Producenci

Newsletter

Podaj swój adres e-mail, jeżeli chcesz otrzymywać informacje o nowościach i promocjach.

Jezus jest z nami. Podręcznik do religii, klasa III podstawowa.

Podręczniki i ćwiczenia do religii
14.9
PLN
Jezus jest z nami. Podręcznik do religii, klasa III podstawowa.
in_stock
Dostępność:
na wyczerpaniu
Wysyłka w:
5 dni
Cena: 14,90 zł
Cena netto: 12,11 zł
szt.
Ocena:
(Ilość ocen: 0)
Kod produktu:

EF98-88253

Producent:
Jedność

Produkty powiązane

Błogosławieni, którzy naśladują Jezusa - Podręcznik do nauki religii klasa III Błogosławieni, którzy naśladują Jezusa - Podręcznik do nauki religii klasa III

Podręcznik nr AZ-33-01/13-KI-1/16 do nauczania religii rzymskokatolickiej dla klas III gimnazjum, zgodny z programem nauczania nr AZ-3-01/13 z dnia 9.IV.2013.

Zachęca młodego człowieka do życia wartościami chrześcijańskimi. Poszerza zagadnienia omawiane w klasach I i II gimnazjum. Obejmuje 61 jednostek tematycznych uporządkowanych w siedmiu rozdziałach.

Cena: 15,90 zł

Błogosławieni, którzy ufają Jezusowi - Podręcznik do nauki religii klasa II Błogosławieni, którzy ufają Jezusowi - Podręcznik do nauki religii klasa II

Podręcznik nr AZ-32-01/13-KI-4/14 do nauki religii rzymskokatolickiej dla klasy II gimnazjum zgodny z programem nauczania nr AZ-3-01/13 z dnia 9.IV.2013.

Ukazuje młodemu człowiekowi korzyści płynące z życia wartościami chrześcijańskimi. Pogłębia i poszerza o nowe wymiary tematykę podjętą w klasie I gimnazjum. Obejmuje 61 jednostek tematycznych uporządkowanych w siedmiu rozdziałach.

Cena: 15,90 zł

Jezus jest z nami. Zeszyt ćwiczeń z płytą CD, klasa III podstawowa Jezus jest z nami. Zeszyt ćwiczeń z płytą CD, klasa III podstawowa

Zawarte w zeszycie zadania:

-ściśle wiążą się z treścią podręcznika

- stanowią istotną pomoc w realizacji celów katechetycznych i wymagań szczegółowych

- przez swą różnorodność (uzupełnianie tekstu, rysowanie, kolorowanie, rebusy, krzyżówki i inne łamigłówki oraz wycinanki i naklejki) wszechstronnie aktywizują ucznia i pobudzają do samodzielnej twórczej pracy

- posiadają zróżnicowany stopień trudności

- ich miejsce w toku lekcji oraz dodatkowe wskazówki opisane są w przewodniku metodycznym

- ułatwiają katechecie bieżącą ocenę pracy ucznia

Cena: 12,90 zł

Żyjemy w Bożym świecie. Podręcznik do religii dla klasy 1 podstawowej plus płyta CD. Żyjemy w Bożym świecie. Podręcznik do religii dla klasy 1 podstawowej plus płyta CD.

Podręcznik zawiera 56 tematów. Odwołując się do codziennych doświadczeń dziecka, ukazuje otaczający je świat jako świat Boży. Łączy przy tym przekaz treści doktrynalnej (ilustracja lub fotografia oraz krótki tekst biblijny lub liturgiczny) z elementami różnorodnych ćwiczeń (uzupełnianie rysunku, kolorowanie, łączenie kropek, labirynt, witraż, wybór i grupowanie elementów, wycinanki i naklejki). Rozrysowane dynamiczne gesty pomagają w aktywizacji ruchowej i ubogacają naukę śpiewu. W drugim semestrze pojawiają się też ćwiczenia związane z czytaniem i pisaniem.

Cena: 12,90 zł

Błogosławieni, którzy szukają Jezusa. Podręcznik do religii, klasa 7 podstawowa. Błogosławieni, którzy szukają Jezusa. Podręcznik do religii, klasa 7 podstawowa.

W atrakcyjny sposób przedstawia wartości, których młody człowiek pragnie, choć nie zawsze to sobie uświadamia. Poprzez zastosowane teksty literackie, doktrynalne oraz komentarze i ilustracje pomaga uczniowi zidentyfikować proponowaną wartość we własnym życiu.

Cena: 15,90 zł

Opinie o produkcie (0)

Sklep jest w trybie podglądu
Sklep internetowy Shoper.pl