Producenci

Newsletter

Podaj swój adres e-mail, jeżeli chcesz otrzymywać informacje o nowościach i promocjach.

FABULARNE

Sortuj wg: ▲ Nazwa produktu | Cena
Marzenie znachorki - Ebert Sabine.
Cena: 39,00 zł
szt.
Marzenie znachorki - Ebert Sabine.

Jesienią 1191 roku Tomasz, syn Marty, pozbawiony złudzeń wraca z wyprawy krzyżowej. Ale w ojczyźnie także nie zaznaje spokoju, ponieważ w Marchii Miśnieńskiej panuje okrutny Albrecht. Książę atakuje swojego brata Dytryka, u którego boku Tomasz walczył w Ziemi Świętej. W tej sytuacji nie pozostaje im nic innego, jak tylko ponownie sięgnąć po broń. Sytuacja nie rokuje szans na zwycięstwo, toteż Dytryk jest zmuszony zawrzeć taktyczny sojusz z landgrafem Turyngii. W zamian za jego wsparcie musi się zaręczyć z córką landgrafa. Jest to wysoka cena, bowiem Dytryk od dawna potajemnie kocha Klarę, córkę Marty...

Mężczyzna, który gonił swój cień - David Lagercrantz.
Cena: 39,99 zł
szt.
Mężczyzna, który gonił swój cień - David Lagercrantz.

Mężczyzna, który gonił swój cień, piąta książka w serii Millennium, to złożona i wciągająca powieść osnuta wokół kwestii honoru, tajemnic badań genetycznych i zaawansowanych ataków hakerskich - współczesnego sposobu prowadzenia wojny. To także wyjaśnienie zagadki, skąd się wziął i co oznacza słynny tatuaż ze smokiem.

Na gorącym uczynku - Harlan Coben.
Cena: 35,50 zł
szt.
Na gorącym uczynku - Harlan Coben.

Siedemnastoletnia Haley McWaid jest doskonałą uczennicą i chlubą swoich rodziców. Pewnego dnia nie powraca do domu. Po trech miesiącach bezskutecznych poszukiwań jej najbliżsi są przygotowani na najgorsze. Dan Mercer, pracownik opieki społecznej, wpada w pułapkę zastawioną przez reporterkę Wendy Tynes, realizującą program telewizyjny "Przyłapani na gorącym uczynku", służący demaskowaniu przestępców seksualnych. Za próbę seksu z nastolatką staje przed sądem.

Najczarniejszy strach - Harlan Coben.
Cena: 34,00 zł
szt.
Najczarniejszy strach - Harlan Coben.

Na Myrona jak grom spada wiadomość, że ma nieślubnego syna, którego istnienia nawet nie podejrzewał. Co więcej, Jeremy choruje na rzadką odmianę białaczki - by go uratować konieczny jest, przeszczep szpiku kostnego. Niestety jedyny zarejestrowany dawca, niejaki Taylor, przepadł bez śladu. Myron ustala jego prawdziwe nazwisko - Lex. Ale Lex jest nieuchwytny, a podający się za niego człowiek prze telefon każe mu się pożegnać z chłopcem. Powtarza przy tym maniakalnie siej ziarno. Siej Ziarno to przydomek seryjnego porywacza i mordercy opisanego w serii artykułów prze Stana Gobbsa - dziennikarza, którego media i FBI oskarżyły o fabrykowanie informacji. Są na to niepodważalne dowody. Czy rzekomy zabójca i dawca to jedna i ta sama osoba?

Nie opuszczaj mnie - Kazuo Ishiguro.
Cena: 32,90 zł
szt.
Nie opuszczaj mnie - Kazuo Ishiguro.

Kathy, Ruth i Tommy uczą się w elitarnej szkole z internatem - idyllicznym miejscu w sercu angielskiej prowincji. Nauczyciele kładą tu wielki nacisk na twórczość artystyczną i wszelkiego rodzaju kreatywność. Tym, co odróżnia tę szkołę od innych jest fakt, że żaden z uczniów nie wyjeżdża na ferie do rodziny. Zycie w Halisham toczy się pozornie normalnym trybem: nawiązują się młodzieńcze przyjaźnie, pierwsze miłości, dochodzi do konfliktów między uczniami a nauczycielami. Stopniowo w wyniku przypadkowych napomknień i aluzji, wychodzi na jaw ponura, zarazem przerażająca tajemnica...

Niewidzialna korona - Elżbieta Cherezińska.
Cena: 45,00 zł
szt.
Niewidzialna korona - Elżbieta Cherezińska.

Po dwustu latach Przemysł II odzyskuje koronę. Na królestwo jednak pada cień. Król zostaje brutalnie zamordowany. Granice przekraczają margrabiowie brandenburscy. Wojownicy starych bogów ostrzą groty strzał. Od północy na kraj patrzą żelaźni bracia, kierując ostrza mieczy w chrześcijan. W królestwie narasta przerażenie i zamęt. Nad pustym tronem złowieszczo kołują herbowe bestie, a jedyny obrońca zamordowanego władcy tkwi w lochu. Nadchodzi wojna, z której nikt nie wyjdzie z honorem. Nie ma świętości nawet wśród duchownych. Ktoś jednak czuwa nad rozbitym krajem.

Opiekunka do dzieci - Elisabeth Herrmann.
Cena: 39,90 zł
szt.
Opiekunka do dzieci - Elisabeth Herrmann.

Wszystko wskazuje na to, że adwokat Joachim Vaernau odniesie życiowy sukces i zrobi wspaniałą karierę. Ma poślubić Sigrun Zernikow, a tym samym nie tylko wejść do berlińskich wyższych sfer, lecz także zostać partnerem w renomowanej kancelarii adwokackiej ojca Sigurn, Utza. Podczas planowanego przyjęcia zaręczynowego ma zostać wprowadzony do rodziny. Kiedy jednak niespodziewanie pojawia się Ukrainka, która prosi go o zdobycie podpisu Utza na spisanym cyrylicą dokumencie, na fasadzie uczciwości nobliwej rodziny pojawia się pierwsza rysa. Utz ma bowiem swoim podpisem poświadczyć, że jego rodzina podczas drugiej wojny światowej zatrudniała jako opiekunkę do dziecka robotnicę przymusową, dzięki czemu ta mogłaby teraz otrzymać odszkodowanie. Utz wszystkiemu zaprzecza, drze na strzępy i wyrzuca dokument. Zdarzenie to szybko zostało by zapomniane jednak ciało Ukrainki niedługo później zostaje wydobyte z Landwehrkanal...

Opowiem ci kawał - Alosza Awdiejew
Cena: 34,90 zł
szt.
Opowiem ci kawał - Alosza Awdiejew

Gdzie kryje się dowcip? Na kartach książki. I to nie jeden. Kilkaset. Nasz człowiek z Rosji Alosza zbiera kawały od 40 lat. Mógł w tym czasie wiele osiągnąć, np. zostać prezydentem Rosji, szefem FIFA, a może nawet rektorem UJ, a poświęcił się żartom. Nie zmarnujmy jego ciężkiej pracy. Pośmiejmy się trochę.

  • nowość
Oszukana - Charlotte Link.
Cena: 39,00 zł
szt.
Oszukana - Charlotte Link.

Kate Linville, policjantka pracująca w Scotland Yardzie, czuje, że odebrano jej szczęśliwe życie. Ojciec był jedyną osobą, którą ta nieśmiała i samotna kobieta tak naprawdę kochała, więc kiedy zostaje w brutalny sposób zamordowany w swoim domu, Kate traci ostatnie oparcie. Policjantka nie ufa uzależnionemu od alkoholu miejscowemu śledczemu, dlatego postanawia samemu rozwiązać zagadkę tajemniczej zbrodni.

Pensjonat pod świerkiem - Daniel Koziarski, Agnieszka Lingas-Łoniewska i inni...
Cena: 29,00 zł
szt.
Pensjonat pod świerkiem - Daniel Koziarski, Agnieszka Lingas-Łoniewska i inni...

Zapraszamy na magiczne święta w zaczarowanym miejscu. Do ukrytego w Tatrach, zasypanego śniegiem Pensjonatu pod Świerkiem przybywają na święta kolejni goście. Każdy z nich przywozi własną historię. Na miejscu wita ich para właścicieli, którzy niczym anioły przyjmują pod swoje skrzydła życiowych rozbitków. Czy ich dobroć i życzliwość wystarczy, by wydobyć z człowieka to, co w nim najlepsze i jednocześnie uchronić od tego, co złe?

  • nowość
Piąta Ewangelia - Ian Caldwell.
Cena: 39,90 zł
szt.
Piąta Ewangelia - Ian Caldwell.

Wielce kontrowersyjna relikwia oraz wola umierającego papieża sprawiają, że dwaj bracia - księża pracujący w Watykanie - wyruszają w intelektualną podróż, by rozwikłać największą tajemnicę w historii Chrześcijaństwa.

Pięć minut Raisy - Agata Kołakowska.
Cena: 38,00 zł
szt.
Pięć minut Raisy - Agata Kołakowska.

Interesujące studium na temat życia i roli, jaką odgrywają w nim zrządzenia losu, który potrafi być bardzo przewrotny. Autorka porusza temat przeznaczenia i jego wpływu na podejmowane przez ludzi decyzje i działania.

Pięćdziesiąt twarzy Greya - E L James.
Cena: 39,90 zł
szt.
Pięćdziesiąt twarzy Greya - E L James.

Kiedy studentka literatury Anastasia Steele przychodzi, by przeprowadzić wywiad z Christianem Greyem, spotyka mężczyznę pięknego, błyskotliwego i onieśmielającego. Naiwna i niewinna Ana z przerażeniem uświadamia sobie, że pragnie tego mężczyzny. Pomimo zagadkowego dystansu, Ana odkrywa, że rozpaczliwie chce się do niego zbliżyć.

Płomienna korona - Elżbieta Cherezińska.
Cena: 49,00 zł
szt.
Płomienna korona - Elżbieta Cherezińska.

Książę Władysław powrócił z banicji i Kraków otworzył przed nim swe bramy. Ale Królestwo wciąż jest podzielone, w starszej Polsce władają książęta Głogowa, a w Czechach trwają zawirowania tronowe, a na północy Krzyżacy zaczynają swoją grę o Pomorze. Grę, która rozpętała gdańskie piekło. Władysław znów musi walczyć z wrogami, którzy naciskają na niego ze zbyt wielu stron.

Początek - Dan Brown.
Cena: 44,90 zł
szt.
Początek - Dan Brown.

Robert Langdon, profesor Uniwersytetu Harvarda, specjalista w dziedzinie ikonologii religijnej i symboli, przybywa do Muzeum Guggenheima w Bilbao, gdzie ma dojść do ujawnienia odkrycia, które "na zawsze zmieni oblicze nauki". Gdy Langdon i kilkuset innych gości w osłupieniu ogląda oryginalną prezentację, wieczór zmienia się w chaos, a cenne odkrycie Kirscha może przepaść na zawsze. Chcąc stawić czoła nieuchronnemu zagrożeniu, Langdon musi uciekać z Bilbao. Towarzyszy mu Ambra Vidal, elegancka dyrektorka muzeum, która pomagała Kirschowi zorganizować wydarzenie. Razem udają się do Barcelony i podejmują niebezpieczną misję odnalezienia kryptograficznego hasła, które stanowi klucz do sekretu Kirscha...

Posag szwaczki - Meredith Jaeger.
Cena: 38,00 zł
szt.
Posag szwaczki - Meredith Jaeger.

Barwna opowieść o miłości, historii i tajemniczym morderstwie, splatająca losy dwóch niezwykłych kobiet w XIX wiecznym San Francisco i współcześnie.

Pragnienie - Jo Nesbo
Cena: 39,90 zł
szt.
Pragnienie - Jo Nesbo

Harry Hole w demonicznej grze perwersyjnego mordercy!

Młoda kobieta zostaje zamordowana we własnym mieszkaniu tuż po internetowej randce. Ślady na jej ciele wskazują, że sprawca jest wyjątkowo bezwzględny. Presja mediów, by znaleźć winnego, sprawia, że policja zwraca się do Harry'ego Hole.

Pralinka - Fanny Joly.
Cena: 34,90 zł
szt.
Pralinka - Fanny Joly.

Poznajcie Alinkę-Pralinkę. Na co dzień jest słodka, ale kiedy trzeba potrafi tupnąć nogą. Płacze na zawołanie, śpiewa na cały głos i zakochuje się na zabój.

Prawdziwa miłość - Krystyna Mirek.
Cena: 39,90 zł
szt.
Prawdziwa miłość - Krystyna Mirek.

Zamek Cantendorf długo skrywał w swoich murach mroczną tajemnicę. Strażniczka sekretu wyjawia go przed śmiercią hrabiemu Aleksandrowi. Jeśli dziedzic ujawni poznaną prawdę, straci wszystko: majątek, tytuł i zamek. Skoro ostatni świadek umiera, mógłby milczeć. Jaką decyzję podejmie? Lady Isabelle Adler, kochanka hrabiego, wreszcie wygrała długoletnią wojnę. Jest o krok od ślubu z Aleksandrem. Czy ta przebiegła intrygantka, w której rękach spoczywa los dziecka, jedynej prawdziwie kochanej przez nią istoty, zdobędzie się na odważna decyzję? Wiedźma Alice wyrywa Kate z objęć śmierci. Czy dramatyczne przeżycia sprawią, że dziewczyna spojrzy na świat inaczej? Opowieść o sile kobiecych więzi, o zasadach, które przetrwały stulecia i wciąż są aktualne.

Przemytnik - Clive Cussler, Justin Scott
Cena: 42,80 zł
szt.
Przemytnik - Clive Cussler, Justin Scott

Od zgliszcz Europy po I wojnie światowej, przez opanowane przez mafię ulice Detroit, po kurorty Florydy Isaac Bell tropi najbardziej niebezpieczny przestępczy syndykat.Tym razem, to nie zwykła siatka przemytnicza, lecz potężna międzynarodowa organizacja, która ma jeden cel: zniszczyć niepodległość Ameryki.

Sklep jest w trybie podglądu
Sklep internetowy Shoper.pl