Producenci

Newsletter

Podaj swój adres e-mail, jeżeli chcesz otrzymywać informacje o nowościach i promocjach.
Antykwariat spełnionych marzeń
Cena: 34,90 zł
szt.
  • nowość
Pakiet: Herbert. Biografia
Cena: 139,90 zł
szt.
Skrwawione ziemie
Cena: 59,90 zł
szt.
Siostra naszego Boga
Cena: 29,90 zł
szt.
Pokojówka miliardera - Marie Benedict.
Cena: 39,90 zł
szt.
Pokojówka miliardera - Marie Benedict.

Rok 1863. Do portu w Pensylwanii przybija kolejny okręt pełen irlandzkich imigrantów. Uciekają od biedy i marzą o rozpoczęciu lepszego życia. Wśród nich jest Clara Kelley - jedyna nadzieja swojej rodziny, wysłanniczka mająca znaleźć nowe miejsce do życia. Młoda ambitna dziewczyna, schodząc z pokładu statku, ma przed sobą ponurą perspektywę wielu lat ciężkiej pracy w fabryce. Gdy pojawia się szansa na lepsze zatrudnienie, kłamie by je dostać. Tak staje się pokojówką w domu Andrew Carnegiego - najbogatszego człowieka w Ameryce. Ten szybko odkrywa, że Clara ma wyjątkowy dryg do interesów i dziewczyna zostaje jego sekretnym doradcą...

Wydarzyło się w Guadalupe - Sylwia Haberka.
Cena: 19,90 zł
szt.
Wydarzyło się w Guadalupe - Sylwia Haberka.

Album prezentuje wydarzenia związane z objawieniami Matki Bożej w Guadelupie. Krótkie, przystępnie napisane teksty opowiadają o spotkaniach i o misji, jaką Maryja powierzyła pewnemu meksykańskiemu wieśniakowi w XVI wieku. Objawieniom towarzyszyły cuda, ale niezwykły też był kontekst wydarzeń - to, jak mocno wpisywały się one w wierzenia i przepowiednie znane Indianom od stuleci.

Pralinka - Fanny Joly.
Cena: 34,90 zł
szt.
Pralinka - Fanny Joly.

Poznajcie Alinkę-Pralinkę. Na co dzień jest słodka, ale kiedy trzeba potrafi tupnąć nogą. Płacze na zawołanie, śpiewa na cały głos i zakochuje się na zabój.

Saper. Prawdziwa opowieść o najbardziej ryzykownym zawodzie świata - Kevin Ivison.
Cena: 36,90 zł
szt.
Saper. Prawdziwa opowieść o najbardziej ryzykownym zawodzie świata - Kevin Ivison.

Rozbrajał bomby wszędzie tam, gdzie było naprawdę gorąco: w Afganistanie, Bośni, Kosowie oraz Irlandii Północnej. Ale nawet dla niego Irak to był zupełnie inna historia. Kevin Ivison jako pierwszy tak szczerze i otwarcie mówi o konsekwencjach, jakie spotykają wszystkich, którzy na co dzień rzucają wyzwanie śmierci.

Nowe tajemnice Watykanu - Bernard Lecomte.
Cena: 39,90 zł
szt.
Nowe tajemnice Watykanu - Bernard Lecomte.

Dlaczego i w jaki sposób papież stał się nieomylny? Kim była kobieta stojąca za Piusem XII? Czy Watykan pomagał po wojnie nazistowskim zbrodniarzom? Czy papież Jan XXIII w 1962 roku uratował świat przed nuklearną apokalipsą? Czy można być jednocześnie katolikiem i masonem? Co znaleziono w grobie świętego Piotra? Co właściwie powiedzieli sobie w 1989 roku Gorbaczow i Jan Paweł II? Czy Jan Paweł II tuszował pedofilskie zbrodnie?.

Europa między wschodem a zachodem - Norman Davies.
Cena: 45,00 zł
szt.
Europa między wschodem a zachodem - Norman Davies.

Zbiór szesnastu najnowszych esejów Normana Daviesa to niesamowita podróż po świecie historii, sztuki i literatury. Wyprawa, podczas której naszym przewodnikiem jest niezwykły erudyta, doskonały pisarz, a przed wszystkim wielki historyk. Norman Davies, znany ze swojego zamiłowania do przełamywania utartych schematów, czyni to także na kartach tej książki. Dowiemy się z niej: dlaczego historia cywilizacji zachodniej nie jest tym samym co historia Europy, w czym Australia jest podobna do Syberii i dlaczego nie zdajemy sobie sprawy, że Niemcy przez ostatnie tysiąc lat byli najlepszymi przyjaciółmi Polaków. Autor zdradzi nam źródła swoich inspiracji oraz sekrety historycznego i pisarskiego warsztatu.

Czerwony krąg - John David Mann, Brandon Webb
Cena: 39,90 zł
szt.
Czerwony krąg - John David Mann, Brandon Webb

Brandon Webb to żywa legenda amerykańskich sił zbrojnych.

Zanim stanął do walki z wrogiem, musiał pokonać dużo potężniejszego przeciwnika - własną słabość. Instruktorzy Navy SEALs natychmiast ją dostrzegli. Wśród nich obdarzony zimnym, błękitnym spojrzeniem i równie zimnym sercem instruktor Shoulin, który postanowił zrobić wszystko, żeby Webb nie został SEALsem. Aby przetrwać ekstremalnie wymagające szkolenie, młody rekrut musiał udowodnić, że nie sposób go złamać. Dzięki sile charakteru nie tylko spełnił marzenie o służbie w SEALs, ale sam został doskonałym trenerem. Webb pokazuje jak wiele determinacji i poświęcenia potrzeba, żeby zrealizować swoje życiowe plany. Jako żołnierz znalazł się w piekle afgańskiej wojny, gdzie miał okazję sprawdzić się w ekstremalnych warunkach. Swoje bezcenne doświadczenia wykorzystał w pracy szkoleniowca. 

Sklep jest w trybie podglądu
Sklep internetowy Shoper.pl