Producenci

Newsletter

Podaj swój adres e-mail, jeżeli chcesz otrzymywać informacje o nowościach i promocjach.

Leczenie chorób przewlekłych i onkologicznych. Tom 4 - Olga Jelisejewa.

MEDYCYNA NIEKONWENCJONALNA
29
PLN
Leczenie chorób przewlekłych i onkologicznych. Tom 4 - Olga Jelisejewa.
in_stock
Dostępność:
na wyczerpaniu
Wysyłka w:
5 dni
Cena: 29,00 zł
Cena netto: 23,58 zł
szt.
Ocena:
(Ilość ocen: 0)
Kod produktu:

5BE5-769CE

Producent:
Enso Publishing

Produkty powiązane

Leczenie chorób przewlekłych i onkologicznych. Tom 1 - Olga I. Jelisejewa. Leczenie chorób przewlekłych i onkologicznych. Tom 1 - Olga I. Jelisejewa.

W książce mowa jest o wpływie infekcji i wirusów na rozwój procesów patologicznych. Czytelnicy dowiedzą się o tym, w jaki sposób wirusy i bakterie chorobotwórcze przedostają się do organizmu człowieka i do jakich skutków może doprowadzić takie wtargnięcie. Krótko opisano tradycyjne metody terapii, a także podejście do leczenia stosowane w Medycznym centrum Jelisejewej.

Cena: 29,00 zł

Leczenie chorób przewlekłych i onkologicznych. Tom 2 - Olga I. Jelisejewa. Leczenie chorób przewlekłych i onkologicznych. Tom 2 - Olga I. Jelisejewa.

W książce mowa jest o roli pasożytów w rozwoju ciężkich chorób. Czytelnicy dowiedzą się o tym, w jaki sposób wirusy i bakterie chorobotwórcze przedostają się do organizmu człowieka i do jakich skutków może doprowadzić takie wtargnięcie.

Cena: 29,00 zł

Leczenie chorób przewlekłych i onkologicznych. Tom 3 - Olga Jelisejewa Leczenie chorób przewlekłych i onkologicznych. Tom 3 - Olga Jelisejewa

Przyczyny wszystkich chorób - 15 kroków do wyzdrowienia. Zakłócenie równowagi duchowej i jako następstwo tego zakłócenia, zmiana równowagi kwasowo-zasadowej prowadzi do powstawania warunków sprzyjających rozwojowi chorób. W przywróceniu wewnętrznej i fizycznej harmonii pomoże prosty program złożony z 15 kroków, przeznaczony do samodzielnego stosowania.

Cena: 29,00 zł

Opinie o produkcie (0)

Sklep jest w trybie podglądu
Sklep internetowy Shoper.pl