Producenci

Newsletter

Podaj swój adres e-mail, jeżeli chcesz otrzymywać informacje o nowościach i promocjach.

Kryminały

Sortuj wg: ▲ Nazwa produktu | Cena
Jesteś złem - Roberto Costantini.
Cena: 42,00 zł
szt.
Jesteś złem - Roberto Costantini.

Rzym 18 lipca 1982 roku. Kiedy włoska drużyna narodowa zdobywa mistrzostwo świata w piłce nożnej, ginie bez śladu Elisa Sordi, osiemnastoletnia pracownica instytucji zarządzającej nieruchomościami Watykanu. Śledztwo zostaje powierzone młodemu komisarzowi policji, Michele Balistreriemu. Arogancki i gnuśny Balistreri lekceważy sprawę do czasu, gdy ciało Elisy zostaje odnalezione przy brzegach Tybru. Nie udaje mu się jednak rozwikłać zagadki jej śmierci. Rzym 6 lipca 2006 roku. Kiedy włoska reprezentacja wygrywa z Francją finałowy mecz piłkarskich mistrzostw świata w Berlinie, matka Elisy Sordi popełnia samobójstwo. Balistreri, który po dwudziestu czterech latach chce oddać Elisie sprawiedliwość, postanawia ponownie otworzyć starą sprawę. Okazuje się, że będzie musiał wydobyć na światło dzienne prawdę nieskończenie straszliwszą od stosu kłamstw, pod którymi ją pogrzebano, i stawić czoła nieuchwytnemu i nieustępliwemu Złu, które może mieć wiele twarzy.

Klucz do Rebeki - Ken Follett
Cena: 37,50 zł
szt.
Klucz do Rebeki - Ken Follett

Rok 1942. Generał Rommel i jego dywizje pancerne są na najlepszej drodze do zajęcia Kairu. Sukces w Afryce Północnej Niemcy zawdzięczają nie tylko taktycznej maestrii generała, lecz także informacjom wywiadowczym. Zwłaszcza tym, które pochodzą od agenta imieniem Sfinks.

Korzenie zła - Roberto Costantini.
Cena: 42,00 zł
szt.
Korzenie zła - Roberto Costantini.

Michele Balistreri będzie zmuszony zanurzyć się w najmroczniejsze epizody swojej przeszłości, wrócić do czasów "piasku i krwi", z którymi nigdy do końca się nie rozliczył. Na tej drodze miłość, przyjaźń i ideały zderzą się z poszukiwaniem bolesnej prawdy i niemożnością odróżnienia kto jest zdrajcą, a kto został zdradzony. Dopiero rozpaczliwy heroizm pewnej dziewczyny poprowadzi go za rękę do źródeł zła.

Porwanie
Cena: 36,90 zł
szt.
Szofer - Peter Berling.
Cena: 44,99 zł
szt.
Szofer - Peter Berling.

Peter Berling łączy językową maestrię i fascynującą intrygę z szeroką wiedzą historyczną. Dzięki temu opowieść o pełnym ułudy świecie nazistowskich ezoteryków staje się również refleksją nad stanem współczesnej kultury.

Sklep jest w trybie podglądu
Sklep internetowy Shoper.pl