Producenci

Newsletter

Podaj swój adres e-mail, jeżeli chcesz otrzymywać informacje o nowościach i promocjach.

Jak mówić, żeby maluchy nas słuchały - Julie Adair King, Joanna Faber.

PSYCHOLOGIA
35
PLN
Jak mówić, żeby maluchy nas słuchały - Julie Adair King, Joanna Faber.
in_stock
Dostępność:
na wyczerpaniu
Wysyłka w:
5 dni
Cena: 35,00 zł
Cena netto: 28,46 zł
szt.
Ocena:
(Ilość ocen: 0)
Kod produktu:

778E-447C5

Producent:
Media Rodzina

Produkty powiązane

Jak mówić, żeby dzieci się uczyły - Adele Faber. Jak mówić, żeby dzieci się uczyły - Adele Faber.

Poradnik pokazuje niezwykłą technikę dialogu z dziećmi (radzi, co mówić i kiedy to mówić) w domu i w szkole. Buduje most nad przepaścią między rodzicami i nauczycielami a dziećmi, które dzięki dobremu wzajemnemu porozumieniu się mają szansę stać się kochającymi i twórczymi osobami w dorosłym życiu.

Cena: 25,00 zł

Jak mówić do nastolatków, żeby nas słuchały? Jak słuchać, żeby z nami rozmawiały? - Adele Faber, Elaine Mazlish Jak mówić do nastolatków, żeby nas słuchały? Jak słuchać, żeby z nami rozmawiały? - Adele Faber, Elaine Mazlish

Autorki tym razem opowiadają o problemach związanych z problemami wychowawczymi typowymi dla buntowniczego okresu dorastania i o sposobach ich rozwiązywania. Piszą o zagubieniu, o pragnieniu akceptacji, o młodzieńczym buncie, przekorze i potrzebie decydowania o sobie, jakie odczuwają prawie wszystkie nastolatki.

Cena: 25,00 zł

Jak być rodzicem, jakim zawsze chciałeś być - Adele Faber, Elaine Mazlish. Jak być rodzicem, jakim zawsze chciałeś być - Adele Faber, Elaine Mazlish.

Mądre rady dotyczące świadomego i pełnego szacunku rodzicielstwa zostały ujęte w zwięzłej formie podręcznika. Bazując na inspirujących doświadczeniach rodzin z całego świata, autorki pokazują, że każdy, nawet najbardziej zapracowany rodzic może nabyć umiejętności, jakie zawsze chciał mieć.

Cena: 25,00 zł

Rodzeństwo bez rywalizacji - Adele Faber, Elaine Mazlish. Rodzeństwo bez rywalizacji - Adele Faber, Elaine Mazlish.

Autorki tym razem opowiadają o problemach związanych ze współzawodniczeniem rodzeństwa o miłość i uwagę rodziców. Pokazują jak w najlepszy sposób podejść do sporów, by z rozwiązania skorzystały nie tylko dzieci, ale i ich rodzice. Piszą o napięciach, jakie rodzi rywalizacja kierowana zazdrością, żalem czy osobistymi rozczarowaniami i co dobrego, a co złego wnosi ona w życie każdej rodziny.

Cena: 25,00 zł

Jak mówić, żeby dzieci nas słuchały, jak słuchać, żeby dzieci do nas mówiły - Adele Faber, Elaine Mazlish. Jak mówić, żeby dzieci nas słuchały, jak słuchać, żeby dzieci do nas mówiły - Adele Faber, Elaine Mazlish.

Autorki pokazują, jak w prosty i niezwykle skuteczny sposób opanować sztukę skutecznej komunikacji z dziećmi. Liczne przykłady i wskazówki wzięte z codziennych doświadczeń ułatwiają nie tylko rozwiązywanie najczęstszych problemów wychowawczych (np. stawianie granic, formułowanie oczekiwań), ale obrazują również metody budowania silnych więzi emocjonalnych między dorosłymi a dziećmi.

Cena: 35,00 zł

Wyzwoleni rodzice, wyzwolone dzieci - Adele Faber, Elaine Mazlish. Wyzwoleni rodzice, wyzwolone dzieci - Adele Faber, Elaine Mazlish.

Poradnik, który ma pomóc nam w rozwiązywaniu rodzinnych problemów. Z książki dowiemy się, jak ważne jest uczenie dzieci dokonywania wyboru. Przeczytacie o tym, że nie należy obwiniać malucha, a należy go chwalić za każde, nawet najmniejsze osiągnięcie. Zobaczycie na przykładach, jak wprowadzić nowe zasady w życie.

Cena: 29,00 zł

Opinie o produkcie (0)

Sklep jest w trybie podglądu
Sklep internetowy Shoper.pl