Producenci

Newsletter

Podaj swój adres e-mail, jeżeli chcesz otrzymywać informacje o nowościach i promocjach.

Historia Polski I i II wojna światowa - Robert Jaworski.

HISTORIA
21.5
PLN
Historia Polski I i II wojna światowa - Robert Jaworski.
in_stock
Dostępność:
na wyczerpaniu
Wysyłka w:
5 dni
Cena: 21,50 zł
Cena netto: 17,48 zł
szt.
Ocena:
(Ilość ocen: 0)
Kod produktu:

CFE6-731C1

Producent:
DRAGON

Produkty powiązane

Historia Polski 1945-2010 - Robert Jaworski. Historia Polski 1945-2010 - Robert Jaworski.

Książka prezentuje najnowsze dzieje państwa polskiego - od roku 1945. Opisuje żmudny proces odbudowy kraju, wyjaśnia zależności polityczne - bez nadinterpretacji faktów i zdarzeń. Czas formowania się III Rzeczpospolitej to momenty, które zaowocowały obecnym kształtem i ustrojem państwa. Publikacja porządkuje te wydarzenia, wprowadzając czytelnika w mechanizmy, które obecnie rządzą krajem.

Cena: 21,50 zł

Historia Polski pod zaborami - Robert Jaworski. Historia Polski pod zaborami - Robert Jaworski.

Książka w klarowny sposób tłumaczy, w jaki sposób doszło do rozbiorów Polski. Ujawnia powiązania decydentów w sprawie państwa polskiego z mocarzami Europy XVIII wieku. Okres od roku 1772, kiedy odbył się pierwszy rozbiór Polski, po rok 1918, w którym odrodziła się II Rzeczpospolita, obfitował w wiele przełomowych momentów dla dziejów Polski, które zostały szczegółowo opisane i zobrazowane wieloma fotografiami, mapami oraz zestawieniami statystycznymi.

Cena: 21,50 zł

Historia Polski. Polska Jagiellonów - Robert Jaworski. Historia Polski. Polska Jagiellonów - Robert Jaworski.

Książka Polska Jagiellonów przedstawia historię naszego kraju w okresie wzrostu jego najmłodszych struktur państwowych. Ukazuje także rozwój gałęzi kultury, sztuki i nauki, który to dał o sobie znać w późniejszym czasie, kiedy talenty kształcone w ówczesnej odnowionej Akademii Krakowskiej rozpoczęły swoją działalność na skalę państwową. Czytelnik będzie mógł poznać motywy działań władców, relacje państwa polskiego z liczącymi się na scenie politycznej mocarstwami. Liczne fotografie, obrazy i ryciny umieszczone w książce z pewnością przybliżą te odległe wieki.

Cena: 21,50 zł

Historia Polski. Rzeczpospolita Obojga Narodów - Robert Jaworski. Historia Polski. Rzeczpospolita Obojga Narodów - Robert Jaworski.

Książka przedstawia historię naszego kraju w czasie rodzących się problemów związanych z państwowością. Diagnozuje przyczyny zachodzących zmian, wyjaśnia zależności i relacje między państwami czyhającymi na polskie tereny. Opowiada historię od okresu bezkrólewia do czasów panowania ostatniego polskiego króla - Stanisława Augusta Poniatowskiego. Jest praktycznym źródłem wiedzy o minionych wiekach, wzbogaconym o wiele fotografii, map, rycin i obrazów,

Cena: 21,50 zł

Opinie o produkcie (0)

Sklep jest w trybie podglądu
Sklep internetowy Shoper.pl