wzajemną niechęcią i trudną historią swojego kraju. Na drodze Juliana i Emila stanie także miłość i namiętność.

Zemsta i przebaczenie. Morze kłamstwa tom 4 - Joanna Jax.
Cena: 34,90 zł
szt.
Zemsta i przebaczenie. Morze kłamstwa tom 4 - Joanna Jax.

Sytuacja polityczna na świecie zaczyna przybierać niespodziewany dla III Rzeszy obrót. Państwa sprzymierzone oraz Związek Radziecki powoli ujarzmiają niezwyciężone dotychczas Niemcy. W Polakach budzi się nadzieja, jednak niektórzy patrzą z niepokojem na poczynania Stalina. Nadchodzi czas powstania warszawskiego, zdobycia Berlina przez Armię Czerwoną i...

Zakrzyczeć diabła - Wilbur Smith.
Cena: 33,60 zł
szt.
Zakrzyczeć diabła - Wilbur Smith.

W 1912 roku na skolonizowanym przez Anglię Zanzibarze przypadek styka ze sobą młodego, porywczego Anglika Sebastiana i amerykańskiego kłusownika i handlarza kością słoniową Flynna. Ich stosunki zacieśniają się gdy Sebastian żeni się z Rosą, córką Flynna, która spodziewa się jego dziecka. Tymczasem w Europie wybucha wojna. Rodzi się pełna nienawiści walka, podsycana przez ból i rozpacz.

Za zamkniętymi drzwiami B. A. Paris
Cena: 32,90 zł
szt.
Za zamkniętymi drzwiami B. A. Paris

Perfekcyjna para? Doskonałe małżeństwo? Czy idealne kłamstwo?

Światowy Bestseller który wywołał sensację na międzynarodowym rynku wydawniczym.

Wybór Znachorki - Sabine Ebert
Cena: 38,00 zł
szt.
Wybór Znachorki - Sabine Ebert

Magdeburg rok 1179. Dietrich von Landsberg, brat margrafa rządzącego księstwem Miśnieńskim, wyzywa Ryszarda Lwie Serce na pojedynek na śmierć i życie. Nie podoba się to cesarzowi Fryderykowi Barbarossie, który oskarża angielskiego monarchę o zdradę i wytacza mu proces, co w rezultacie doprowadza do kolejnej wojny. A to oznacza, że Chrystian ponownie musi dołączyć do wojsk cesarskich. Podczas gdy Chrystian dowodzi oblężeniem potężnej twierdzy, bronionej przez zwolenników Ryszarda, Marta musi samotnie opierać się intrygom księcia Albrechta najstarszego syna ich odwiecznego wroga, który za wszelką cenę chce przejąć ich zamek oraz bogate kopalnie srebra. Zdesperowany, chciwy bogactw książę nie cofnie się przed niczym. Ani przed najpodlejszą intrygą, ani przed najbardziej okrutną zbrodnią.

Wszystko wina kota! - Agnieszka Lingas-Łoniewska.
Cena: 34,00 zł
szt.
Wszystko wina kota! - Agnieszka Lingas-Łoniewska.

Optymistyczna historia o zaufaniu i przyjaźni, a także o tym, jak cienka może być granica dzieląca dwa pozornie odległe światy. A gdzie w tym wszystkim wina futrzaka?

Wieczór taki jak ten - Gabriela Gargaś.
Cena: 36,90 zł
szt.
Wieczór taki jak ten - Gabriela Gargaś.

Poruszająca opowieść pełna świątecznego, niepowtarzalnego klimatu i magii. Bo gdy ludzie walczą o to, co w życiu najcenniejsze, atmosfera Bożego Narodzenia może zdziałać cuda.

W stronę przyszłości
Cena: 45,00 zł
szt.
Uciekinier - Ken Follett.
Cena: 38,50 zł
szt.
Uciekinier - Ken Follett.

Uciekinier to zręczny koktajl gatunków powieściowych. Zawiera wszystko, za co lubimy tego pisarza: wartką akcję, przygodę, miłość, szlachetnych bohaterów i czarne charaktery.

To - Stephen King
Cena: 45,90 zł
szt.
To - Stephen King

Derry w stanie Maine, miejsce ledwie widoczne na mapie. Dochodzi tu do wyjątkowej eskalacji zbrodni, okrutnych morderstw, gwałtów i tajemniczych wypadków. W kanałach miasteczka zaległo się To. Bliżej nieokreślone, przybiera najróżniejsze postacie - klauna, ogromnego ptaszyska, głosu w rurach. Poluje na dzieci. Tylko dzieci potrafią dostrzec To. I dlatego właśnie one stają do walki z potworem.

Tajemnica znachorki - Sabine Ebert.
Cena: 38,00 zł
szt.
Tajemnica znachorki - Sabine Ebert.

Rzesza Niemiecka pod panowaniem cesarza Fryderyka Rudobrodego. Żona kasztelana Wulfharta rodzi martwego syna, więc ten chce ukarać młodą akuszerkę Martę, obcinając jej stopy i dłonie. Dziewczynie cudem udaje się uciec z rodzinnej wsi we Frankonii. By przeżyć, przyłącza się do grupy osadników, którzy zmierzają na wschód do Saksonii, aby tam na dziewiczych terenach zbudować sobie nowe, wolne życie.

Sklep jest w trybie podglądu
Sklep internetowy Shoper.pl