Producenci

Newsletter

Podaj swój adres e-mail, jeżeli chcesz otrzymywać informacje o nowościach i promocjach.
Wybór Znachorki - Sabine Ebert
Cena: 38,00 zł
szt.
Wybór Znachorki - Sabine Ebert

Magdeburg rok 1179. Dietrich von Landsberg, brat margrafa rządzącego księstwem Miśnieńskim, wyzywa Ryszarda Lwie Serce na pojedynek na śmierć i życie. Nie podoba się to cesarzowi Fryderykowi Barbarossie, który oskarża angielskiego monarchę o zdradę i wytacza mu proces, co w rezultacie doprowadza do kolejnej wojny. A to oznacza, że Chrystian ponownie musi dołączyć do wojsk cesarskich. Podczas gdy Chrystian dowodzi oblężeniem potężnej twierdzy, bronionej przez zwolenników Ryszarda, Marta musi samotnie opierać się intrygom księcia Albrechta najstarszego syna ich odwiecznego wroga, który za wszelką cenę chce przejąć ich zamek oraz bogate kopalnie srebra. Zdesperowany, chciwy bogactw książę nie cofnie się przed niczym. Ani przed najpodlejszą intrygą, ani przed najbardziej okrutną zbrodnią.

Klątwa znachorki - Ebert Sabine.
Cena: 39,00 zł
szt.
Klątwa znachorki - Ebert Sabine.

Minęło niemal pięć lat od śmierci Chrystiana. Marta wciąż przeżywa utratę ukochanego, a Łukasz przyjaciela. Nieuchronnie zbliża się także dzień, w którym okrutny Albrecht, najstarszy syn margrabiego Ottona przejmie władzę w Marchii Miśnieńskiej. Pomimo zagrożenia, Marta i Łukasz nie chcą uciekać, pragną bowiem kontynuować dzieło Chrystiana oraz zadbać o dorastające dzieci. Klara powinna wyjść za mąż, choć potajemnie miłuje młodszego syna margrabiego, a Tomasz marzy o tym, by przyłączyć się do wyprawy krzyżowej cesarza Barbarossy, nie mając pojęcia, co go tam czeka...

Marzenie znachorki - Ebert Sabine.
Cena: 39,00 zł
szt.
Marzenie znachorki - Ebert Sabine.

Jesienią 1191 roku Tomasz, syn Marty, pozbawiony złudzeń wraca z wyprawy krzyżowej. Ale w ojczyźnie także nie zaznaje spokoju, ponieważ w Marchii Miśnieńskiej panuje okrutny Albrecht. Książę atakuje swojego brata Dytryka, u którego boku Tomasz walczył w Ziemi Świętej. W tej sytuacji nie pozostaje im nic innego, jak tylko ponownie sięgnąć po broń. Sytuacja nie rokuje szans na zwycięstwo, toteż Dytryk jest zmuszony zawrzeć taktyczny sojusz z landgrafem Turyngii. W zamian za jego wsparcie musi się zaręczyć z córką landgrafa. Jest to wysoka cena, bowiem Dytryk od dawna potajemnie kocha Klarę, córkę Marty...

Początek - Dan Brown.
Cena: 44,90 zł
szt.
Początek - Dan Brown.

Robert Langdon, profesor Uniwersytetu Harvarda, specjalista w dziedzinie ikonologii religijnej i symboli, przybywa do Muzeum Guggenheima w Bilbao, gdzie ma dojść do ujawnienia odkrycia, które "na zawsze zmieni oblicze nauki". Gdy Langdon i kilkuset innych gości w osłupieniu ogląda oryginalną prezentację, wieczór zmienia się w chaos, a cenne odkrycie Kirscha może przepaść na zawsze. Chcąc stawić czoła nieuchronnemu zagrożeniu, Langdon musi uciekać z Bilbao. Towarzyszy mu Ambra Vidal, elegancka dyrektorka muzeum, która pomagała Kirschowi zorganizować wydarzenie. Razem udają się do Barcelony i podejmują niebezpieczną misję odnalezienia kryptograficznego hasła, które stanowi klucz do sekretu Kirscha...

Zniknięcie znachorki - Sabine Ebert.
Cena: 38,00 zł
szt.
Zniknięcie znachorki - Sabine Ebert.

Marchia Miśnieńska, roku pańskiego 1173. Złe wieści dla Marty i Chrystiana. Henryk Lew powrócił z Ziemi Świętej, a wraz z nim zagorzały wróg, rycerz Randolf. Margrabia miśnieński ponownie zostaje wciągnięty w walkę przeciwko potężnemu księciu Saksonii i Bawarii. A na kasztelana bogatej w srebro wioski wyznacza największego wroga Chrystiana. Zaraz potem fanatyczny medyk rzuca na Martę oskarżenie o czary, co prowadzi ją przed sąd kościelny. Chrystian poszukuje jej rozpaczliwie, lecz po trzymanej w biskupich lochach znachorce wszelki ślad zaginął... Dalsze, fascynujące losy młodej akuszerki, bohaterki "Tajemnicy znachorki".

Złudzenie - Charlotte Link.
Cena: 38,00 zł
szt.
Złudzenie - Charlotte Link.

Peter Simon, odnoszący sukcesy przedsiębiorca, opiekuńczy mąż i ojciec, znika bez śladu podczas podróży do Prowansji. Zrozpaczona młoda żona udaje się w ślad za ukochanym, by na własną rękę prowadzić poszukiwania. Jednak nieustanne przeciwności, na które trafia uświadamiają jej, że mąż nie jest tym, za kogo się podawał...

Tajemnica znachorki - Sabine Ebert.
Cena: 38,00 zł
szt.
Tajemnica znachorki - Sabine Ebert.

Rzesza Niemiecka pod panowaniem cesarza Fryderyka Rudobrodego. Żona kasztelana Wulfharta rodzi martwego syna, więc ten chce ukarać młodą akuszerkę Martę, obcinając jej stopy i dłonie. Dziewczynie cudem udaje się uciec z rodzinnej wsi we Frankonii. By przeżyć, przyłącza się do grupy osadników, którzy zmierzają na wschód do Saksonii, aby tam na dziewiczych terenach zbudować sobie nowe, wolne życie.

Salon odrzuconych - Serena Burdick.
Cena: 38,00 zł
szt.
Salon odrzuconych - Serena Burdick.

Mimo wojny francusko-pruskiej zamożna rodzina Savaray decyduje się nie wyjeżdżać z Paryża. Jej życie chwilowo toczy się w murach przepastnego domu, który jest świadkiem wzajemnej niechęci jego mieszkańców i niekończących się sporów.

Pięćdziesiąt twarzy Greya - E L James.
Cena: 39,90 zł
szt.
Pięćdziesiąt twarzy Greya - E L James.

Kiedy studentka literatury Anastasia Steele przychodzi, by przeprowadzić wywiad z Christianem Greyem, spotyka mężczyznę pięknego, błyskotliwego i onieśmielającego. Naiwna i niewinna Ana z przerażeniem uświadamia sobie, że pragnie tego mężczyzny. Pomimo zagadkowego dystansu, Ana odkrywa, że rozpaczliwie chce się do niego zbliżyć.

Grey. Pięćdziesiąt twarzy Greya oczami Christiana - E L James.
Cena: 39,90 zł
szt.
Grey. Pięćdziesiąt twarzy Greya oczami Christiana - E L James.

Zobaczcie świat Pięćdziesięciu twarzy Greya raz jeszcze, tym razem oczami Christiana. Historia miłosna, która zafascynowała miliony czytelników na całym świecie z perspektywy Christiana Greya.

Piąta Ewangelia - Ian Caldwell.
Cena: 39,90 zł
szt.
Piąta Ewangelia - Ian Caldwell.

Wielce kontrowersyjna relikwia oraz wola umierającego papieża sprawiają, że dwaj bracia - księża pracujący w Watykanie - wyruszają w intelektualną podróż, by rozwikłać największą tajemnicę w historii Chrześcijaństwa.

Oszukana - Charlotte Link.
Cena: 39,00 zł
szt.
Oszukana - Charlotte Link.

Kate Linville, policjantka pracująca w Scotland Yardzie, czuje, że odebrano jej szczęśliwe życie. Ojciec był jedyną osobą, którą ta nieśmiała i samotna kobieta tak naprawdę kochała, więc kiedy zostaje w brutalny sposób zamordowany w swoim domu, Kate traci ostatnie oparcie. Policjantka nie ufa uzależnionemu od alkoholu miejscowemu śledczemu, dlatego postanawia samemu rozwiązać zagadkę tajemniczej zbrodni.

Milion kropli - Victor de Arbol.
Cena: 39,00 zł
szt.
Milion kropli - Victor de Arbol.

To, co na początku wydawało się zemstą, okazuje się początkiem drogi, która prowadzi Gonzalo w głąb rodzinnej przeszłości. Mężczyzna odkrywa fascynującą historię swojego ojca, Eliasa Gila, bohatera walki z faszyzmem, który jako młody inżynier wierzący w ideały rewolucji wyjechał z Austrii do ZSRR, gdzie został aresztowany i zesłany na straszliwą wyspę Nazino. Stał się potem bohaterem najmroczniejszych lat w dziejach Hiszpanii.

Lontano - Jean Christophe Grange.
Cena: 39,90 zł
szt.
Lontano - Jean Christophe Grange.

Pośród intryg finansowych i pokątnego handlu cennymi minerałami, w świecie magii yombe i posępnych szpiegowskich nor, rodzinie przyjdzie stawić czoło nieprzeciętnemu mordercy, o którym po czterdziestu latach zdążyła już zapomnieć. Morvanowie stoczą pasjonujący bój ze śmiercią, który dla każdego z nich oznaczać będzie przede wszystkim konieczność zmierzenia się z własnymi jeszcze straszniejszymi demonami...

Kwietniowa burza - Iny Lorentz.
Cena: 39,00 zł
szt.
Kwietniowa burza - Iny Lorentz.

Koniec XIX wieku. Lora i Fridolin von Trettin przenoszą się do Berlina, by spełnić marzenie o życiu w wielkim mieście. Są szczęśliwi i pełni nadziei na pomyślną przyszłość. W stolicy Niemiec Fridolin zostaje wicedyrektorem Banku Grunfelder, a Lora spełnia swoje wielkie marzenie - wspólnie z przyjaciółką otwiera salon mody. Wkrótce okazuje się jednak, że damy z lepszych sfer stronią od towarzystwa Lory, a ktoś knuje przeciwko niej intrygi. Co gorsza, gdy Frydolin spotyka swoją dawną znajomą, właścicielkę luksusowego domu publicznego Le Plaisir, ciemne chmury nadciągają również nad udane dotąd małżeństwo państwa von Trettin.

Korzenie zła - Roberto Costantini.
Cena: 42,00 zł
szt.
Korzenie zła - Roberto Costantini.

Michele Balistreri będzie zmuszony zanurzyć się w najmroczniejsze epizody swojej przeszłości, wrócić do czasów "piasku i krwi", z którymi nigdy do końca się nie rozliczył. Na tej drodze miłość, przyjaźń i ideały zderzą się z poszukiwaniem bolesnej prawdy i niemożnością odróżnienia kto jest zdrajcą, a kto został zdradzony. Dopiero rozpaczliwy heroizm pewnej dziewczyny poprowadzi go za rękę do źródeł zła.

Kongo requiem - Jean-Christophe Grange.
Cena: 39,90 zł
szt.
Kongo requiem - Jean-Christophe Grange.

Choć rodziny się nie wybiera, diabeł wybrał swój klan. U Morvanów wszystkie drogi wiodą do piekła...

Kto i dlaczego zabija, ożywiając po dziesiątkach lat Człowieka Gwoździa? Kto tak zaciekle mści się na Morvanach? I co ściągnęlo na nich klątwę, która każe walczyć o przetrwanie wszystkim bez wyjątku?

Jesteś złem - Roberto Costantini.
Cena: 42,00 zł
szt.
Jesteś złem - Roberto Costantini.

Rzym 18 lipca 1982 roku. Kiedy włoska drużyna narodowa zdobywa mistrzostwo świata w piłce nożnej, ginie bez śladu Elisa Sordi, osiemnastoletnia pracownica instytucji zarządzającej nieruchomościami Watykanu. Śledztwo zostaje powierzone młodemu komisarzowi policji, Michele Balistreriemu. Arogancki i gnuśny Balistreri lekceważy sprawę do czasu, gdy ciało Elisy zostaje odnalezione przy brzegach Tybru. Nie udaje mu się jednak rozwikłać zagadki jej śmierci. Rzym 6 lipca 2006 roku. Kiedy włoska reprezentacja wygrywa z Francją finałowy mecz piłkarskich mistrzostw świata w Berlinie, matka Elisy Sordi popełnia samobójstwo. Balistreri, który po dwudziestu czterech latach chce oddać Elisie sprawiedliwość, postanawia ponownie otworzyć starą sprawę. Okazuje się, że będzie musiał wydobyć na światło dzienne prawdę nieskończenie straszliwszą od stosu kłamstw, pod którymi ją pogrzebano, i stawić czoła nieuchwytnemu i nieustępliwemu Złu, które może mieć wiele twarzy.

Historia zaginionej dziewczynki - Elena Ferrante.
Cena: 39,90 zł
szt.
Historia zaginionej dziewczynki - Elena Ferrante.

Elenę i Lilę łączy niełatwa więź oparta na miłości, nienawiści, zazdrości, dominacji i podległości. Wspólnie wychowywały się na przedmieściach Neapolu. Elena opuściła rodzinne miasto, aby kontynuować edukację w Pizie. W trakcie studiów została poczytną pisarką, żoną nobilitowanego wykładowcy i matką, Tymczasem Lila pozostała w rodzinnym mieście, wyszła za mąż w wieku szesnastu lat, urodziła synka. Z czasem porzuciła dostatnie życie u boku męża, podjęła ciężką pracę w fabryce. W końcu kobiecie udaje się odnieść sukces zawodowy, jednak żyje w miejscu, gdzie żądzą nepotyzm, szowinizm i przestępczość. Ostatecznie losy dwóch przyjaciółek ponownie się splatają w mieście, które je kiedyś połączyło.

Historia ucieczki - Elena Ferrante.
Cena: 37,90 zł
szt.
Historia ucieczki - Elena Ferrante.

Życie Eleny i Lily biegnie w zawrotnym tempie przez lata siedemdziesiąte, przeplatając ze sobą chwile nadziei i niepewności, napięcia i rywalizacji. Nadal łączy je silna choć burzliwa przyjaźń, która to przygasa, to wybucha, prowadząc do nieoczekiwanych spotkań i zwrotów akcji.

Sklep jest w trybie podglądu
Sklep internetowy Shoper.pl