Producenci

Newsletter

Podaj swój adres e-mail, jeżeli chcesz otrzymywać informacje o nowościach i promocjach.
Wielka księga inspiracji - Ewa Rokitnicka, Ana Jakubowska.
Cena: 70,00 zł
szt.
Wielka księga inspiracji - Ewa Rokitnicka, Ana Jakubowska.

"Wielka księga inspiracji" to ponad siedemdziesiąt instrukcji pokazujących krok po kroku, jak zrobić coś z niczego. Dzięki niej samodzielnie urządzisz pokój, znajdziesz wiele praktycznych rozwiązań, własnoręcznie wykonasz wspaniałe prezenty dla rodziny i przyjaciół.

Szkoła szycia - Shea Henderson.
Cena: 40,00 zł
szt.
Szkoła szycia - Shea Henderson.

Ta książka jest nieskomplikowanym, szczegółowym planem nauki, który poprowadzi cię - krok po kroku - do celu. To zbiór prostych instrukcji i cennych porad dla każdego, kto chce poznać podstawy szycia. Oprócz tego w książce znajdziecie dwanaście sprawdzonych i wyjątkowych projektów do samodzielnego wykonania.

Minecraft. Rocznik 2018 - Milton Stephanie.
Cena: 30,00 zł
szt.
Minecraft. Rocznik 2018 - Milton Stephanie.

W książce przedstawione są nowe informacje o grze oraz aktualne wieści z Mojanga. Dzięki nim czytelnik będzie lepiej przygotowany do nowych wyzwań w trybie przetrwania i w trybie przygody. W książce zaprezentowano również możliwości tworzenia nowych budowli, takich jak: park wodny, netherowy rollercoaster czy warsztat Świętego Mikołaja. Podano także informacje niezbędne do podboju i przetrwania w opuszczonej kopalni, leśnym dworze i twierdzy. Zaprezentowano też bardzo ciekawy wywiad z Maksem Brooksem, który napisał pierwszą oficjalną powieść osadzoną w świecie Minecrafta pt. "Minecraft The Island".

Leksykon win - Sławomir Chrzczonowicz.
Cena: 36,50 zł
szt.
Leksykon win - Sławomir Chrzczonowicz.

Leksykon win to przewodnik po krajach i regionach winiarskich. Opisuje najciekawsze wina i ich producentów. Nie ma przy tym ambicji zastępowania klasycznych przewodników i punktowych rankingów. Jest to przewodnik subiektywny, pokazujący świat win taki, jakim widzi go autor.

Legia to jest potęga - Dariusz Tuzimek.
Cena: 35,00 zł
szt.
Legia to jest potęga - Dariusz Tuzimek.

Książka jest: o narodzinach największego klubu, gwiazdach minionych i obecnych, najlepszych meczach, stadionie, starej i nowej Żylecie, ale przede wszystkim o tych, co siedzą na trybunach i śpiewają "Legia to jest potęga". W środku na czytelników czeka mnóstwo archiwalnych i współczesnych zdjęć, ciekawostki o powstaniu Legii, historia herbu Legii i koszulek zawodników. Co w niej jest tak wyjątkowego, że kochają się w niej kolejne pokolenia kibiców? Legia to jest potęga - to nie tylko futbol, to dużo więcej!

Kazachstan. Przewodnik globtrotera - Dawid Dudek
Cena: 41,90 zł
szt.
Kazachstan. Przewodnik globtrotera - Dawid Dudek

Poznaj Kazachstan!

Pasjonat historii odnajdzie miejsca, których historia sięga tysięcy lat, osoba kochająca trekking i długie wędrówki, jedne z najwspanialszych tras do uprawiania tego sportu, pasjonat nowoczesnej architektury będzie zachwycał się zabudową Ałmaty, natomiast człowiek szukający wyciszenia odnajdzie je na niezmierzonych stepach Kazachstanu, kiedy będzie sam na przestrzeni dziesiątek kilometrów.

Inspiracje na Wielkanoc Joanna Góźdź
Cena: 24,90 zł
szt.
Inspiracje na Wielkanoc Joanna Góźdź

Wielkanocne dekoracje to nie tylko jaja farbowane łupinami cebuli. Niewiele osób zdaję sobie sprawę jak dużo jest sposobów na farbowanie jajek i jak wiele wspaniałych naturalnych barwników znajduję się w kuchennej szufladzie. Dekoracje to również kompozycje kwiatowe, ozdoby okien i stołu. Warto rozejrzeć się wokół siebie, by znaleźć wszystko, co jest potrzebne do stworzenia świątecznego klimatu we własnym domu.

Atlantyda. Kolorowanki antystresowe.
Cena: 24,90 zł
szt.
Atlantyda. Kolorowanki antystresowe.

Książka odwołuje się do opisanego przez Platona mitu wspaniałej "zaginionej wyspy" Atlantydy, która pogrążyła się w wodach oceanu. Ponad 250 zawartych w niej rysunków do pokolorowania przedstawia niezwykłe i twórcze tematy morskie, godne prawdziwego podmorskiego królestwa. To wspaniałe wyzwanie dla miłośników kolorowania, a jednocześnie wyjątkowa okazja, aby poradzić sobie z codziennym stresem.

Sklep jest w trybie podglądu
Sklep internetowy Shoper.pl