Producenci

Newsletter

Podaj swój adres e-mail, jeżeli chcesz otrzymywać informacje o nowościach i promocjach.

PSYCHOLOGIA

Sortuj wg: ▲ Nazwa produktu | Cena
5 języków miłości - Gary Chapman
Cena: 29,90 zł
szt.

Poznaj książkę, która wspiera kolejne pokolenia małżeństw od ponad 20 lat, wznawianą i tłumaczoną na 36 języków, sprzedaną w ponad 8 milionach egzemplarzy na całym świecie.

Przemów w języku miłości Twojego partnera i odkryj tajemnicę małżeństw z 50-letnim stażem, które wciąż spacerują, trzymając się za ręce.

Co robi język za zębami? Poprawna polszczyzna dla najmłodszych - Agata Hącia.
Cena: 49,00 zł
szt.

Książka wpisuje się w naturalny rozwój poznawczy dzieci i odpowiada na ich naturalną ciekawość świata, w tym także ciekawość tego, w jaki sposób komunikują się ludzie. Autorka, od lat prowadząca radiowe programy poświęcone polszczyźnie, także dla najmłodszych, rozbudza i pogłębia zainteresowanie językiem polskim.

Małżeństwo jakiego zawsze chcieliście - Gary Chapman.
Cena: 29,90 zł
szt.

Gary Chapman światowej sławy specjalista w zakresie związków i miłości, autor bestsellerowych poradników, swoją uwagę skupia na kilku najważniejszych aspektach małżeństwa: miłości, umiejętności słuchania, podziale ról, wspólnym podejmowaniu decyzji, seksie, rozwiązywaniu konfliktów i planowaniu domowego budżetu. 

Za pomocą pasjonujących historii i ciekawych ćwiczeń pokazuje najczęstsze błędy, które popełniają małżeństwa i skutecznie radzi, jak je naprawić. Sięgnij po kartkę papieru i ołówek, zaproś do stołu małżonka i wspólnie zaplanujcie przyszłość swojego wymarzonego związku.

Projekt: życie. Nie zatrzymuj się - Michał Kociołek.
Cena: 29,90 zł
szt.

Nieważne, od czego zaczynasz. Nie czekaj, marzenia nie spełnią się bez ciebie. Zawsze warto wierzyć. W przypadku Michała Kociołka to nie są tylko puste hasła. Swoją walką z życiowymi wyzwaniami udowodnił, że proste zasady, jeśli potraktować je serio, mają wielką siłę. To nie jest książka coacha, zawodowo zajmującego się udzielaniem rad. To książka napisana przez praktyka walki o szczęście, który uczepił się życia, gdy śmierć zaglądała mu w oczy.

Wspólna droga do wolności. Poradnik dla alkoholików i ich bliskich - Robert Krzywicki.
Cena: 24,90 zł
szt.

Jeśli niepokoisz się, że alkohol odgrywa zbyt dużą rolę w życiu Twoim lub bliskiej Ci osoby - ta książka będzie nieocenioną pomocą. Pokaże ci jak, podjąć niezbędne kroki, aby pomóc sobie i bliskim.

Sklep jest w trybie podglądu
Sklep internetowy Shoper.pl