Producenci

Newsletter

Podaj swój adres e-mail, jeżeli chcesz otrzymywać informacje o nowościach i promocjach.

Grudniowy sztorm - Iny Lorentz.

Powieść
39
PLN
Grudniowy sztorm - Iny Lorentz.
in_stock
Dostępność:
na wyczerpaniu
Wysyłka w:
5 dni
Cena: 39,00 zł
Cena netto: 31,71 zł
szt.
Ocena:
(Ilość ocen: 0)
Kod produktu:

7478-602B0

Producent:
SONIA DRAGA

Produkty powiązane

Historia nowego nazwiska - Elena Ferrante. Historia nowego nazwiska - Elena Ferrante.

Lila i Elena mają po szesnaście lat i obie czują, że znalazły się w ślepym zaułku. Lila dopiero wyszła za mąż, ale przyjęcie nazwiska męża wiąże się dla niej z utratą własnej tożsamości. Elena to wzorowa uczennica, ale właśnie podczas ślubu przyjaciółki odkrywa, że nie czuje się dobrze ani w dzielnicy, ani poza nią. Podczas burzliwej młodości dziewczęta czasami gubią się i ponownie odnajdują.

Cena: 37,90 zł

Historia ucieczki - Elena Ferrante. Historia ucieczki - Elena Ferrante.

Życie Eleny i Lily biegnie w zawrotnym tempie przez lata siedemdziesiąte, przeplatając ze sobą chwile nadziei i niepewności, napięcia i rywalizacji. Nadal łączy je silna choć burzliwa przyjaźń, która to przygasa, to wybucha, prowadząc do nieoczekiwanych spotkań i zwrotów akcji.

Cena: 37,90 zł

Historia zaginionej dziewczynki - Elena Ferrante. Historia zaginionej dziewczynki - Elena Ferrante.

Elenę i Lilę łączy niełatwa więź oparta na miłości, nienawiści, zazdrości, dominacji i podległości. Wspólnie wychowywały się na przedmieściach Neapolu. Elena opuściła rodzinne miasto, aby kontynuować edukację w Pizie. W trakcie studiów została poczytną pisarką, żoną nobilitowanego wykładowcy i matką, Tymczasem Lila pozostała w rodzinnym mieście, wyszła za mąż w wieku szesnastu lat, urodziła synka. Z czasem porzuciła dostatnie życie u boku męża, podjęła ciężką pracę w fabryce. W końcu kobiecie udaje się odnieść sukces zawodowy, jednak żyje w miejscu, gdzie żądzą nepotyzm, szowinizm i przestępczość. Ostatecznie losy dwóch przyjaciółek ponownie się splatają w mieście, które je kiedyś połączyło.

Cena: 39,90 zł

Kwietniowa burza - Iny Lorentz. Kwietniowa burza - Iny Lorentz.

Koniec XIX wieku. Lora i Fridolin von Trettin przenoszą się do Berlina, by spełnić marzenie o życiu w wielkim mieście. Są szczęśliwi i pełni nadziei na pomyślną przyszłość. W stolicy Niemiec Fridolin zostaje wicedyrektorem Banku Grunfelder, a Lora spełnia swoje wielkie marzenie - wspólnie z przyjaciółką otwiera salon mody. Wkrótce okazuje się jednak, że damy z lepszych sfer stronią od towarzystwa Lory, a ktoś knuje przeciwko niej intrygi. Co gorsza, gdy Frydolin spotyka swoją dawną znajomą, właścicielkę luksusowego domu publicznego Le Plaisir, ciemne chmury nadciągają również nad udane dotąd małżeństwo państwa von Trettin.

Cena: 39,00 zł

Salon odrzuconych - Serena Burdick. Salon odrzuconych - Serena Burdick.

Mimo wojny francusko-pruskiej zamożna rodzina Savaray decyduje się nie wyjeżdżać z Paryża. Jej życie chwilowo toczy się w murach przepastnego domu, który jest świadkiem wzajemnej niechęci jego mieszkańców i niekończących się sporów.

Cena: 38,00 zł

Opinie o produkcie (0)

Sklep jest w trybie podglądu
Sklep internetowy Shoper.pl