Producenci

Newsletter

Podaj swój adres e-mail, jeżeli chcesz otrzymywać informacje o nowościach i promocjach.

GRY PLANSZOWE

Sortuj wg: ▲ Nazwa produktu | Cena
Gra 5 sekund.
Cena: 68,00 zł 85,00 zł
szt.

Zmierz się z czasem w nowej grze towarzyskiej, w której szybko myślisz i szybko mówisz. Gracze ustawiają na środku pudełko z kartami i losują pytanie, na które odpowiada gracz siedzący na Gorącym Krześle. Kiedy usłyszy pytanie, wystartuje czasomierz odmierzający dokładnie 5 sekund przeznaczonych na udzielenie 3 poprawnych odpowiedzi. Zrób to jednocześnie: wymyśl odpowiedzi, kontroluj czas i postaraj się nie skupiać na rozpraszających kulkach, przesuwających się po spirali czasomierza. Jeśli ci się udało, przesuwasz swój pionek w stronę mety. Jeśli się pomyliłeś albo nie udzieliłeś trzech odpowiedzi, pytanie przechodzi na następnego gracza. Zrobi się gorąco, bo odpowiedzi nie mogą się powtarzać. Wygrywa ten, komu uda się najszybciej przejść planszę.

 • promocja
Gra Abalone Offboard
Cena: 72,88 zł 91,10 zł
szt.

Jeśli podoba ci się Abalone, pokochasz też Offboard. Założenie gry jest niemal identyczne (wypchnięcie kulki przeciwnika poza planszę), ale Offboard odróżnia od swojego znamienitego poprzednika większa swoboda ruchu i różne wartości zbitych kul w zależności od miejsca w którym wypadną poza planszę. Ta subtelna zmiana okazała się bardzo istotna dla całego przebiegu rozgrywki, która jeszcze zyskała na dynamice.

 • promocja
Gra Alias kobiety vs mężczyźni.
Cena: 79,92 zł 99,90 zł
szt.

ALIAS to zabawna gra o wyrazach, w której podstawowa zasada brzmi "inaczej mówiąc". Celem jest objaśnienie, zanim przesypie się piasek w klepsydrze, jak najwięcej haseł z kart, za pomocą synonimów, przeciwieństw i podpowiedzi. Za każde odgadnięte hasło pionek przesuwa się do przodu na planszy, a drużyna która szybciej dotrze do mety zwycięża. Brzmi prosto, ale czas działa na twoją niekorzyść...

 • promocja
Gra Antywirus
Cena: 64,00 zł 79,99 zł
szt.

Wielopoziomowa gra logiczna. Różny poziom trudności zadań sprawia, że mogą je rozwiązywać zarówno dorośli, jak i dzieci. Elementy w tej grze przesuwamy płynnym falistym ruchem w czterech kierunkach po skosie. Celem gry jest usunięcie czerwonego wirusa poza planszę przez lukę w narożniku, zanim zacznie się rozmnażać. Wiek: 7-99.

 • promocja
Gra Dobble
Cena: 49,60 zł 62,00 zł
szt.

Na środku stołu leży odkryta karta, natomiast pozostałe zostały równo podzielone na wszystkich graczy. Spójrz teraz na pierwszą spośród swoich kart i znajdź wspólny symbol z tą na stole, następnie szybko powiedz na głos, który to i natychmiast przejdź do następnej karty! Ten, kto pierwszy pozbędzie się wszystkich swoich kart, wygrywa.

 • promocja
Gra edukacyjna Powiedz jeżyku... co masz w koszyku.
Cena: 21,20 zł 26,50 zł
szt.

Gra dydaktyczna, która ćwiczy umiejętność logicznego myślenia, rozwija wyobraźnię i kreatywność. Zabawa polega na rozwiązywaniu krótkich, wierszowanych zagadek, poszerza tym samym słownictwo grających i zmusza ich do główkowania. Rozwiązywanie zagadek dostarcza dużo radości wszystkim uczestnikom tej zabawy. Wiek: 5+

 • promocja
Gra edukacyjna Sylabowe kwiatki.
Cena: 30,40 zł 38,00 zł
szt.

Dydaktyczna wersja gry w bingo. Gra rozwija umiejętność dokonywania syntezy i analizy sylabowej wyrazów 2 i 3 sylabowych oraz wzbogaca słownik dziecka. Dzięki przyjemnym i prostym ilustracjom, uwaga graczy skupiona jest na zabawie. Gra nieodpowiednia dla dzieci poniżej lat 3 ze względu na możliwość zadławienia się małymi elementami.

 • promocja
Gra edukacyjna Tabliczka Mnożenia
Cena: 31,60 zł 39,50 zł
szt.

Gry i zabawy z zastosowaniem mnożenia od lat 5. Na 100 tabliczkach znajdują się działania i wyniki mnożenia do 100. Każda tabliczka składa się z dwóch części - zapis działania i wynik. Część z wynikiem pasuje tylko do odpowiedniej części działania.

 • promocja
Gra iKnow
Cena: 103,20 zł 129,00 zł
szt.

iKnow to jedyna w swoim rodzaju gra, wymagająca zarówno wiedzy jak i umiejętności taktycznych. Aby zwyciężyć trzeba wykorzystać własny intelekt, wiedzę przeciwników oraz umieć przewidywać trafność ich odpowiedzi. Gra obejmuje 1600 pytań z czterech dziedzin. trzy podpowiedzi do każdego z nich nie tylko przybliżają graczy do rozwiązania, ale i poszerzają ich wiedzę.

 • promocja
Gra Szachy drewniane
Cena: 27,60 zł 34,50 zł
szt.

Zawartość: plansza, 32 figury, instrukcja.

 • promocja
Gra Szachy drewniane małe.
Cena: 20,80 zł 26,00 zł
szt.

Od setek lat najlepsza wśród gier planszowych.

 • promocja
Gra Szachy w metalowej puszce.
Cena: 87,92 zł 109,90 zł
szt.

Zawartość opakowania: szachownica, 32 piony, instrukcja. Dla dwojga graczy od lat 6.

 • promocja
Gra Wikingowie na pokład.
Cena: 120,00 zł 150,00 zł
szt.

Twoim zadaniem będzie tak rozmieścić swoją załogę, aby przejąć kontrolę nad najlepiej zaopatrzonymi okrętami. Możesz też właściwie obstawić zwycięzców tej rywalizacji (nie musisz to być ty!), by zyskać cenne punkty. Strategia działania zależy tylko od ciebie. Działaj sprytnie, obserwuj innych i nie daj się przechytrzyć wodzom pozostałych drużyn wikingów. Nie zapomnij - to ty masz panować na morskich szlakach handlowych. Przejmij najlepsze statki, wyrusz na wyprawę i zostań najbogatszym wodzem. Liczba graczy 2-4 osoby, wiek od 8 lat.

 • promocja
Gra. Kart do gry lux w szkatułce
Cena: 117,20 zł 146,50 zł
szt.

Drewniana ciemnobrązowa. płaska kasetka zawiera 2 talie kart. Sztandarowy wzór Piatnika, znany w Polsce od lat przedwojennych. Na awersach jedyne w swoim rodzaju Piatnikowskie figury. Rewersy są nie tylko szlachetne, ale także symetryczne i wyraźnie różniące się od siebie.

 • promocja
Sklep jest w trybie podglądu
Sklep internetowy Shoper.pl