Producenci

Newsletter

Podaj swój adres e-mail, jeżeli chcesz otrzymywać informacje o nowościach i promocjach.

Książki o tematyce religijnej

RELIGIJNE

Sortuj wg: ▲ Nazwa produktu | Cena
Anielskie drogi - Joan Wester Anderson.
Cena: 36,90 zł
szt.

W tej książce znajdziesz historie o anielskich interwencjach: o ponad dwumetrowym, ubranym na biało tajemniczym mężczyźnie, który przegania grupę zbirów; o anielskim pomocniku, błyskawicznie przenoszącym chłopca do jego matki po śmiertelnie niebezpiecznym ukąszeniu przez węża; o niebiańskim głosie, który pomaga zagubionemu pilotowi wylądować w gęstej mgle.

Anioł z Fatimy - ks. William Wagner.
Cena: 11,90 zł
szt.

Objawienia w Fatimie od 100 lat budzą nie tylko zdumienie, ale przede wszystkim wielką nadzieję katolików na całym świecie na tryumf Niepokalanego Serca Maryi. Jednak objawienia Anioła poprzedzające spotkanie pastuszków z Maryją nie szerzej znane, a wiążą się z wieloma niezwykłymi zdarzeniami i z zapowiedziami przekazanymi dzieciom przez Boga. Co oznaczały te objawienia? O co Anioł prosił dzieci? Co symbolizowały gesty i postawa Bożego Posłańca? Na czym polegała przekazana małym pastuszkom tajemnica? Ta książka w pasjonujący sposób opisuje kolejne objawienia Anioła z Fatimy przygotowującego Łucję, Hiacyntę i Franciszka na przyjęcie posłannictwa, które zmieniło świat i skierowało do Boga wiele ludzkich serc.

Apokryfy Nowego Testamentu. Apostołowie. Tom II, część 2 - ks. Marek Straowieyski.
Cena: 99,90 zł
szt.

Apokryfy to owoc ponad trzydziestu lat pracy ks. prof. Marka Starowieyskiego i jego współpracowników. Jest to najobszerniejszy wybór apokryfów dostępny w języku polskim. W każdym tomie, poza przekładami i poprzedzającymi je wprowadzeniami, czytelnik znajdzie również dokładną bibliografię oraz szczegółowe przypisy sygnalizujące cytaty lub nawiązania do Ksiąg Świętych, co niejednokrotnie jest kluczem do pełnego zrozumienia apokryfu.

Apokryfy Nowego Testamentu. Ewangelie apokryficzne. Tom I, część 2 - ks. Marek Straowieyski.
Cena: 79,90 zł
szt.

Apokryfy to owoc ponad trzydziestu lat pracy ks. prof. Marka Starowieyskiego oraz jego współpracowników. Jest to najobszerniejszy wybór apokryfów w języku polskim. W każdym tomie, poza przekładami i poprzedzającymi je wprowadzeniami, czytelnik znajdzie również dokładna bibliografię oraz szczegółowe przypisy sygnalizujące cytaty lub nawiązania do Ksiąg Świętych, co niejednokrotnie jest kluczem do pełnego zrozumienia apokryfu.

Apokryfy Nowego Testamentu. Listy i apokalipsy chrześcijańskie. Apokryfy syryjskie tom III - ks. Marek Straowieyski.
Cena: 99,90 zł
szt.

Apokryfy to owoc ponad trzydziestu lat pracy ks. prof. Marka Starowieyskiego i jego współpracowników. Jest to najobszerniejszy wybór apokryfów dostępny w języku polskim. W każdym tomie, poza przekładami i poprzedzającymi je wprowadzeniami, czytelnik znajdzie również obszerną bibliografię oraz szczegółowe przypisy sygnalizujące cytaty lub nawiązania do Ksiąg Świętych, co niejednokrotnie jest kluczem do pełnego zrozumienia apokryfu.

Benedykt XVI. Wielki papież czasu kryzysu - ks. Roberto Regoli.
Cena: 34,90 zł
szt.

Uznany historyk ks. Roberto Regoli odpowiada na wiele trudnych pytań, na które sam papież-emeryt dotąd nie udzielił odpowiedzi. Benedykt XVI, przyjaciel i bliski współpracownik św. Jana Pawła II, musiał stawić czoło licznym wyzwaniom współczesnego świata. Laicyzujący się Zachód, reformy wprowadzone przez Sobór Watykański II, ekumenizm oraz trudne relacje z Islamem - to, problemy przed którymi stanął człowiek nazywany wcześniej "pancernym kardynałem". Ta książka stanowi pierwszą poważną próbę spojrzenia na papieską posługę Benedykta XVI w szerszym kontekście historii Kościoła.

Będziemy sądzeni z miłości - o. Gabriele Amorth
Cena: 28,90 zł
szt.

Ojciec Gabriele Amorth, oficjalny egzorcysta Watykanu, przez wiele lat stawał twarzą w twarz z demonem i jego podstępnymi działaniami. W swojej najnowszej książce przekonuje, że od zawsze podstawowym celem szatana było pozbawienie człowieka najcenniejszego Bożego daru - miłości. Amorth bezwzględnie odziera nas ze złudzeń,pokazuje jak Zły przebiegle walczy o zerwanie każdej więzi miłości, która łączy nas ze Stwórcą. Uświadamia czym jest okultyzm, opętanie, co w naszym życiu mogą zrobić bluźnierstwa i przekleństwa, ale przede wszystkim mocno i stanowczo przypomina nam o tym, że będziemy sądzeni z miłości. I przez Miłość.

Błogosławiona Łucja z Narnii. Mistyczka i stygmatyczka - Barbara Nowak.
Cena: 14,90 zł
szt.

Większości z nas Łucja z Narnii kojarzy się z sympatyczną małą dziewczynką o wielkiej odwadze i czystym sercu. Tak odmalował ją na stronicach swojej najbardziej znanej serii "Opowieści z Narnii" C. S. Lewis. Okazuje się, że jego bohaterka miała błogosławioną imienniczkę - mistyczkę i stygmatyczkę. Historia jej życia jest niezwykła, momentami nawet baśniowa, a jednak prawdziwa. Świadczą o tym liczne, pokrywające się świadectwa, pochodzące z najbliższego otoczenia tej kobiety wybranej przez Boga.

Błogosławiony świat. Homilie - Piotr Lenartowicz.
Cena: 26,90 zł
szt.

Wybór kazań Ojca Lenartowicza to źródło wzruszających wspomnień dla tych, którzy go pamiętają, a dla wszystkich, którzy nie zdążyli go poznać - odkrycie, że o Panu Bogu można mówić w sposób głęboki, a jednocześnie prosty.

Bóg albo nic. Rozmowa o wierze - Nicoals Diat, Robert Sarah.
Cena: 29,00 zł
szt.

Robert Sarah, kardynał o krystalicznych poglądach, nie boi się nazywać rzeczy po imieniu. Charakteryzuje się odwagą i prawością poglądów. Jest radykalny i pokorny. Żyje Ewangelią. W wywiadzie-rzece przeprowadzonym u progu 2015 roku siedemdziesięcioletni kardynał opowiada o swoim życiu, by następnie przyjrzeć się Kościołowi i światu. Mówi o kolejnych papieżach, dostrzegając ich charyzmaty i główne linie działania. Mówi o tym, co w Kościele dobre, ale nie waha się także piętnować karierowiczostwa, wpływów świata i braku życia duchowego u niektórych kapłanów. Dostrzega piękno człowieka i nie zgadza się na rezygnację z jego wielkości wynikającej z bycia stworzeniem Bożym, na obniżanie poprzeczki, na kompromis i wygodnictwo.

Bóg jest portem - ks. Krzysztof Kralka SAC, Dorota Sokołowska
Cena: 27,90 zł
szt.

"Musimy wrócić do pierwotnego powołania, by być miłością. Odważ się, kochaj, módl się, wierz, miej nadzieję. Płyń! On czeka na ciebie."

Tylko Bóg potrafi z ateisty uczynić wierzącego, a z ateisty-antyklerykała - charyzmatycznego księdza. Wie o tym doskonale ks. Krzysztof Kralka, który doświadczył nawrócenia, pozwalając Bożemu Miłosierdziu na całkowitą przemianę swojego życia. Znakomity rekolekcjonista i duchowny, którego msze święte z modlitwami o uzdrowienie gromadzą rzesze ludzi, mówi w tej książce o sprawach najważniejszych dla każdego katolika: o wierze, modlitwie, nadziei, miłości. Udziela odpowiedzi na najtrudniejsze pytania o rolę, jaką Bóg odgrywa w naszym życiu.

Bóg wskrzesza miłosierdziem - ks. Krzysztof Kralka
Cena: 12,90 zł
szt.

"Jeżeli chcesz, aby Jezus przemienił twoje życie, jeżeli chcesz, by dotknęło cię dzisiaj Jego miłosierdzie, otwórz się na tę nowość, stań się nowym naczyniem."

Niezgłębiona tajemnica Bożego miłosierdzia stawia przed człowiekiem wiele pytań. Odpowiedzi na nie kryją się w Ewangelii. Ksiądz Krzysztof Kralka skupia się na najwyższym przesłaniu Dobrej Nowiny - Bożym miłosierdziu, które kryje się w każdym słowie, geście, darze pochodzącym od Boga. To dowody bezgranicznej miłości, oddania i ufności w człowieka, nawet tego najbardziej grzesznego. Czy jesteś gotowy na czerpanie z pełni Bożej miłości i miłosierdzia.

Chodzić w Duchu Świętym - Carver Alan Ames.
Cena: 29,90 zł
szt.

"Moje życie było puste i pozbawione sensu, dopóki nie poznałem Boga. Wypełniał je grzech i egocentryzm. Sprawy doczesne pochłaniały mnie bez reszty, w ogóle nie myślałem o Bogu, tylko o tym jak sprawić sobie przyjemność."

Carver znalazł się w przedsionku piekła. Uzależniony od alkoholu gangster, człowiek, który popełnił niemal wszystkie możliwe grzechy pewnego dnia został złamany mocą Bożej miłości. Ta książka to świadectwo jego grzesznego życia i nawrócenia. Opis przerażającej pustki i niezwykłej pełni, którą daje chodzenie w Duchu Świętym. Bardzo odważna, szczera i poruszająca opowieść o Bogu, który w jednej chwili potrafi całkowicie zmienić życie nawet największego grzesznika, i o człowieku, który całkowicie zawierzył Bożej miłości.

Ci, którzy wrócili z zaświatów - Antonio Socci.
Cena: 29,90 zł
szt.

Korzystając ze współczesnych odkryć naukowych, odróżnia to, co jest tylko pozorem śmierci, czyli tzw. doświadczeniem przedśmiertnym, od tego, co jest śmiercią rzeczywistą. Przytacza niezwykłe relacje tych, którzy doświadczyli tego pierwszego stanu, ale też - co rzadsze i bardziej fascynujące - dociera do tych, którzy rzeczywiście umarli, lecz zostali wskrzeszeni i powrócili do życia dzięki cudownej Bożej interwencji. Socci sięga do pism mistyków i świętych, nauczania i tradycji Kościoła oraz świadectw osób, które mogą o sobie powiedzieć, że naprawdę Doświadczyły Śmierci i życia, które rozpoczyna się po niej.

Ciemne Noce Nikodema - ks. Michał Olszewski.
Cena: 18,50 zł
szt.

Książka powstała na bazie wygłoszonych przez księdza Olszewskiego rekolekcji internetowych pod tym samym tytułem. Jest to seria pasjonujących spotkań Jezusa, Nikodema i czytelnika. W każdym ze spotkań można odnaleźć coś swojego, skonfrontować własne życie, z tym co mówi Jezus i Nikodem, a tym samym rozwiać wątpliwości w wierze. Podobnie jak słuchacz rekolekcji i ty możesz wprowadzić światło do swojej ciemnej nocy i doświadczyć wielkich cudów w spotkaniu z żywym Bogiem.

Cuda różańcowe - Aleksandra Polewska.
Cena: 29,90 zł
szt.

Książka stanowi wspaniałe potwierdzenie naszych starań i czci oddawanej Matce Bożej. Obcując z cudownymi wydarzeniami, mamy możliwość umocnienia swej wiary i przekonania się, że codzienny różaniec ma głęboki sens.

Cuda świętego Andrzeja Boboli - Elżbieta Polak.
Cena: 26,90 zł
szt.

W książce znajdziesz kilkadziesiąt świadectw łask i cudów, życiorys i opis kultu św. Andrzeja Boboli, modlitwy za jego wstawiennictwem oraz jedyną encyklikę w historii Kościoła katolickiego w całości poświęconą jednemu świętemu.

Cuda świętego Józefa. Część 3. Świadectwa i rozważania - Katarzyna Pytlarz.
Cena: 26,90 zł
szt.

W książce znajdziesz świadectwa cudów oraz rozważania na każdy dzień marca - miesiąca poświęconego św. Józefowi.

Czarny Humor, czyli o kościele na wesoło - Piotr Pawlukiewicz, Bogusław Kowalski.
Cena: 34,00 zł
szt.

"Czarny humor" to zbiór anegdot, żartów i zabawnych historii z życia księży, parafii, z wizyt duszpasterskich, ślubów, pogrzebów i wszelkich "kościelno-parafialnych" okoliczności, w których nie trudno o komiczne wpadki.

Czy grzech przechodzi na pokolenia? - Grzegorz Bacik, Emilia Jakubowska.
Cena: 24,90 zł
szt.

"Świadomość istnienia świata duchowego i jego wpływu na każdego z nas, a także znaczenia więzów rodzinnych dla kształtowania naszego życia duchowego nie powinna prowadzić do tego, że będziemy doszukiwali się win u swoich przodków."

Grzegorz każdego dnia wspiera modlitwą osoby zniewolone przez Szatana. W rozmowie z Emilią opisuje mechanizm działania zła w naszym życiu oraz wpływ, jaki na nasz świat duchowy mogą mieć konsekwencje grzechów, które popełnili nasi przodkowie. Rozwiewa wiele mitów, przybliża nauczanie Kościoła na temat uzdrowień międzypokoleniowych.

Sklep jest w trybie podglądu
Sklep internetowy Shoper.pl