Nowości

BOŻE KRÓWKI BOŻE KRÓWKI 14,50 zł

BOŻE KRÓWKI BOŻE KRÓWKI 39,90 zł

BOŻE KRÓWKI BOŻE KRÓWKI 11,50 zł

BOŻE KRÓWKI BOŻE KRÓWKI 7,50 zł

Producenci

Newsletter

Podaj swój adres e-mail, jeżeli chcesz otrzymywać informacje o nowościach i promocjach.

Książki o tematyce religijnej

RELIGIJNE

Sortuj wg: ▲ Nazwa produktu | Cena
YOUCAT. Katechizm młodych.
Cena: 30,00 zł
szt.
YOUCAT. Katechizm młodych.

Oto młody katechizm dla młodego człowieka! Z nim przeżyjesz nową i niesamowitą przygodę z Bogiem i odkryjesz Jego miłość. Zobaczysz, że o Ewangelii i Kościele można mówić zwyczajnie i interesująco.

Z samotności - Nouwen Henri J. M.
Cena: 12,60 zł
szt.
Z samotności - Nouwen Henri J. M.

Z samotności to medytacje o życiu chrześcijańskim w oparciu o Ewangelię, zwłaszcza zaś o opis miejsc pustynnych, w których Jezus chętnie przebywał. Jest to książka o potrzebie pustyni życia, o wyciszeniu, wniknięciu w głąb siebie, refleksji i zadumie nad sobą, swoim życiem, bowiem głośniej niż w rozmowach Bóg przemawia w ciszy.

Z wizytą w niebie - Johannes Michels
Cena: 29,90 zł
szt.
Z wizytą w niebie - Johannes Michels

Profesor Johannes Michels do tematyki życia po śmierci zawsze podchodził bardzo sceptycznie. Jednak każdego roku docierały do niego kolejne opowieści ludzi, którzy przeszli przez bramę śmierci, i wrócili z zaświatów. Postanowił dokładnie zbadać te przypadki. Wnioski do których doszedł były szokujące.

W przypadku osób wierzących książka ta może posłużyć umocnieniu ich wiary, gdyż dostarcza empirycznych dowodów na istnienie nieba. Dla osób poszukujących może zaś być pierwszym krokiem ku wierze w to, że nasze życie nie kończy się w chwili fizycznej śmierci.

Znaki z nieba jak Bóg chroni nas przed niebezpieczeństwem - Johannes Michels.
Cena: 29,90 zł
szt.
Znaki z nieba jak Bóg chroni nas przed niebezpieczeństwem - Johannes Michels.

Ile razy unikaliśmy różnych niebezpieczeństw i z satysfakcją mówiliśmy, że to los nam sprzyja? Jak często słyszymy, że jesteśmy szczęściarzami? I czy istnieje jakiekolwiek "cudowne zrządzenie losu"?

Profesor Johannes Michels dowodzi, że coś takiego jak "niewiarygodny zbieg okoliczności" czy "szczęśliwy traf" to tak naprawdę tylko ludzki sposób nazywania Bożej troski o nasze bezpieczeństwo. Dobry Ojciec chroni nas i nie pozwala na to, by stała się nam krzywda. Niejednokrotnie nasze zdrowie i życie zależą od tego, czy umiemy właściwie odczytać wysyłane przez Boga sygnały.

Żyć nie umierać, czyli jak wierzyć i nie zdziadzieć - Józef Puciłowski.
Cena: 26,90 zł
szt.
Żyć nie umierać, czyli jak wierzyć i nie zdziadzieć - Józef Puciłowski.

Przeczytaj, co ma ci do powiedzenia ojciec Józef Puciłowski. Nie będzie prawił banałów, ale postawi kilka pytań o sprawy najważniejsze. Pomoże ci spojrzeć na świat z nowej, Bożej perspektywy. Dzięki niemu dołączysz do grona ludzi zadowolonych z życia.

Sklep jest w trybie podglądu
Sklep internetowy Shoper.pl