Producenci

Newsletter

Podaj swój adres e-mail, jeżeli chcesz otrzymywać informacje o nowościach i promocjach.

Chodzić w Duchu Świętym - Carver Alan Ames.

RELIGIJNE
29.9
PLN
Chodzić w Duchu Świętym - Carver Alan Ames.
in_stock
Dostępność:
na wyczerpaniu
Wysyłka w:
5 dni
Cena: 29,90 zł
Cena netto: 24,31 zł
szt.
Ocena:
(Ilość ocen: 0)
Kod produktu:

56FE-43748

Producent:
ESPRIT

Produkty powiązane

Manna z nieba - Carver Alan Ames Manna z nieba - Carver Alan Ames

"Modlę się o to, aby każdy, kto przeczyta tę książkę, zbliżył się do Świętych Słów naszego Pana i dostrzegł to, co On dał ludziom, ofiarując im samego siebie oraz co nadal nam daje poprzez swą nieprzerwaną ofiarę. Modlę się aby ci, którzy jedzą Jego święte ciało i piją Jego boską krew, nasycili swoje dusze dzięki najwspanialszemu zjednoczeniu miłości."

Ta książka to świadectwo spotkań autora z Bogiem obecnym w Eucharystii. To swoisty duchowy pamiętnik człowieka, który przyjął zaproszenie do życia z Chrystusem.

Cena: 27,90 zł

Oczami Jezusa - Carver Alan Ames Oczami Jezusa - Carver Alan Ames

Ta książka to zbiór historii o tym, jak Jezus wędrował wraz z uczniami do Jerozolimy. Daje nam obraz szczegółów ich codziennego życia. Podczas podróży Jezus dotyka serc, duszy i myśli wszystkich, z którymi rozmawia. Czyniąc to, wielokrotnie objawia swoją Boskość.

Cena: 39,90 zł

Przywrócony do życia - Carver Alan Ames. Przywrócony do życia - Carver Alan Ames.

Przywrócony do życia to bardzo osobista książka jednego z najciekawszych mistyków i charyzmatyków naszych czasów. Carver to człowiek, który po wielu latach trwania w grzechu spotkał Boga. Doświadczenie niezwykłej głębi Bożego miłosierdzia pozwoliło mu całkowicie zmienić swoje życie. Jego historia to opowieść o bolesnym starciu dobra ze złem, o potężnej miłości Boga oraz bliskiej relacji Jezusa z człowiekiem, który został uratowany niemal z przedsionka piekła.

Cena: 29,90 zł

Opinie o produkcie (0)

Sklep jest w trybie podglądu
Sklep internetowy Shoper.pl