Producenci

Newsletter

Podaj swój adres e-mail, jeżeli chcesz otrzymywać informacje o nowościach i promocjach.

Regulamin

 1. Sklep internetowy quovadis.elblag.pl prowadzi Księgarnia "Quo Vadis" Teresa Wachniewska z siedzibą w Elblągu przy ul. 1 Maja 35.
 2. Zakłada się, że Użytkownik składając zamówienie zapoznał się z treścią Regulaminu i zaakceptował postanowienia w nim zawarte.
 3. Zamówienia można składać 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu przez cały rok. Quo Vadis zastrzega sobie prawo wprowadzenia ograniczeń w korzystaniu ze sklepu.
 4. Po złożeniu przez Użytkownika zamówienia, otrzyma on automatyczną odpowiedź z serwisu potwierdzającą przyjęte zamówienie. Quo Vadis zastrzega sobie możliwość telefonicznego potwierdzenia przyjęcia zamówienia. Brak potwierdzenia przyjęcia zamówienia oznacza, iż zamówienie to mogło nie zostać przyjęte do realizacji.
 5. Realizacja zamówienia rozpocznie się w najbliższy dzień pracujący następujący bezpośrednio po dniu, w którym zamówienie zostało złożone. W przypadku konieczności weryfikacji zamówienia, zostanie ono przekazane do realizacji w najbliższy dzień pracujący następujący bezpośrednio po dniu, w którym zostało ono zweryfikowane.
 6. W razie wątpliwości przyjmuje się, że umowa sprzedaży została zawarta z chwilą rozpoczęcia realizacji zamówienia.
 7. Ceny towarów znajdujących się w ofercie Sklepu Internetowego quovadis.elblag.pl wyrażone są w złotych polskich i zawierają podatek VAT. Podane ceny nie obejmują kosztów przesyłki.
 8. Księgarnia Quo  zastrzega sobie prawo do zmiany cen towarów znajdujących się w ofercie bez uprzedzenia. Zmiana cen nie dotyczy zamówień przyjętych do realizacji.
 9. Zastrzegamy sobie prawo do wycofania poszczególnych towarów z oferty bez uprzedzenia.
 10. Maksymalny czas realizacji zamówienia (do wysłania przesyłki do Użytkownika) wynosi 7 dni. Do czasu realizacji należy doliczyć czas dostawy realizowanej przez Pocztę Polską (do 10 dni).
 11. Nie ponosimy odpowiedzialności za nieterminowe dostarczenie przesyłek przez pocztę oraz inne firmy kurierskie.
 12. Każda transakcja potwierdzana jest fakturą VAT.
 13. W przypadku zamówień składających się z kilku towarów, a mających zostać dostarczonymi w jednej przesyłce, termin realizacji będzie uzależniony od terminu skompletowania ostatniego elementu danego zamówienia, chyba że strony postanowią inaczej.
 14. Zgodnie z "Ustawą z dnia 02.03.2000 roku o ochronie niektórych praw konsumentów oraz o odpowiedzialności za szkodę wyrządzoną przez produkt niebezpieczny", można zrezygnować bez podania przyczyny w ciągu 10 dni od daty odebrania przesyłki. Jest to możliwe tylko w przypadku jeżeli produkt nie jest zniszczony, kopiowany lub w żaden sposób użytkowany. Użytkownik dokonuje zwrotu na swój koszt.
 15. W sprawach nieuregulowanych niniejszym Regulaminem zastosowanie mają przepisy Kodeksu Cywilnego, Ustawy z dnia 02.03.2000r. o ochronie niektórych praw konsumentów oraz o odpowiedzialności za szkodę wyrządzoną przez produkt niebezpieczny.
 16. Składając zamówienie wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych osobowych w celu wypełnienia realizacji zamówienia.
 17. Dane osobowe Użytkownika podlegają ochronie zgodnie z Polityką Prywatności księgarni internetowej.

 

 

Księgarnia-Wydawnictwo "Quo Vadis" Teresa Wachniewska, ul. 1 Maja 35, 82-300 Elbląg, NIP: 578-012-63-04 Telefon: 55 232 57 91, 55 232 88 12, Fax: 55 232 57 91 e-mail: quovadis.elblag@gmail.com http://www.quovadis.elblag.pl

 
Sklep jest w trybie podglądu
{nocache:930338bb37cbd1a169c72fd9717935a0#0}
Sklep internetowy Shoper.pl