Producenci

Newsletter

Podaj swój adres e-mail, jeżeli chcesz otrzymywać informacje o nowościach i promocjach.

PSYCHOLOGIA

Sortuj wg: ▲ Nazwa produktu | Cena
5 języków miłości - Gary Chapman
Cena: 29,90 zł
szt.

Poznaj książkę, która wspiera kolejne pokolenia małżeństw od ponad 20 lat, wznawianą i tłumaczoną na 36 języków, sprzedaną w ponad 8 milionach egzemplarzy na całym świecie.

Przemów w języku miłości Twojego partnera i odkryj tajemnicę małżeństw z 50-letnim stażem, które wciąż spacerują, trzymając się za ręce.

Co robi język za zębami? Poprawna polszczyzna dla najmłodszych - Agata Hącia.
Cena: 49,00 zł
szt.

Książka wpisuje się w naturalny rozwój poznawczy dzieci i odpowiada na ich naturalną ciekawość świata, w tym także ciekawość tego, w jaki sposób komunikują się ludzie. Autorka, od lat prowadząca radiowe programy poświęcone polszczyźnie, także dla najmłodszych, rozbudza i pogłębia zainteresowanie językiem polskim.

Jak być rodzicem, jakim zawsze chciałeś być - Adele Faber, Elaine Mazlish.
Cena: 25,00 zł
szt.

Mądre rady dotyczące świadomego i pełnego szacunku rodzicielstwa zostały ujęte w zwięzłej formie podręcznika. Bazując na inspirujących doświadczeniach rodzin z całego świata, autorki pokazują, że każdy, nawet najbardziej zapracowany rodzic może nabyć umiejętności, jakie zawsze chciał mieć.

Jak mówić do nastolatków, żeby nas słuchały? Jak słuchać, żeby z nami rozmawiały? - Adele Faber, Elaine Mazlish
Cena: 25,00 zł
szt.

Autorki tym razem opowiadają o problemach związanych z problemami wychowawczymi typowymi dla buntowniczego okresu dorastania i o sposobach ich rozwiązywania. Piszą o zagubieniu, o pragnieniu akceptacji, o młodzieńczym buncie, przekorze i potrzebie decydowania o sobie, jakie odczuwają prawie wszystkie nastolatki.

Jak mówić, żeby dzieci nas słuchały, jak słuchać, żeby dzieci do nas mówiły - Adele Faber, Elaine Mazlish.
Cena: 35,00 zł
szt.

Autorki pokazują, jak w prosty i niezwykle skuteczny sposób opanować sztukę skutecznej komunikacji z dziećmi. Liczne przykłady i wskazówki wzięte z codziennych doświadczeń ułatwiają nie tylko rozwiązywanie najczęstszych problemów wychowawczych (np. stawianie granic, formułowanie oczekiwań), ale obrazują również metody budowania silnych więzi emocjonalnych między dorosłymi a dziećmi.

Jak mówić, żeby dzieci się uczyły - Adele Faber.
Cena: 25,00 zł
szt.

Poradnik pokazuje niezwykłą technikę dialogu z dziećmi (radzi, co mówić i kiedy to mówić) w domu i w szkole. Buduje most nad przepaścią między rodzicami i nauczycielami a dziećmi, które dzięki dobremu wzajemnemu porozumieniu się mają szansę stać się kochającymi i twórczymi osobami w dorosłym życiu.

Jak mówić, żeby maluchy nas słuchały - Julie Adair King, Joanna Faber.
Cena: 35,00 zł
szt.

Jak poradzić sobie z maluchem, który nie chce myć zębów, odmawia jedzenia warzyw lub rozrzuca książki po całym pokoju? Jak mówić, żeby maluchy nas słuchały to kompendium wiedzy dotyczącej wychowania dzieci w wieku 2-7 lat. Autorki dzielą się swoim wieloletnim doświadczeniem w pracy z dziećmi, a także wyciągają wnioski z wielu rozmów z rodzicami i specjalistami i za pomocą autentycznych historii oraz komiksów znanych z poprzednich tytułów w serii dostarczają szeregu praktycznych narzędzi i wskazówek, jak się komunikować, rozmawiać i rozwiązywać trudne sytuacje, nie ignorując przy tym potrzeb dziecka ani swoich.

Małżeństwo jakiego zawsze chcieliście - Gary Chapman.
Cena: 29,90 zł
szt.

Gary Chapman światowej sławy specjalista w zakresie związków i miłości, autor bestsellerowych poradników, swoją uwagę skupia na kilku najważniejszych aspektach małżeństwa: miłości, umiejętności słuchania, podziale ról, wspólnym podejmowaniu decyzji, seksie, rozwiązywaniu konfliktów i planowaniu domowego budżetu. 

Za pomocą pasjonujących historii i ciekawych ćwiczeń pokazuje najczęstsze błędy, które popełniają małżeństwa i skutecznie radzi, jak je naprawić. Sięgnij po kartkę papieru i ołówek, zaproś do stołu małżonka i wspólnie zaplanujcie przyszłość swojego wymarzonego związku.

Projekt: życie. Nie zatrzymuj się - Michał Kociołek.
Cena: 29,90 zł
szt.

Nieważne, od czego zaczynasz. Nie czekaj, marzenia nie spełnią się bez ciebie. Zawsze warto wierzyć. W przypadku Michała Kociołka to nie są tylko puste hasła. Swoją walką z życiowymi wyzwaniami udowodnił, że proste zasady, jeśli potraktować je serio, mają wielką siłę. To nie jest książka coacha, zawodowo zajmującego się udzielaniem rad. To książka napisana przez praktyka walki o szczęście, który uczepił się życia, gdy śmierć zaglądała mu w oczy.

Rodzeństwo bez rywalizacji - Adele Faber, Elaine Mazlish.
Cena: 25,00 zł
szt.

Autorki tym razem opowiadają o problemach związanych ze współzawodniczeniem rodzeństwa o miłość i uwagę rodziców. Pokazują jak w najlepszy sposób podejść do sporów, by z rozwiązania skorzystały nie tylko dzieci, ale i ich rodzice. Piszą o napięciach, jakie rodzi rywalizacja kierowana zazdrością, żalem czy osobistymi rozczarowaniami i co dobrego, a co złego wnosi ona w życie każdej rodziny.

Wspólna droga do wolności. Poradnik dla alkoholików i ich bliskich - Robert Krzywicki.
Cena: 24,90 zł
szt.

Jeśli niepokoisz się, że alkohol odgrywa zbyt dużą rolę w życiu Twoim lub bliskiej Ci osoby - ta książka będzie nieocenioną pomocą. Pokaże ci jak, podjąć niezbędne kroki, aby pomóc sobie i bliskim.

Wyzwoleni rodzice, wyzwolone dzieci - Adele Faber, Elaine Mazlish.
Cena: 29,00 zł
szt.

Poradnik, który ma pomóc nam w rozwiązywaniu rodzinnych problemów. Z książki dowiemy się, jak ważne jest uczenie dzieci dokonywania wyboru. Przeczytacie o tym, że nie należy obwiniać malucha, a należy go chwalić za każde, nawet najmniejsze osiągnięcie. Zobaczycie na przykładach, jak wprowadzić nowe zasady w życie.

Sklep jest w trybie podglądu
Sklep internetowy Shoper.pl