Producenci

Newsletter

Podaj swój adres e-mail, jeżeli chcesz otrzymywać informacje o nowościach i promocjach.

Polska - przyroda, krajobrazy, miasta.

ALBUM
51.5
PLN
Polska - przyroda, krajobrazy, miasta.
in_stock
Dostępność:
na wyczerpaniu
Wysyłka w:
5 dni
Cena: 51,50 zł
Cena netto: 41,87 zł
szt.
Ocena:
(Ilość ocen: 0)
Kod produktu:

286C-8914E

Producent:
DRAGON

Produkty powiązane

Cuda Polski. Warmia i Mazury - Krzysztof Żywczak Cuda Polski. Warmia i Mazury - Krzysztof Żywczak

Album zawiera opisy i fotografie najpiękniejszych, a zarazem najciekawszych miejsc Warmii i Mazur. To wspaniała podróż przez piękne regiony, dostarczająca wiele emocji i wrażeń, a także wiedzy o tych fascynujących krainach.

Mazury to, najogólniej i najobszerniej rzecz biorąc, region historyczno - geograficzny obejmujący Pojezierze Mazurskie, a także fragmenty kilku innych makroregionów.

Warmia to wcinająca się w Mazury kraina historyczna oparta na północy o Zalew Wiślany, na odcinku pomiędzy Fromborkiem a Braniewem, rozciągająca się na wschód od Pasłęki aż po Reszel, na południowym zachodzie sięgająca źródeł Łyny.

Cena: 32,90 zł

Polska i świat. Najpiękniejsze miejsca i zabytki. Polska i świat. Najpiękniejsze miejsca i zabytki.

Świat kipi bogactwem kulturowym i przyrodniczym. Jego piękno przejawia się w zapierających dech w piersiach krajobrazach, wytworach człowieka i natury, górach i oceanach. Natomiast Polska jest krajem niezwykłym, w którym cenne pamiątki są na wyciągnięcie ręki. Bo Polska to nie tylko Wawel i Wilanów, ale tysiące obiektów, być może skromniejszych i mniej efektownych, ale w równym stopniu budujących naszą tożsamość.

Cena: 125,90 zł

Przyroda Polska Przyroda Polska

Album Przyroda Polska ukazuje otaczający nas świat. Przybliża ciekawe gatunki roślin i zwierząt, prezentuje najpiękniejsze miejsca naszego kraju, niezwykłe parki narodowe oraz słynne rezerwaty i pomniki przyrody. Na wielu wspaniałych fotografiach można zobaczyć wszystko to, z czego słynie polska przyroda. 

Cena: 29,50 zł

Opinie o produkcie (0)

Sklep jest w trybie podglądu
Sklep internetowy Shoper.pl