Producenci

Newsletter

Podaj swój adres e-mail, jeżeli chcesz otrzymywać informacje o nowościach i promocjach.

Błogosławieni, którzy szukają Jezusa. Podręcznik do religii, klasa 7 podstawowa.

Podręczniki i ćwiczenia do religii
15.9
PLN
Błogosławieni, którzy szukają Jezusa. Podręcznik do religii, klasa 7 podstawowa.
in_stock
Dostępność:
na wyczerpaniu
Wysyłka w:
5 dni
Cena: 15,90 zł
Cena netto: 12,93 zł
szt.
Ocena:
(Ilość ocen: 0)
Kod produktu:

4848-77100

Producent:
Jedność

Produkty powiązane

Idziemy do Jezusa - Podręcznik do nauki religii z płytą CD, klasa II Idziemy do Jezusa - Podręcznik do nauki religii z płytą CD, klasa II

Podręcznik nr AZ-12-01/12-KI-3/12 z e-bookiem.

Podręcznik zawiera 56 tematów. W drugim roku trzyletniego cyklu przygotowania do pełnego udziału w Eucharystii uczeń spotyka się z pogłębionym przeżywaniem Bożego działania w swoim życiu i w świecie, do którego należy. Poznaje życie i naukę Jezusa Chrystusa na tle wydarzeń roku liturgicznego i nawiązuje z Nim osobistą więź, co prowadzi do rozbudzenia życia wiarą w oczekiwaniu na przyjęcie Jezusa w Eucharystii. Każda katecheza zawiera "Słowo dnia", które ma stać się podstawą do rozmów na temat wiary w domu ucznia. Podręcznik pełni również rolę zeszytu, w którym uczeń wykonuje różnorodne ćwiczenia, wykorzystując m.in. zamieszczone w nim wycinanki i naklejki.

Dołączona do podręcznika płyta CD-e-book z elementami interaktywnymi dodatkowo uatrakcyjnia i motywuje do obcowania z katechetycznymi treściami, daje też możliwość wykorzystania tablicy multimedialnej.

Cena: 12,90 zł

Jezus jest z nami. Podręcznik do religii, klasa III podstawowa. Jezus jest z nami. Podręcznik do religii, klasa III podstawowa.

Podręcznik nr AZ-13-01/12-KI-4/13 zgodny z programem AZ-1-01/12 z dnia 4.I.2012.

Podręcznik wychodzi naprzeciw aktualnym potrzebom dzieci przygotowujących się do pełnego uczestnictwa w Eucharystii. Jego atrakcyjna grafika i przyjazna narracja zachęcają do systematycznych spotkań z Jezusem.

Cena: 14,90 zł

Jezus jest z nami. Zeszyt ćwiczeń z płytą CD, klasa III podstawowa Jezus jest z nami. Zeszyt ćwiczeń z płytą CD, klasa III podstawowa

Zawarte w zeszycie zadania:

-ściśle wiążą się z treścią podręcznika

- stanowią istotną pomoc w realizacji celów katechetycznych i wymagań szczegółowych

- przez swą różnorodność (uzupełnianie tekstu, rysowanie, kolorowanie, rebusy, krzyżówki i inne łamigłówki oraz wycinanki i naklejki) wszechstronnie aktywizują ucznia i pobudzają do samodzielnej twórczej pracy

- posiadają zróżnicowany stopień trudności

- ich miejsce w toku lekcji oraz dodatkowe wskazówki opisane są w przewodniku metodycznym

- ułatwiają katechecie bieżącą ocenę pracy ucznia

Cena: 12,90 zł

Żyjemy w Bożym świecie. Podręcznik do religii dla klasy 1 podstawowej plus płyta CD. Żyjemy w Bożym świecie. Podręcznik do religii dla klasy 1 podstawowej plus płyta CD.

Podręcznik zawiera 56 tematów. Odwołując się do codziennych doświadczeń dziecka, ukazuje otaczający je świat jako świat Boży. Łączy przy tym przekaz treści doktrynalnej (ilustracja lub fotografia oraz krótki tekst biblijny lub liturgiczny) z elementami różnorodnych ćwiczeń (uzupełnianie rysunku, kolorowanie, łączenie kropek, labirynt, witraż, wybór i grupowanie elementów, wycinanki i naklejki). Rozrysowane dynamiczne gesty pomagają w aktywizacji ruchowej i ubogacają naukę śpiewu. W drugim semestrze pojawiają się też ćwiczenia związane z czytaniem i pisaniem.

Cena: 12,90 zł

Opinie o produkcie (0)

Sklep jest w trybie podglądu
Sklep internetowy Shoper.pl