Producenci

Newsletter

Podaj swój adres e-mail, jeżeli chcesz otrzymywać informacje o nowościach i promocjach.

Jestem chrześcijaninem. Podręcznik klasa 4.

Podręczniki i ćwiczenia do religii
18.5
PLN
Jestem chrześcijaninem. Podręcznik klasa 4.
in_stock
Dostępność:
na wyczerpaniu
Wysyłka w:
5 dni
Cena: 18,50 zł
Cena netto: 15,04 zł
szt.
Ocena:
(Ilość ocen: 0)
Kod produktu:

BFEA-921E9

Producent:
Gaudium

Produkty powiązane

Jestem chrześcijaninem. Kart pracy do religii dla 4 klasy szkoły podstawowej. Jestem chrześcijaninem. Kart pracy do religii dla 4 klasy szkoły podstawowej.

Teczka pracy do nauczania religii rzymskokatolickiej dla 4 klasy podstawowej.

Cena: 4,50 zł

Przyjmujemy Pana Jezusa. Podręcznik do religii dla klasy 3 podstawowej. Przyjmujemy Pana Jezusa. Podręcznik do religii dla klasy 3 podstawowej.

Podręcznik do nauczania religii rzymskokatolickiej na terenie całej Polski, przeznaczony dla klasy 3 szkoły podstawowej. Nr AZ-13-01/10-LU-4/14.

Cena: 19,00 zł

Wierzę w Boga. Karty pracy do religii dla klasy 5 podstawowej. Wierzę w Boga. Karty pracy do religii dla klasy 5 podstawowej.

Teczka pracy do nauczania religii rzymskokatolickiej na terenie całej Polski, z zachowaniem praw biskupów diecezjalnych, przeznaczona dla klasy 5 szkoły podstawowej, może być stosowana jako pomoc uzupełniająca do podręcznika.

Cena: 4,50 zł

Wierzę w Kościół. Kart pracy do religii dla klasy 6 podstawowej Wierzę w Kościół. Kart pracy do religii dla klasy 6 podstawowej

Kart pracy przygotowane zostały z myślą o uczniach, aby dzięki zaproponowanym tu zadaniom, mogli powtórzyć i utrwalić treści poznawane na katechezie. Ćwiczenia są różnorodne, dzięki czemu nie nudzą, zmuszają do myślenia i kreatywności.

Cena: 4,50 zł

Wierzę w Kościół. Podręcznik do religii dla klasy 6 podstawowej Wierzę w Kościół. Podręcznik do religii dla klasy 6 podstawowej

Zawiera 63 jednostki tematyczne zgodne z założeniami Podstawy programowej katechezy Kościoła katolickiego w Polsce. Nasz podręcznik ma na celu nie tylko przekazanie uczniom wiedzy, ale również kształtowanie podstaw chrześcijańskich. Dlatego też autorzy zadbali, aby w każdej katechezie było odwołanie do konkretnej sytuacji życiowej, do słowa Bożego oraz nauczania Kościoła. Mamy nadzieję, że inspirującą częścią podręcznika staną się dla uczniów świadectwa życia świętych oraz modlitwy - bardzo szeroki wybór. Podręcznik jest bogato ilustrowany, przez co staje się ciekawy i przyciąga uwagę młodego czytelnika.

Cena: 18,50 zł

Z tobą idę przez życie. Karty pracy do religii dla klasy 2 gimnazjum. Z tobą idę przez życie. Karty pracy do religii dla klasy 2 gimnazjum.

Teczka pracy do nauczania religii rzymskokatolickiej na terenie całej Polski, z zachowaniem praw biskupów diecezjalnych, przeznaczona dla klasy 2 gimnazjum, może być stosowana jako pomoc uzupełniająca do podręcznika nr AZ-32-01/10-LU-1/13.

Cena: 4,50 zł

Z tobą idę przez życie. Podręcznik do religii dla klasy 2 gimnazjum. Z tobą idę przez życie. Podręcznik do religii dla klasy 2 gimnazjum.

Podręcznik nr AZ-32-01/10-LU-1/13 do nauczania religii rzymskokatolickiej na terenie całej Polski, z zachowaniem praw biskupów diecezjalnych, przeznaczony dla klasy drugiej gimnazjum, zgodny z programem nauczania nr AZ-3-01/10.

Cena: 18,50 zł

Żyję twoją miłością. Podręcznik do religii dla klasy 3 gimnazjum. Żyję twoją miłością. Podręcznik do religii dla klasy 3 gimnazjum.

Odwołania do przykładów wziętych ze skarbca życiowej mądrości, pozwalają wyjaśnić prawdy teologiczne i skonfrontować je z praktyką. dzięki czemu przekazywane treści nie są tylko abstrakcyjną teorią. Podręcznik wyróżnia się przejrzystą i uporządkowaną strukturą, a także nowoczesną szatą graficzną. Prosty i zrozumiały język dostosowany jest do wielu odbiorców, pobudza wyobraźnię uczniów. Na końcu podręcznika został zamieszczony mały katechizm.

Cena: 18,50 zł

Opinie o produkcie (0)

Sklep jest w trybie podglądu
Sklep internetowy Shoper.pl