Promocje

Gra Szachy drewniane Gra Szachy drewniane 27,60 zł 34,50 zł

Plecak szkolny CoolPack Factor 440 Plecak szkolny CoolPack Factor 440 117,76 zł 147,20 zł

Gra iKnow Gra iKnow 103,20 zł 129,00 zł

Plecak szkolny Tron. Plecak szkolny Tron. 44,72 zł 55,90 zł


Gra Dobble Gra Dobble 49,60 zł 62,00 zł


Plecak szkolny CoolPack Smash 400. Plecak szkolny CoolPack Smash 400. 132,48 zł 165,60 zł


Plecak szkolny Monster High Plecak szkolny Monster High 84,64 zł 105,80 zł

Gra Antywirus Gra Antywirus 64,00 zł 79,99 zł

Gra 5 sekund. Gra 5 sekund. 68,00 zł 85,00 zł

Producenci

Newsletter

Podaj swój adres e-mail, jeżeli chcesz otrzymywać informacje o nowościach i promocjach.

Apteczka prawna. Lex bez łez - Krystian Markiewicz.

PRAWO
29.9
PLN
Apteczka prawna. Lex bez łez - Krystian Markiewicz.
in_stock
Dostępność:
na wyczerpaniu
Wysyłka w:
5 dni
Cena: 29,90 zł
Cena netto: 24,31 zł
szt.
Ocena:
(Ilość ocen: 0)
Kod produktu:

F321-152A6

Producent:
Wolters Kluwer

Produkty powiązane

Dochodzenie roszczeń przez poszkodowanych w wypadkach drogowych - Zdzisław Gołba. Dochodzenie roszczeń przez poszkodowanych w wypadkach drogowych - Zdzisław Gołba.

W opracowaniu przedstawiono praktyczne problemy, z którymi spotykają się poszkodowani w wypadkach drogowych w dochodzeniu naprawienia wyrządzonej im szkody. W publikacji zaprezentowano też szczegółowo zagadnienia związane z dochodzeniem roszczeń przed sądem. Publikacja, oprócz omówienia ustaw ubezpieczeniowych i związkowych, zawiera przykładowe wzory pozwów, z którymi może wystąpić poszkodowany.

Cena: 139,00 zł

Konstrukcja apelacji jako środka odwoławczego w procesie karnym - Dariusz Świecki. Konstrukcja apelacji jako środka odwoławczego w procesie karnym - Dariusz Świecki.

Publikacja omawia problematykę podstawowego środka odwoławczego przysługującego stronom od wyroków sądu pierwszej instancji. W opracowaniu przedstawiono zagadnienia związane z zasadami zaskarżenia wyroku - począwszy od otwarcia drogi do wniesienia apelacji, a skończywszy na jej rozpoznaniu. W książce zostały ponadto przedstawione zasady rozpoznania apelacji związane z granicami kontroli odwoławczej oraz granicami orzekania sądu odwoławczego. Przybliżono też przebieg postępowania apelacyjnego oraz wskazano na rodzaje rozstrzygnięć sądu odwoławczego wydawanych po rozpoznaniu apelacji.

Cena: 139,29 zł

Prawo cywilne. Zbiór przepisów. Prawo cywilne. Zbiór przepisów.

Zbiór zawiera następujące akty prawne: Kodeks cywilny, przepisy wprowadzające kodeks cywilny, kodeks rodzinny i opiekuńczy, przepisy wprowadzające kodeks rodzinny i opiekuńczy, księgi wieczyste i hipoteka, kodeks postępowania cywilnego, przepisy wprowadzające kodeks postępowania cywilnego, prawo prywatne międzynarodowe, prawo o aktach stanu cywilnego, koszty sądowe w sprawach cywilnych, rozporządzenie Ministra Sprawiedliwości z dnia 22 października 2015 r. w sprawie opłat za czynności radców prawnych, rozporządzenie Ministra Sprawiedliwości z 22 października 2015 r. w sprawie opłat za czynności adwokackie, rozporządzenie Ministra Sprawiedliwości z 24 kwietnia 2013 r. w sprawie określenia stawek wynagrodzenia biegłych, taryf zryczałtowanych oraz sposobu dokumentowania wydatków niezbędnych dla wydania opinii w postępowaniu cywilnym.

Cena: 48,30 zł

Prawo karne. Zbiór przepisów. Prawo karne. Zbiór przepisów.

Zawiera: kodeks karny, kodeks postępowania karnego, kodeks karny wykonawczy, kodeks wykroczeń, kodeks postępowania w sprawach o wykroczenia, ustawę o odpowiedzialności podmiotów zbiorowych za czyny zabronione pod groźbą kary, ustawa o przeciwdziałaniu narkomanii, uwzględnia najnowsze zmiany, które weszły w życie w 2017 i wejdą 1 stycznia 2018 roku.

Cena: 48,30 zł

Kodeks karny. Przepisy. Kodeks karny. Przepisy.

Publikacja zawiera tekst ustawy - Kodeks karny wraz z wykazem aktów zmieniających tę ustawę oraz przepisami ją wprowadzającymi.

Cena: 14,90 zł

Kodeks postępowania cywilnego. Dochodzenie roszczeń w postępowaniu grupowym. Przepisy. Kodeks postępowania cywilnego. Dochodzenie roszczeń w postępowaniu grupowym. Przepisy.

Publikacja zawiera tekst ustawy - Kodeks postępowania cywilnego wraz z wykazami aktów zmieniających i wykonujących tę ustawę, a także przepisami ją wprowadzającymi oraz wybranymi wyciągami z ustaw zmieniających. Zamieszczono również ustawę o dochodzeniu roszczeń w postępowaniu grupowym.

Cena: 24,90 zł

Opinie o produkcie (0)

Sklep jest w trybie podglądu
Sklep internetowy Shoper.pl