Producenci

Newsletter

Podaj swój adres e-mail, jeżeli chcesz otrzymywać informacje o nowościach i promocjach.

Prawo cywilne. Zbiór przepisów.

PRAWO
48.3
PLN
Prawo cywilne. Zbiór przepisów.
in_stock
Dostępność:
na wyczerpaniu
Wysyłka w:
5 dni
Cena: 48,30 zł
Cena netto: 39,27 zł
szt.
Ocena:
(Ilość ocen: 0)
Kod produktu:

8754-595E9

Producent:
Wolters Kluwer

Produkty powiązane

Apteczka prawna. Lex bez łez - Krystian Markiewicz. Apteczka prawna. Lex bez łez - Krystian Markiewicz.

Poradnik dla młodzieży o prawie i granicach wolności, napisany w przystępny i interesujący sposób. Uczy zrozumienia przepisów, które dotyczyć mogą każdego wchodzącego w dorosłość człowieka, gdyż są bliskie jego zainteresowaniom, aktywności i aspiracjom.

Cena: 29,90 zł

Prawo karne. Zbiór przepisów. Prawo karne. Zbiór przepisów.

Zawiera: kodeks karny, kodeks postępowania karnego, kodeks karny wykonawczy, kodeks wykroczeń, kodeks postępowania w sprawach o wykroczenia, ustawę o odpowiedzialności podmiotów zbiorowych za czyny zabronione pod groźbą kary, ustawa o przeciwdziałaniu narkomanii, uwzględnia najnowsze zmiany, które weszły w życie w 2017 i wejdą 1 stycznia 2018 roku.

Cena: 48,30 zł

Kodeks postępowania cywilnego. Dochodzenie roszczeń w postępowaniu grupowym. Przepisy. Kodeks postępowania cywilnego. Dochodzenie roszczeń w postępowaniu grupowym. Przepisy.

Publikacja zawiera tekst ustawy - Kodeks postępowania cywilnego wraz z wykazami aktów zmieniających i wykonujących tę ustawę, a także przepisami ją wprowadzającymi oraz wybranymi wyciągami z ustaw zmieniających. Zamieszczono również ustawę o dochodzeniu roszczeń w postępowaniu grupowym.

Cena: 24,90 zł

Kodeks cywilny. Komentarz. Tom II Własność i inne prawa rzeczowe. - Adam Bieranowski, Anna Sylwestrzak i inni... Kodeks cywilny. Komentarz. Tom II Własność i inne prawa rzeczowe. - Adam Bieranowski, Anna Sylwestrzak i inni...

Publikacja będąca częścią obszernego wielotomowego komentarza do Kodeksu cywilnego, prezentuje nowatorskie podejście do omawiania przepisów, kładąc nacisk na praktyczne aspekty ich wykładni i stosowania.

Cena: 239,00 zł

Opinie o produkcie (0)

Sklep jest w trybie podglądu
Sklep internetowy Shoper.pl