Producenci

Newsletter

Podaj swój adres e-mail, jeżeli chcesz otrzymywać informacje o nowościach i promocjach.

Pamiątka I Komunii Świętej - Różowa.

Pamiątki I Komunii
8.5
PLN
Pamiątka I Komunii Świętej - Różowa.
in_stock
Dostępność:
na wyczerpaniu
Wysyłka w:
5 dni
Cena: 8,50 zł
Cena netto: 6,91 zł
szt.

Produkty powiązane

Pamiątka I Komunii Świętej - Niebieska. Pamiątka I Komunii Świętej - Niebieska.

Książeczka z okazji Pierwszej Komunii Świętej z miejscem na wpisy oraz zdjęcia.

Cena: 8,50 zł

Pamiątka I Komunii Świętej - Pan Jezus Pamiątka I Komunii Świętej - Pan Jezus

Album jest nie tylko doskonałym prezentem z okazji Pierwszej Komunii Św., ale także cenną pamiątką tego wyjątkowego dnia. Znajdziesz w nim miejsce na zdjęcia, życzenia oraz przepiękne teksty pieśni i modlitw, a także katechizm, który towarzyszy dziecku każdego dnia.

Cena: 18,50 zł

Pamiątka Pierwszej Komunii Świętej z ramką Pamiątka Pierwszej Komunii Świętej z ramką

Książka z ramką na zdjęcie. Doskonały upominek z okazji Pierwszej Komunii Świętej. W środku dużo miejsca na wpisy, dedykacje, życzenia od rodziców i gości oraz wklejanie pamiątkowych zdjęć. Do książki dołączona jest ramka na zdjęcie a całość znajduje się w estetycznym pudełku.

Cena: 39,99 zł

Pamiątka Pierwszej Komunii Świętej. Album komunijny - Marzena Baranowska. Pamiątka Pierwszej Komunii Świętej. Album komunijny - Marzena Baranowska.

Eleganckie albumy Pamiątka Pierwszej Komunii Świętej z modlitwami, cytatami z Biblii, wierszami ks. Twardowskiego. W środku dużo miejsca na wpisy, dedykacje, życzenia od rodziców i gości oraz wklejanie pamiątkowych zdjęć.

Cena: 19,99 zł

Pamiątka Pierwszej Komunii Świętej. Album komunijny - Marzena Baranowska. duży Pamiątka Pierwszej Komunii Świętej. Album komunijny - Marzena Baranowska. duży

Eleganckie albumy Pamiątka I Komunii Świętej z modlitwami, cytatami z Biblii, wierszami ks. Twardowskiego. W środku dużo miejsca na wpisy, dedykacje, życzenia od rodziców i gości oraz wklejenie pamiątkowych zdjęć.

Cena: 29,99 zł

Opinie o produkcie (0)

Sklep jest w trybie podglądu
Sklep internetowy Shoper.pl