Producenci

Newsletter

Podaj swój adres e-mail, jeżeli chcesz otrzymywać informacje o nowościach i promocjach.

FABULARNE

Sortuj wg: ▲ Nazwa produktu | Cena
Żołnierz - Waldemar Łysiak
Cena: 42,00 zł
szt.
Żołnierz - Waldemar Łysiak

Bohaterem najnowszej sensacyjno-refleksyjnej powieści jest były porucznik Legii Cudzoziemskiej, którego młodszy brat, ochroniarz, zginął podczas strzelaniny między członkami dwóch gangów. Ekslegionista postanawia spojrzeć sprawcom tej śmierci w oczy. A ściślej: między oczy...

Żona jubilera - Judith Lennox.
Cena: 39,90 zł
szt.
Żona jubilera - Judith Lennox.

Rok 1938. W Anglii narasta atmosfera zagrożenia wojną. Juliet Winterton podróżuje z Bliskiego Wschodu do hrabstwa Essex, by tam w wiejskiej posiadłości rozpocząć życie w roli pięknej młodej żony londyńskiego jubilera. Jej inteligentny i ambitny mąż jest także człowiekiem okrutnym i bezwzględnym. Kiedy więc przystojny polityk Gillis Sinclair odwiedza Marsh Court, Juliet daje się zauroczyć jego nieodpartemu wdziękowi. Tak oto rozpoczyna się namiętny romans, który przyniesie konsekwencje wykraczające daleko poza wszelkie przewidywania Juliet.

Żółwie aż do końca - John Green.
Cena: 34,90 zł
szt.
Żółwie aż do końca - John Green.

Szesnastoletniej Azie do głowy by nie przyszło, że będzie prowadzić śledztwo w sprawie tajemniczego zniknięcia miliardera Russella Picketta. Jest jednak sto tysięcy dolarów nagrody do zgarnięcia, no i jej Najlepsza i Najbardziej Nieustraszona Przyjaciółka Daisy bardzo chcę rozwiązać tę zagadkę.

Sklep jest w trybie podglądu
Sklep internetowy Shoper.pl