Producenci

Newsletter

Podaj swój adres e-mail, jeżeli chcesz otrzymywać informacje o nowościach i promocjach.

Konstrukcja apelacji jako środka odwoławczego w procesie karnym - Dariusz Świecki.

PRAWO
139.29
PLN
Konstrukcja apelacji jako środka odwoławczego w procesie karnym - Dariusz Świecki.
in_stock
Dostępność:
na wyczerpaniu
Wysyłka w:
5 dni
Cena: 139,29 zł
Cena netto: 113,24 zł
szt.
Ocena:
(Ilość ocen: 0)
Kod produktu:

3A0C-60829

Producent:
Wolters Kluwer

Produkty powiązane

Apteczka prawna. Lex bez łez - Krystian Markiewicz. Apteczka prawna. Lex bez łez - Krystian Markiewicz.

Poradnik dla młodzieży o prawie i granicach wolności, napisany w przystępny i interesujący sposób. Uczy zrozumienia przepisów, które dotyczyć mogą każdego wchodzącego w dorosłość człowieka, gdyż są bliskie jego zainteresowaniom, aktywności i aspiracjom.

Cena: 29,90 zł

Kodeks postępowania karnego. Przepisy Kodeks postępowania karnego. Przepisy

Publikacja zawiera tekst ustawy - Kodeks postępowania karnego oraz przepisami ją wprowadzającymi. Zamieszczono również najistotniejsze przepisy przejściowe z ustaw zmieniających oraz wykazy aktów zmieniających i wykonujących tę ustawę. Uwzględniono najnowszą zmianę wprowadzoną ustawą z 12 lipca 2017 roku, o zmianie ustawy - Prawo o ustroju sądów powszechnych oraz niektórych innych ustaw.

Cena: 19,90 zł

Kodeks wykroczeń. Kodeks postępowania w sprawach o wykroczenia. Przepisy. Kodeks wykroczeń. Kodeks postępowania w sprawach o wykroczenia. Przepisy.

Publikacja zawiera teksty ustaw - Kodeks wykroczeń oraz Kodeks postępowania w sprawach o wykroczenia wraz z przepisami wprowadzającymi i wyciągami z wybranych aktów zmieniających. Uwzględniono najnowszą zmianę wprowadzoną ustawą z 7 lipca 2017 r. o zmianie ustawy - Kodeks postępowania w sprawach o wykroczenia.

Cena: 17,90 zł

Metodyka sporządzania pism procesowych w sprawach karnych, cywilnych, gospodarczych i administracyjnych - Aleksandra Cempura, Anna Kasolik. Metodyka sporządzania pism procesowych w sprawach karnych, cywilnych, gospodarczych i administracyjnych - Aleksandra Cempura, Anna Kasolik.

Publikacja zawiera omówienie najważniejszych pism procesowych: pozwów, apelacji, aktów oskarżania sporządzanych w toku postępowań oraz propozycję czynności, jakie należy podjąć w celu ich poprawnego i skutecznego wniesienia. Wzory pism przedstawiono w sposób praktyczny, z objaśnieniem i wskazaniem przykładów czynności podejmowanych w określonych sytuacjach procesowych. Dodatkowo uwzględniono orzecznictwo Sądu Najwyższego, które ukształtowało praktykę sądową.

Cena: 179,00 zł

Opinie o produkcie (0)

Sklep jest w trybie podglądu
Sklep internetowy Shoper.pl