Producenci

Newsletter

Podaj swój adres e-mail, jeżeli chcesz otrzymywać informacje o nowościach i promocjach.

Jestem chrześcijaninem. Podręcznik dla ucznia, klasa 4 podstawowa.

Podręczniki i ćwiczenia do religii
18
PLN
Jestem chrześcijaninem. Podręcznik dla ucznia, klasa 4 podstawowa.
in_stock
Dostępność:
na wyczerpaniu
Wysyłka w:
5 dni
Cena: 18,00 zł
Cena netto: 14,63 zł
szt.
Ocena:
(Ilość ocen: 0)
Kod produktu:

CBF6-64649

Producent:
Święty Wojciech

Produkty powiązane

Jestem chrześcijaninem. Kart pracy do nauczania religii, klasa 4 podstawowa. Jestem chrześcijaninem. Kart pracy do nauczania religii, klasa 4 podstawowa.

AZ-21-01/10/PO-1/11. Numer programu: AZ-2-01/10. Data zatwierdzenia podręcznika 9.V.2011 r.

Karty pracy mogą zastąpić uczniowi zeszyt. Ćwiczenia w nich zawarte współgrają z realizacją tematów w podręczniku. Ich zastosowanie ułatwi utrwalenie przerobionego materiału. Proponowane zadania do wykonania dają uczniowi możliwość swobodnego konstruowania wypowiedzi.

Cena: 14,00 zł

Kochamy Pana Jezusa. Podręcznik religii klasa II podstawowa. Kochamy Pana Jezusa. Podręcznik religii klasa II podstawowa.

AZ-12-01/10/PO-1/12. Numer programu: AZ-1-01/10. Data zatwierdzenia podręcznika 11.06.2012.

Wykorzystanie innowacyjnych środków dydaktycznych pomoże w dotarciu do uczniów o różnych możliwościach percepcyjnych. Atrakcyjna forma prowadzenia zajęć pomoże w kształtowaniu właściwej postawy chrześcijańskiej. Zaproponowany materiał wprowadzi w tajemnicę spotkania z Bogiem w sakramencie pojednania. Cytaty z Pisma Świętego uwrażliwiają na potrzebę słuchania Boga. Działania zaproponowane do wykonania zachęcą rodziców do aktywnego uczestnictwa w życiu religijnym swojego dziecka.

Cena: 18,00 zł

Przyjmujemy Pana Jezusa. Podręcznik do religii dla klasy 3 podstawowej. Przyjmujemy Pana Jezusa. Podręcznik do religii dla klasy 3 podstawowej.

Zasadniczym celem nauczania religii w klasie trzeciej szkoły podstawowej jest przygotowanie dzieci do pierwszego osobistego spotkania z Jezusem w sakramencie pokuty i pojednania oraz w Eucharystii. Realizacja tego celu służy określona struktura treści, nawiązująca do codziennych doświadczeń katechizowanych. Uczniowie doskonalą swoje umiejętności dotyczące modlitwy, przykazań, sakramentu pokuty i pojednania, Eucharystii, podejmują zadania apostolskie.

Cena: 19,00 zł

Wierzę w Boga. Podręcznik do religii dla klasy 5 podstawowej. Wierzę w Boga. Podręcznik do religii dla klasy 5 podstawowej.

Program realizowany w klasie 5 pomoże katechizowanemu zgłębić prawdy wiary. Ułatwi uczniowi świadome wejście w relację z Bogiem, co pozwoli mu odpowiedzieć na Boże wezwanie w codziennym życiu. Zaproponowane treści pomogą w poszukiwaniu wzorców osobowych. Będą wsparciem w zrozumieniu istoty człowieczeństwa. Zamieszczone fotografie zachęcą uczniów do aktywności i dadzą możliwość swobodnej wypowiedzi.

Cena: 19,00 zł

Wierzę w Kościół. Podręcznik do religii dla klasy 6 podstawowej Wierzę w Kościół. Podręcznik do religii dla klasy 6 podstawowej

Zasadniczym celem katechezy w klasie szóstej jest ukazanie historii zbawienia, która dokonuje się w działalności Kościoła kierowanego natchnieniami Ducha Świętego. Przesłaniem katechetycznym jest budowanie i umacnianie poczucia przynależności do wspólnoty ludu Bożego oraz wskazanie wynikających z tego zobowiązań. Istotną rolę w podręczniku ucznia pełni materiał ilustracyjny w formie grafik, reprodukcji dzieł malarskich oraz fotografii. Grafiki i reprodukcje służą realizacji zadań poznawczych. W sposób symboliczny nawiązują do omawianych zagadnień i mobilizują uczniów do aktywnego udziału w zajęciach.

Cena: 19,00 zł

Wierzę w Kościół. Kart pracy do religii dla klasy 6 podstawowej Wierzę w Kościół. Kart pracy do religii dla klasy 6 podstawowej

Zapisane w programie wymagania znalazły swoje odzwierciedlenie w treści zadań zamieszczonych w kartach pracy. Wykonanie ich pozwala katechecie zorientować się w jakim stopniu uczeń opanował materiał i rozwinął swoje umiejętności.

Cena: 14,00 zł

Żyć w miłości Boga. Karty pracy do religii dla klasy 3 gimnazjum. Żyć w miłości Boga. Karty pracy do religii dla klasy 3 gimnazjum.

Każdy temat zamieszczony w podręczniku ucznia posiada szczegółowy scenariusz. Materiały metodyczne stanowią jedynie inspirację dla nauczycieli religii. Istotnym aspektem scenariuszy są cele lekcji sformułowane językiem wymagań. Wskazują one na właściwą realizację założeń programowych.

Cena: 14,00 zł

Żyć w miłości Boga. Podręcznik do religii dla klasy 3 gimnazjum. Żyć w miłości Boga. Podręcznik do religii dla klasy 3 gimnazjum.

Przewodnim celem kształcenia religijnego w klasie trzeciej jest ukazanie katechizowanym podstawowej zasady życia chrześcijańskiego, którą stanowi miłość. Szczególny akcent położony został na problematykę poszanowania godności drugiego człowieka i poczucia odpowiedzialności za godność własną chrześcijanina. Istotnym zagadnieniem podjętym w omawianym materiale edukacyjnym jest przygotowanie młodzieży do samodzielnego poszukiwania i rozwiązywania kwestii religijnych.

Cena: 18,00 zł

Opinie o produkcie (0)

Sklep jest w trybie podglądu
Sklep internetowy Shoper.pl