Promocje

Plecak szkolny Tron. Plecak szkolny Tron. 44,72 zł 55,90 zł

Gra Wikingowie na pokład. Gra Wikingowie na pokład. 120,00 zł 150,00 zł

Gra. Kart do gry lux w szkatułce Gra. Kart do gry lux w szkatułce 117,20 zł 146,50 zł


Plecak szkolny CoolPack Grand 384. Plecak szkolny CoolPack Grand 384. 141,28 zł 176,60 zł

Gra Szachy w metalowej puszce. Gra Szachy w metalowej puszce. 87,92 zł 109,90 zł

Gra iKnow Gra iKnow 103,20 zł 129,00 zł

Plecak szkolny CoolPack Factor 444 Plecak szkolny CoolPack Factor 444 117,76 zł 147,20 zł

Plecak Ducati Corse. Plecak Ducati Corse. 47,92 zł 59,90 zł

Plecak szkolny CoolPack Grand 415. Plecak szkolny CoolPack Grand 415. 141,28 zł 176,60 zł

Plecak szkolny CoolPack Factor 445 Plecak szkolny CoolPack Factor 445 117,76 zł 147,20 zł

Producenci

Newsletter

Podaj swój adres e-mail, jeżeli chcesz otrzymywać informacje o nowościach i promocjach.

Jestem chrześcijaninem. Kart pracy do nauczania religii, klasa 4 podstawowa.

Podręczniki i ćwiczenia do religii
14
PLN
Jestem chrześcijaninem. Kart pracy do nauczania religii, klasa 4 podstawowa.
in_stock
Dostępność:
na wyczerpaniu
Wysyłka w:
5 dni
Cena: 14,00 zł
Cena netto: 11,38 zł
szt.
Ocena:
(Ilość ocen: 0)
Kod produktu:

D60F-203A2

Producent:
Święty Wojciech

Produkty powiązane

Jestem chrześcijaninem. Podręcznik dla ucznia, klasa 4 podstawowa. Jestem chrześcijaninem. Podręcznik dla ucznia, klasa 4 podstawowa.

AZ-21-01/10/PO-1/11. Numer programu: AZ-2-01/10. Data zatwierdzenia podręcznika 9.V.2011.

Treści zawarte w podręczniku i struktura jednostki lekcyjnej zostały tak przygotowane, aby uwzględnić możliwości percepcyjne uczniów klasy czwartej. Podróż katechetyczna rozpoczyna się od refleksji nad przyjaźnią oraz tym, jaką rolę odgrywa w niej miłość. Podręcznik to subtelne połączenie aspektu społecznego i eklezjalnego, na fundamencie nauki o Chrystusie. Podręcznik podzielony jest na pięć części, które koncentrują się na przyjaźni z Bogiem i relacjach z ludźmi. Zawiera 50 jednostek lekcyjnych. Każda z nich rozmieszczona jest na dwóch kolorowych stronach.

Cena: 18,00 zł

Kochamy Pana Jezusa. Podręcznik religii klasa II podstawowa. Kochamy Pana Jezusa. Podręcznik religii klasa II podstawowa.

AZ-12-01/10/PO-1/12. Numer programu: AZ-1-01/10. Data zatwierdzenia podręcznika 11.06.2012.

Wykorzystanie innowacyjnych środków dydaktycznych pomoże w dotarciu do uczniów o różnych możliwościach percepcyjnych. Atrakcyjna forma prowadzenia zajęć pomoże w kształtowaniu właściwej postawy chrześcijańskiej. Zaproponowany materiał wprowadzi w tajemnicę spotkania z Bogiem w sakramencie pojednania. Cytaty z Pisma Świętego uwrażliwiają na potrzebę słuchania Boga. Działania zaproponowane do wykonania zachęcą rodziców do aktywnego uczestnictwa w życiu religijnym swojego dziecka.

Cena: 18,00 zł

Przyjmujemy Pana Jezusa. Podręcznik do religii dla klasy 3 podstawowej. Przyjmujemy Pana Jezusa. Podręcznik do religii dla klasy 3 podstawowej.

Zasadniczym celem nauczania religii w klasie trzeciej szkoły podstawowej jest przygotowanie dzieci do pierwszego osobistego spotkania z Jezusem w sakramencie pokuty i pojednania oraz w Eucharystii. Realizacja tego celu służy określona struktura treści, nawiązująca do codziennych doświadczeń katechizowanych. Uczniowie doskonalą swoje umiejętności dotyczące modlitwy, przykazań, sakramentu pokuty i pojednania, Eucharystii, podejmują zadania apostolskie.

Cena: 19,00 zł

Wierzę w Boga. Podręcznik do religii dla klasy 5 podstawowej. Wierzę w Boga. Podręcznik do religii dla klasy 5 podstawowej.

Program realizowany w klasie 5 pomoże katechizowanemu zgłębić prawdy wiary. Ułatwi uczniowi świadome wejście w relację z Bogiem, co pozwoli mu odpowiedzieć na Boże wezwanie w codziennym życiu. Zaproponowane treści pomogą w poszukiwaniu wzorców osobowych. Będą wsparciem w zrozumieniu istoty człowieczeństwa. Zamieszczone fotografie zachęcą uczniów do aktywności i dadzą możliwość swobodnej wypowiedzi.

Cena: 19,00 zł

Wierzę w Kościół. Podręcznik do religii dla klasy 6 podstawowej Wierzę w Kościół. Podręcznik do religii dla klasy 6 podstawowej

Zasadniczym celem katechezy w klasie szóstej jest ukazanie historii zbawienia, która dokonuje się w działalności Kościoła kierowanego natchnieniami Ducha Świętego. Przesłaniem katechetycznym jest budowanie i umacnianie poczucia przynależności do wspólnoty ludu Bożego oraz wskazanie wynikających z tego zobowiązań. Istotną rolę w podręczniku ucznia pełni materiał ilustracyjny w formie grafik, reprodukcji dzieł malarskich oraz fotografii. Grafiki i reprodukcje służą realizacji zadań poznawczych. W sposób symboliczny nawiązują do omawianych zagadnień i mobilizują uczniów do aktywnego udziału w zajęciach.

Cena: 19,00 zł

Wierzę w Kościół. Kart pracy do religii dla klasy 6 podstawowej Wierzę w Kościół. Kart pracy do religii dla klasy 6 podstawowej

Zapisane w programie wymagania znalazły swoje odzwierciedlenie w treści zadań zamieszczonych w kartach pracy. Wykonanie ich pozwala katechecie zorientować się w jakim stopniu uczeń opanował materiał i rozwinął swoje umiejętności.

Cena: 14,00 zł

Żyć w miłości Boga. Karty pracy do religii dla klasy 3 gimnazjum. Żyć w miłości Boga. Karty pracy do religii dla klasy 3 gimnazjum.

Każdy temat zamieszczony w podręczniku ucznia posiada szczegółowy scenariusz. Materiały metodyczne stanowią jedynie inspirację dla nauczycieli religii. Istotnym aspektem scenariuszy są cele lekcji sformułowane językiem wymagań. Wskazują one na właściwą realizację założeń programowych.

Cena: 14,00 zł

Żyć w miłości Boga. Podręcznik do religii dla klasy 3 gimnazjum. Żyć w miłości Boga. Podręcznik do religii dla klasy 3 gimnazjum.

Przewodnim celem kształcenia religijnego w klasie trzeciej jest ukazanie katechizowanym podstawowej zasady życia chrześcijańskiego, którą stanowi miłość. Szczególny akcent położony został na problematykę poszanowania godności drugiego człowieka i poczucia odpowiedzialności za godność własną chrześcijanina. Istotnym zagadnieniem podjętym w omawianym materiale edukacyjnym jest przygotowanie młodzieży do samodzielnego poszukiwania i rozwiązywania kwestii religijnych.

Cena: 18,00 zł

Opinie o produkcie (0)

Sklep jest w trybie podglądu
Sklep internetowy Shoper.pl