Producenci

Newsletter

Podaj swój adres e-mail, jeżeli chcesz otrzymywać informacje o nowościach i promocjach.

Apteczka prawna. Lex bez łez - Krystian Markiewicz.

PRAWO
29.9
PLN
Apteczka prawna. Lex bez łez - Krystian Markiewicz.
in_stock
Dostępność:
na wyczerpaniu
Wysyłka w:
5 dni
Cena: 29,90 zł
Cena netto: 24,31 zł
szt.
Ocena:
(Ilość ocen: 0)
Kod produktu:

F321-152A6

Producent:
Wolters Kluwer

Produkty powiązane

Dochodzenie roszczeń przez poszkodowanych w wypadkach drogowych - Zdzisław Gołba. Dochodzenie roszczeń przez poszkodowanych w wypadkach drogowych - Zdzisław Gołba.

W opracowaniu przedstawiono praktyczne problemy, z którymi spotykają się poszkodowani w wypadkach drogowych w dochodzeniu naprawienia wyrządzonej im szkody. W publikacji zaprezentowano też szczegółowo zagadnienia związane z dochodzeniem roszczeń przed sądem. Publikacja, oprócz omówienia ustaw ubezpieczeniowych i związkowych, zawiera przykładowe wzory pozwów, z którymi może wystąpić poszkodowany.

Cena: 139,00 zł

Konstrukcja apelacji jako środka odwoławczego w procesie karnym - Dariusz Świecki. Konstrukcja apelacji jako środka odwoławczego w procesie karnym - Dariusz Świecki.

Publikacja omawia problematykę podstawowego środka odwoławczego przysługującego stronom od wyroków sądu pierwszej instancji. W opracowaniu przedstawiono zagadnienia związane z zasadami zaskarżenia wyroku - począwszy od otwarcia drogi do wniesienia apelacji, a skończywszy na jej rozpoznaniu. W książce zostały ponadto przedstawione zasady rozpoznania apelacji związane z granicami kontroli odwoławczej oraz granicami orzekania sądu odwoławczego. Przybliżono też przebieg postępowania apelacyjnego oraz wskazano na rodzaje rozstrzygnięć sądu odwoławczego wydawanych po rozpoznaniu apelacji.

Cena: 139,29 zł

Prawo cywilne. Zbiór przepisów. Prawo cywilne. Zbiór przepisów.

Zbiór zawiera następujące akty prawne: Kodeks cywilny, przepisy wprowadzające kodeks cywilny, kodeks rodzinny i opiekuńczy, przepisy wprowadzające kodeks rodzinny i opiekuńczy, księgi wieczyste i hipoteka, kodeks postępowania cywilnego, przepisy wprowadzające kodeks postępowania cywilnego, prawo prywatne międzynarodowe, prawo o aktach stanu cywilnego, koszty sądowe w sprawach cywilnych, rozporządzenie Ministra Sprawiedliwości z dnia 22 października 2015 r. w sprawie opłat za czynności radców prawnych, rozporządzenie Ministra Sprawiedliwości z 22 października 2015 r. w sprawie opłat za czynności adwokackie, rozporządzenie Ministra Sprawiedliwości z 24 kwietnia 2013 r. w sprawie określenia stawek wynagrodzenia biegłych, taryf zryczałtowanych oraz sposobu dokumentowania wydatków niezbędnych dla wydania opinii w postępowaniu cywilnym.

Cena: 48,30 zł

Prawo karne. Zbiór przepisów. Prawo karne. Zbiór przepisów.

Zawiera: kodeks karny, kodeks postępowania karnego, kodeks karny wykonawczy, kodeks wykroczeń, kodeks postępowania w sprawach o wykroczenia, ustawę o odpowiedzialności podmiotów zbiorowych za czyny zabronione pod groźbą kary, ustawa o przeciwdziałaniu narkomanii, uwzględnia najnowsze zmiany, które weszły w życie w 2017 i wejdą 1 stycznia 2018 roku.

Cena: 48,30 zł

Kodeks karny. Przepisy. Kodeks karny. Przepisy.

Publikacja zawiera tekst ustawy - Kodeks karny wraz z wykazem aktów zmieniających tę ustawę oraz przepisami ją wprowadzającymi.

Cena: 14,90 zł

Kodeks postępowania cywilnego. Dochodzenie roszczeń w postępowaniu grupowym. Przepisy. Kodeks postępowania cywilnego. Dochodzenie roszczeń w postępowaniu grupowym. Przepisy.

Publikacja zawiera tekst ustawy - Kodeks postępowania cywilnego wraz z wykazami aktów zmieniających i wykonujących tę ustawę, a także przepisami ją wprowadzającymi oraz wybranymi wyciągami z ustaw zmieniających. Zamieszczono również ustawę o dochodzeniu roszczeń w postępowaniu grupowym.

Cena: 24,90 zł

Opinie o produkcie (0)

Sklep jest w trybie podglądu
Sklep internetowy Shoper.pl