Producenci

Newsletter

Podaj swój adres e-mail, jeżeli chcesz otrzymywać informacje o nowościach i promocjach.

Fantastyka

Sortuj wg: ▲ Nazwa produktu | Cena
Fałszywy pocałunek. Kroniki ocalałych tom 1 - Mary E. Pearson.
Cena: 39,90 zł
szt.
Fałszywy pocałunek. Kroniki ocalałych tom 1 - Mary E. Pearson.

Księżniczka Lia jest pierwszą córką domu Morrighan, królestwa przesiąkniętego tradycją, poczuciem obowiązku i opowieściami o minionym świecie. W dniu swojego ślubu ucieka, uchylając się od obowiązków - pragnie wyjść za mąż z miłości, a nie w celu zapewnienia sojuszu politycznego. Ścigana przez licznych łowców, znajduje schronienie w odległej wsi, gdzie rozpoczyna nowe życie. Gdy do wioski przybywa dwóch przystojnych nieznajomych w Lii rozbudza się nadzieja. Nie wie, że jeden z nich jest odtrąconym księciem, a drugi to zabójca, który ma za zadanie ją zamordować. Wszędzie czai się podstęp. Lia jest bliska odkrycia niebezpiecznych tajemnic - i jednocześnie odkrywa, że się zakochuje.

Niewidzialna korona - Elżbieta Cherezińska.
Cena: 45,00 zł
szt.
Niewidzialna korona - Elżbieta Cherezińska.

Po dwustu latach Przemysł II odzyskuje koronę. Na królestwo jednak pada cień. Król zostaje brutalnie zamordowany. Granice przekraczają margrabiowie brandenburscy. Wojownicy starych bogów ostrzą groty strzał. Od północy na kraj patrzą żelaźni bracia, kierując ostrza mieczy w chrześcijan. W królestwie narasta przerażenie i zamęt. Nad pustym tronem złowieszczo kołują herbowe bestie, a jedyny obrońca zamordowanego władcy tkwi w lochu. Nadchodzi wojna, z której nikt nie wyjdzie z honorem. Nie ma świętości nawet wśród duchownych. Ktoś jednak czuwa nad rozbitym krajem.

Płomienna korona - Elżbieta Cherezińska.
Cena: 49,00 zł
szt.
Płomienna korona - Elżbieta Cherezińska.

Książę Władysław powrócił z banicji i Kraków otworzył przed nim swe bramy. Ale Królestwo wciąż jest podzielone, w starszej Polsce władają książęta Głogowa, a w Czechach trwają zawirowania tronowe, a na północy Krzyżacy zaczynają swoją grę o Pomorze. Grę, która rozpętała gdańskie piekło. Władysław znów musi walczyć z wrogami, którzy naciskają na niego ze zbyt wielu stron.

Sklep jest w trybie podglądu
Sklep internetowy Shoper.pl