Producenci

Newsletter

Podaj swój adres e-mail, jeżeli chcesz otrzymywać informacje o nowościach i promocjach.

Informacje o firmie

Witamy w księgarni Quo Vadis

Księgarnia Quo Vadis jest niezwykłym miejscem, bowiem jest unikalną w dzisiejszych czasach księgarnią z tradycją, pasją i misją. Nasz zespół to od  zawsze wykonywujący zanikający już zawód księgarza ludzie  z pasją czytania, otwarci na klientów i ich potrzeby, posiadający szeroką wiedzę o literaturze. Nasz klient zawsze może liczyć na profesjonalną obsługę niezależnie od tematyki i zainteresowań… Posiadamy wyjątkowy zespół specjalizujący się od książek dla dzieci, poprzez książki naukowe, literaturę faktu, poradniki, przewodniki po książki dla seniorów.

Zaskoczy Cię bardzo bogato wyposażony dział religijny, szeroki wybór literatury dziecięcej, książek popularno-naukowych, reportaży, fantastyki, powieści, literatury fabularnej, klasyki, podręczników i lektur szkolnych a także literatury hobbystycznej oraz przewodników i map turystycznych. Znajdziesz u nasz również audiobooki oraz bardzo bogaty dział artykułów biurowo-papierniczych. Posiadamy jeden z największych w mieście wybór obrazów i dewocjonaliów. 

Szukasz unikalnej pozycji,  wyczerpał się nakład książki, której potrzebujesz, nie wierzysz, że można ją dostać…. U nas jest to możliwe. Jesteśmy jedną z nielicznych księgarń z powołania realizującą indywidualne zamówienia klientów. Posiadamy zróżnicowaną i bogatą bazę partnerów dzięki czemu nasze możliwości poszukiwań obejmują całą Polskę….

Specjalizujemy się w realizacji wyjątkowych zamówień. Dla nas każdy czytelnik jest wyjątkowym klientem, a jego potrzeby są naszym priorytetem!

Drogi Rodzicu-mamy również coś dla Ciebie

Wakacje spędź na beztroskiej zabawie dzieckiem… już nie musisz szukać i tracić czasu na  odwiedzanie różnych sklepów. Wszystko znajdziesz w jednym miejscu i jednym  czasie. Całą wyprawkę szkolną skompletujemy dla Ciebie. Realizujemy indywidualne zamówienia. Wystarczy przynieść do nas wykaz podręczników oraz/ lub innych książek, artykułów a my wszystko dla Ciebie skompletujemy… odbierzesz jednorazowo. Dodatkowo nasze ceny są bardzo korzystne, a jeśli sobie zażyczysz skompletujemy specjalnie dla Ciebie również podręczniki używane….  Nasz zespół jest bardzo doświadczony więc nie ma mowy o pomyłkach, czy błędnie skompletowanych podręcznikach…. Prosto, tanio i fachowo Nie wiesz czym różni się wydanie podręcznika Twojego starszego dziecka od tego którego teraz szukasz…. My to wiemy! Doradzimy, pomożemy…. My znamy się na naszej pracy sprzedaży książek – jesteśmy prawdziwymi księgarzami!

Zapraszamy klientów indywidualnych jak i klientów biznesowych, szkoły, biblioteki… Każdy klient może liczyć na indywidualną współpracę i specjalne promocje… Nasza Księgarnia jest również firmą odpowiedzialną społecznie. Istniejemy na lokalnym rynku od kilkudziesięciu lat i przez ten okres stale wspieramy placówki, szkoły, przedszkola, organizacje pozarządowe w ich działalności przede  wszystkim na rzecz promocji i rozwoju czytelnictwa. Jesteśmy partnerem akcji Elbląg Czyta Dzieciom. Kupując u nas wspierasz lokalną przedsiębiorczość i pozwalasz nam wspierać innych oraz realizować misję promocji czytelnictwa.

Zapraszamy na zakupy - księgarnia Quo Vadis.

 

Księgarnia - Wydawnictwo "QuoVadis" powstała w wyniku przekształcenia dawnej księgarni 207 z "Domu Książki". Dnia 21 listopada 1990 roku o godzinie 1300 drzwi naszej placówki zostały otwarte, było pochmurno i padał lekki deszcz ze śniegiem. Osoba, która jest właścicielem, ma wieloletnie doświadczenie w tej branży, gdyż pracowała tam od początku powstania placówki tj. od roku 1982. "QuoVadis" jest księgarnią ogólno-asortymentową co w znacznej części wpłynęło na odniesiony sukces.
Kolejnym elementem sukcesu jest główny cel na jaki postawiliśmy, a mianowicie "realizacje indywidualnych zamówień". Podstawą która buduje dobre imię firmy jest ciężka praca, sumienność i uczciwość pracowników. Działania podejmowane przez firmę gwarantują stały rozwój, o którym świadczą między innymi powstanie wydawnictwa, następnie antykwariatu oraz w 2002 roku biblioteki, a teraz umożliwiamy internetowy zakup książek.
Dla wszystkich odwiedzających nasze księgarnie czeka "karta stałego klienta" z rabatem na cały asortyment bezterminowo.

Nie znalazłeś interesującej Cię pozycji - ZADZWOŃ. Sprowadzimy ją specjalnie dla Ciebie.

Adres:

Księgarnia "Quo Vadis", ul. 1 Maja 35, 82-300 Elbląg

Telefon: 55 232 57 91

Telefon: 55 232 88 12

Fax: 55 232 57 91

e-mail: quovadis.elblag@gmail.com

http://www.quovadis.elblag.pl

 

Sklep jest w trybie podglądu
Sklep internetowy Shoper.pl