Producenci

Newsletter

Podaj swój adres e-mail, jeżeli chcesz otrzymywać informacje o nowościach i promocjach.

Kodeks karny. Przepisy.

PRAWO
14.9
PLN
Kodeks karny. Przepisy.
in_stock
Dostępność:
na wyczerpaniu
Wysyłka w:
5 dni
Cena: 14,90 zł
Cena netto: 12,11 zł
szt.
Ocena:
(Ilość ocen: 0)
Kod produktu:

8702-70861

Producent:
Wolters Kluwer

Produkty powiązane

Prawo karne. Zbiór przepisów. Prawo karne. Zbiór przepisów.

Zawiera: kodeks karny, kodeks postępowania karnego, kodeks karny wykonawczy, kodeks wykroczeń, kodeks postępowania w sprawach o wykroczenia, ustawę o odpowiedzialności podmiotów zbiorowych za czyny zabronione pod groźbą kary, ustawa o przeciwdziałaniu narkomanii, uwzględnia najnowsze zmiany, które weszły w życie w 2017 i wejdą 1 stycznia 2018 roku.

Cena: 48,30 zł

Apteczka prawna. Lex bez łez - Krystian Markiewicz. Apteczka prawna. Lex bez łez - Krystian Markiewicz.

Poradnik dla młodzieży o prawie i granicach wolności, napisany w przystępny i interesujący sposób. Uczy zrozumienia przepisów, które dotyczyć mogą każdego wchodzącego w dorosłość człowieka, gdyż są bliskie jego zainteresowaniom, aktywności i aspiracjom.

Cena: 29,90 zł

Kodeks postępowania karnego. Przepisy Kodeks postępowania karnego. Przepisy

Publikacja zawiera tekst ustawy - Kodeks postępowania karnego oraz przepisami ją wprowadzającymi. Zamieszczono również najistotniejsze przepisy przejściowe z ustaw zmieniających oraz wykazy aktów zmieniających i wykonujących tę ustawę. Uwzględniono najnowszą zmianę wprowadzoną ustawą z 12 lipca 2017 roku, o zmianie ustawy - Prawo o ustroju sądów powszechnych oraz niektórych innych ustaw.

Cena: 19,90 zł

Kodeks wykroczeń. Kodeks postępowania w sprawach o wykroczenia. Przepisy. Kodeks wykroczeń. Kodeks postępowania w sprawach o wykroczenia. Przepisy.

Publikacja zawiera teksty ustaw - Kodeks wykroczeń oraz Kodeks postępowania w sprawach o wykroczenia wraz z przepisami wprowadzającymi i wyciągami z wybranych aktów zmieniających. Uwzględniono najnowszą zmianę wprowadzoną ustawą z 7 lipca 2017 r. o zmianie ustawy - Kodeks postępowania w sprawach o wykroczenia.

Cena: 17,90 zł

Kodeks cywilny. Przepisy. Kodeks cywilny. Przepisy.

Publikacja zawiera tekst ustawy - Kodeks cywilny wraz z wykazami aktów zmieniających i wykonujących tę ustawę oraz przepisami ją wprowadzającymi.

Cena: 19,90 zł

Metodyka sporządzania pism procesowych w sprawach karnych, cywilnych, gospodarczych i administracyjnych - Aleksandra Cempura, Anna Kasolik. Metodyka sporządzania pism procesowych w sprawach karnych, cywilnych, gospodarczych i administracyjnych - Aleksandra Cempura, Anna Kasolik.

Publikacja zawiera omówienie najważniejszych pism procesowych: pozwów, apelacji, aktów oskarżania sporządzanych w toku postępowań oraz propozycję czynności, jakie należy podjąć w celu ich poprawnego i skutecznego wniesienia. Wzory pism przedstawiono w sposób praktyczny, z objaśnieniem i wskazaniem przykładów czynności podejmowanych w określonych sytuacjach procesowych. Dodatkowo uwzględniono orzecznictwo Sądu Najwyższego, które ukształtowało praktykę sądową.

Cena: 179,00 zł

Zbiór karny plus 2017. Zbiór karny plus 2017.

Stan prawny na 31.08.2017 r., zmiany: Kodeks Karny; Kodeks postępowania karnego; Kodeks karny wykonawczy; Kodeks karny skarbowy; Kodeks wykroczeń; Kodeks postępowania w sprawach o wykroczenia; Ustawa o odpowiedzialności podmiotów zbiorowych za czyny zabronione pod groźbą kary; Ustawa o przeciwdziałaniu narkomanii.

Cena: 79,00 zł

Opinie o produkcie (0)

Sklep jest w trybie podglądu
Sklep internetowy Shoper.pl